Witam. Posiadam e46 od pięciu lat 320D 136km rok 1999. Podczas normalnej eksploatacji wymieniłem przednie zawieszenie, pompę wody, rolki paska wieloklinowego, koło pasowe na wale korbowym i poduszkę silnika. Podczas zakupu trzeba obowiązkowo dokonać diagnozy komputerowej.Szarpaki na sprawdzenie luzów układu kierowniczego. No i standardowe sprawy czyli zużycie kierownicy, gałki zmiany biegów, lakier. Na pewno nie jechał bym daleko żeby zobaczyć auto, przeważnie szkoda czasu.