-
E46 320d M47 136Km Problem z hamulcem ręcznym
Ręczny w beemkach nie jest najmocniejszą sprawą ja też mam z nim problem szczęki mam nowe a na linkach skończyła się regulacja, przy zmianie kół na letnie na pewno się tą sprawą zajmę. gdy zakładałem nowe szczęki linki poluzowałem pózniej regulacja i to samo. zobaczymy?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam. Posiadam e46 od pięciu lat 320D 136km rok 1999. Podczas normalnej eksploatacji wymieniłem przednie zawieszenie, pompę wody, rolki paska wieloklinowego, koło pasowe na wale korbowym i poduszkę silnika. Podczas zakupu trzeba obowiązkowo dokonać diagnozy komputerowej.Szarpaki na sprawdzenie luzów układu kierowniczego. No i standardowe sprawy czyli zużycie kierownicy, gałki zmiany biegów, lakier. Na pewno nie jechał bym daleko żeby zobaczyć auto, przeważnie szkoda czasu.
-
320d tylne amortyzatory
A co do wymiany to 100 zł za wymiane od strony to dla mnie bardzo dużo. Zajmuje to jakieś 30 min (z kawą :wink: ) a do tej operacji nie potrzeba wyspecjalizowanego mechanika. Także proponuje poszukać uczciwego mechanika i tańszego.
-
320d tylne amortyzatory
Witam. Jakiej firmy polecacie amorki na tył do sedana. Patrzyłem na allegro firm jest dużo, ceny też są różne, niechciał bym przepłacac ( biorąc pod uwagę że niektóre mogą różnić się opakowaniem ) . Może ktoś poleci niedrogie sprawdzone ?
-
[E46] 320D 136 KM - brak mocy
Jutro dodam filmik z praca mojego silnika.
-
[E46] 320D 136 KM - brak mocy
Ja jeżdze z tą awarią rok zrobiłem prawie 20 000 km , silnik nie przerywa , pracuje równo opócz braku mocy nic sie nie dzieje kurde masakra , bede szukał mechanika . A gdyby okazała sie pompa lepiej regenerować czy kupić uzywke? a jeszcze jedno u mnie coś syczy podczas pracy silnika czy u was tez tak jest?
-
[E46] 320D 136 KM - brak mocy
Witam. Podepne się pod temat jeżeli można. Posiadam e46 320d 1999 r. tak jak większość borykam się z utratą mocy .Byłem na dwóch diagnozach i mam dwie różne wersje: jedna to ze jest zatarty tłoczek w pompie vp44 ( regeneracja), a druga wtryskiwacz sterujący do wymiany ( sprawdzałem opór na cewce -wynosi 112 - mieści sieę w granicach ) . Auto pali na dotyk ,nie kopci ,turbina pompuje.Objawy są takie że raz jedzie jak szalona a za chwilę taki muł 60 km/h max ( wszyscy wyprzedzają) opał ŻE ACH STRACH.Może ktoś miał taki przypadek proszę o info jak sobie z tym poradził?