Witam. Problem polega na tym, że w okolicy 1200-1500 obr/min silnik wpada w lekkie drgania (auto stoi skrzynia na P). Niedawno padła mi skrzynia, kupiłem drugą z anglika ale drgania pozostały. Moje pytanie brzmi - czy miał już ktoś taki problem i czy może to być wina konwentera? Zaznaczam, że takie sprawy jak poduchy pod silnikiem i skrzynią, świece itp zostały sprawdzone. Co prawda nie są to bardzo duże drgania ale jednak chciałbym, żeby autko było idealne ;) Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.