Skocz do zawartości

Pakito

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pakito

  1. Proszę:
  2. Proszę:
  3. Proszę:
  4. Pakito odpowiedział(a) na Hasan temat w E30
    1. powinno być "[...]POZA TYM JAK DOOKOŁA NIKT NIE PORADZI[...]" 2. powinno być "[...]Otwocka na ul.Staszica 30/32 na pewno da się[...]" 3. powinno być "[...]tA co do cen jak niektórzy tutaj wypisują[...]" 4. nie płaczemy na forum! A robią gdzie indziej bo może mają sporo taniej. W związku z powyższym muszę spytać: w której klasie jesteś??
  5. Proszę:
  6. Proszę:
  7. Tak na przyszłość: viewtopic.php?f=19&t=127871&start=7230
  8. No faktycznie, boki zrywać ze śmiechu... :duh:
  9. W ogłoszeniu co wkleił Derlej jest to samo auto co w temacie, ale ma inny VIN (WBSPM91060E196267) :) Ot ciekawostka. Loona może zerkniesz do Carfax co to za cudo :D ??
  10. Kiera wymieniana (wykończenie drewno a nie alu), kierunki na błotnikach inny kolor niż kierunki tył/przód. Znaczy to tyle, że auto mogło mieć jakąś przygodę. Dziwnie też wyglądają tylne światła, za ciemne jakieś. No i cena wydaje mi się ciut za wysoka. Na początek poproś o VIN i rozkoduj go tu na forum.
  11. Odpowiadam na pytanie jakie autor wątku zadał w temacie: jest to BMW serii 3, model e90 :duh: Chłopie, dajesz temat, oczekujesz odpowiedzi, a sam nie zadasz sobie trudu i nie nazwiesz poprawnie wątku. Przeczytaj regulamin.
  12. W tym dziale Ci rozkodują viewtopic.php?f=19&t=127871. Wklejasz VIN i czekasz.
  13. Tak z ciekawości, VIN rozkodowałeś??
  14. Brak lewego spryskiwacza, prawy reflektor coś nie bardzo spasowany z błotnikiem. Ponadto, zaznaczam że być może to kwestia zdjęcia, prawy błotnik ma delikatnie inny odcień - widać zwłaszcza w porównaniu do słupka. BTW: czy wierzysz, że za taką cenę kupisz dobre 525i z tego roku i z takim przebiegiem...??
  15. A kto powiedział że fabrykanty? Nieprzypuszczam, aby tak auto opuściło fabrykę. Poza tym, szyby muszą mieć 70% przepuszczalności światła (przednie oczywiście), a wątpię aby te miały. Ale, tak czy siak, uważam że auto godne obejrzenia. I popraw temat wątku, podpowiem, że powinno być: [e46] 328i, 2000r. Łęgowo
  16. "Sportowy filtr" pozostawię bez komentarza... No i myślę że przy pierwszym zatrzymaniu dowodzik zostaje w rękach policji. PS: zadaj sobie trochę trudu, przeczytaj regulamin tego forum i nazywaj poprawnie wątki :duh:
  17. Jeżeli auto Ci odpowiada, jedź i sprawdzaj (ASO wskazane). Czasem warto dać ciut więcej za auto i mieć święty spokój niż potem być stałym gościem warsztatów i działu pomocy tegoż forum. Jeżeli auto ma ci służyć do wygodnego przemieszczania się z punktu A do punktu B to ten silnik Ci starczy. Daj znać w razie oględzin co i jak.
  18. Panowie, bez nerw. Troll się trafił i tyle.
  19. Weź na początek VIN i rozkoduj go tu na forum. Kundel jakiś - decha w drewnie, kiera i tunel alu... Nie zdziwię się jak to będzie angol.
  20. O dzięki Ci wielki za taką promocję! Niestety dla Ciebie, koledzy z tego forum robią to za darmo, więc szukaj jeleni gdzie indziej :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.