Treść opublikowana przez Pakito
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
Dobry mechanik linia Otwocka????
1. powinno być "[...]POZA TYM JAK DOOKOŁA NIKT NIE PORADZI[...]" 2. powinno być "[...]Otwocka na ul.Staszica 30/32 na pewno da się[...]" 3. powinno być "[...]tA co do cen jak niektórzy tutaj wypisują[...]" 4. nie płaczemy na forum! A robią gdzie indziej bo może mają sporo taniej. W związku z powyższym muszę spytać: w której klasie jesteś??
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
e60 - VIN: WBANC71020B632374
Pakito odpowiedział(a) na krzepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz są nowe trendy ;)
-
Prośba o rozkodowanie numeru VIN
Pakito odpowiedział(a) na sylwek2227 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak na przyszłość: viewtopic.php?f=19&t=127871&start=7230
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No faktycznie, boki zrywać ze śmiechu... :duh:
-
Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
Pakito odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnasz to auto czy oglądałeś?
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
Pakito odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogłoszeniu co wkleił Derlej jest to samo auto co w temacie, ale ma inny VIN (WBSPM91060E196267) :) Ot ciekawostka. Loona może zerkniesz do Carfax co to za cudo :D ??
-
Bmw e46 320 coupe
Pakito odpowiedział(a) na MarcinKOS temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera wymieniana (wykończenie drewno a nie alu), kierunki na błotnikach inny kolor niż kierunki tył/przód. Znaczy to tyle, że auto mogło mieć jakąś przygodę. Dziwnie też wyglądają tylne światła, za ciemne jakieś. No i cena wydaje mi się ciut za wysoka. Na początek poproś o VIN i rozkoduj go tu na forum.
-
co to za bmki e90
Pakito odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpowiadam na pytanie jakie autor wątku zadał w temacie: jest to BMW serii 3, model e90 :duh: Chłopie, dajesz temat, oczekujesz odpowiedzi, a sam nie zadasz sobie trudu i nie nazwiesz poprawnie wątku. Przeczytaj regulamin.
-
e46 328i
Pakito odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym dziale Ci rozkodują viewtopic.php?f=19&t=127871. Wklejasz VIN i czekasz.
-
BMW X6!!!
Pakito odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdecydowanie popieram.
-
e46 328i
Pakito odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak z ciekawości, VIN rozkodowałeś??
-
BMW E39 kombi.
Pakito odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak lewego spryskiwacza, prawy reflektor coś nie bardzo spasowany z błotnikiem. Ponadto, zaznaczam że być może to kwestia zdjęcia, prawy błotnik ma delikatnie inny odcień - widać zwłaszcza w porównaniu do słupka. BTW: czy wierzysz, że za taką cenę kupisz dobre 525i z tego roku i z takim przebiegiem...??
-
e46 328i
Pakito odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kto powiedział że fabrykanty? Nieprzypuszczam, aby tak auto opuściło fabrykę. Poza tym, szyby muszą mieć 70% przepuszczalności światła (przednie oczywiście), a wątpię aby te miały. Ale, tak czy siak, uważam że auto godne obejrzenia. I popraw temat wątku, podpowiem, że powinno być: [e46] 328i, 2000r. Łęgowo
-
e46 328i
Pakito odpowiedział(a) na erbartas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Sportowy filtr" pozostawię bez komentarza... No i myślę że przy pierwszym zatrzymaniu dowodzik zostaje w rękach policji. PS: zadaj sobie trochę trudu, przeczytaj regulamin tego forum i nazywaj poprawnie wątki :duh:
-
BMW 320i z 2007 automat
Pakito odpowiedział(a) na Lookita temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli auto Ci odpowiada, jedź i sprawdzaj (ASO wskazane). Czasem warto dać ciut więcej za auto i mieć święty spokój niż potem być stałym gościem warsztatów i działu pomocy tegoż forum. Jeżeli auto ma ci służyć do wygodnego przemieszczania się z punktu A do punktu B to ten silnik Ci starczy. Daj znać w razie oględzin co i jak.
-
e60 2,0 177
Pakito odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, bez nerw. Troll się trafił i tyle.
-
e46 320d z przebiegiem 240kkm za 23tyś
Pakito odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej wydać te 700 niż się wpakować w szrota.
-
e46 touring 318 ci
Pakito odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWeź na początek VIN i rozkoduj go tu na forum. Kundel jakiś - decha w drewnie, kiera i tunel alu... Nie zdziwię się jak to będzie angol.
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
Pakito odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiadomił może ktoś BMW POLSKA czym Ci panowie handlują?
-
CarFax - sprawdzanie aut sprowadzanych z USA
Pakito odpowiedział(a) na trucker_hiob temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO dzięki Ci wielki za taką promocję! Niestety dla Ciebie, koledzy z tego forum robią to za darmo, więc szukaj jeleni gdzie indziej :nienie: