moduł wentylatora jest sterowany z komputera ja miałem to samo chodził cały czas az akumulator pad winny był własnie ten moduł ale nie mozna go kupic tylko cały wentylator
NA ROZGRZANYM SILNIKU FALUJA OBROTY . WYMIENION ZOSTAŁ CZUJNIK POŁOZENIA ROZRZADU ,PRZEPŁYWKA,ODMA .PODCZAS DŁYŻSZYCH TRAS JEST OK NA KROTKICH ODCINKACH LUB POSTOJU W KORKACH ZACZYNA SIE PROBLEM AUTO PRZYGASA. W AUCIE NIE MAM KATALIZATORA CZY TO MA COS WSPULNEGO
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.