Treść opublikowana przez FIDOOO
-
335d 2007 pomiar cisnienia oleju
ja jestem Ealing :) blisko masz??
-
335d 2007 pomiar cisnienia oleju
Gdzie w UK jestes?? Dobrze ze wymieniles olej, jezdze tez na castrol ale bede zmianiac na jakis inny, sam jezdze na 0w40 i niedawno dolalem ten preparat ktory polecalem juz w tym temacie.. Jest serio swietny i nadaje sie do czyszczenia silnika podczas normalnego uzytkowania.... :)
-
E90 Światła do jazdy dziennej
chodzi o to ze jak masz NAVi to wyswietli ci sie pocja do wlaczenia lub wylaczenia swiatel dziennych.
-
Przerobienie markerow LED (pozbycie sie canbus) jak??
Witam, Chcialem sie pozbyt canbus (oklamywacza) w moich markerach LED chodzi mi o to by swiecily norlamnie po podpieciu pod aku i nie mialy tego modulu co oklamuje nasze komputery o przepalonej zarowce... Czy jestescie mi w stanie powiedziec co wywalic mam z ukladu by dzialalo jako najzwyklejsze diody... Chodzi o to ze ten oszukiwacz daje jakis sygnal na mase i tym sposobem zakluca mi radio DAB :duh:
-
335d 2007 pomiar cisnienia oleju
:duh: Olej Shell Rimula R6 LM to produkt oparty na innowacyjnej technologii, która pozwala spełnić wymogi techniczne i funkcjonalne firm transportowych i budowlanych, posiadających floty składające się intensywnie eksploatowanych pojazdów ciężarowych i autobusów z silnikami Diesla oraz CNG. Jak chcesz Shella, to kup co najmniej Helix Ultra Extra ETC 5w30, ale jeszcze lepiej ten: http://www.shell.pl/products-services/on-the-road/consumer-lubricants-tpkg/cars/shell-helix-range/shell-helix-professional-range/ultra-pro-am-l-5w30.html i nie ma LL04 :mrgreen: Specifications and approvals SAE Viscosity Grade: 10W-40 API: CF; ACEA: E7, E4; Cummins: CES 20072; Deutz: DQC IV-05; Mack: EO-M+; MAN: M3277; MB Approval: 228.5; MTU: Category 3; Renault trucks: RXD; Scania: LDF-2; Volvo: VDS-3.
-
335d 2007 pomiar cisnienia oleju
Kolego moim zdaniem sporo niedobrego robisz lejac 10w40 i JAIS filter :duh: Ja mam 90tys mil najechane a moj kolega jakos 88tys nalatane i powiem szczerze ze zadnego problemu z cisnieniem nie mamy... Warunek DOBRY OLEJ (0w40 lub 5-30) i DOBRE FILTRY np MANN a nie jakies filtry , bo jakies filtry moga miec np problem z przeplywem oleju i sie traci cisnienie... Wymiana odmy nie jest powiazana z wymiana oleju, bo to dwie osobne rzeczy jezeli chodzi o ten samochod.... Tak jak pisalem wczesniej , na twoim miejscu pierwsze co to zmienil mechanika kolejnie kupil sobie np moibil 1 zielony 5w30 , zrobil fluch starego oleju i zalal tym olejem plus ten specyfik co ci podalem Archoil ar2300.. potem chwile pojezdzil i sprawdzil cisnienie oleju... na wlasciwym oleju.. Jezeli bedzie cos nie tak to sprawdzil i szukal powodu takiego zachowania a nie zmieniania na jakies dziwne oleje ktore sie nienadaja do tego silnika. Kolejne co widze bedzie cie czekac to wymiana sterowania turbin ale to dopiero przy okolo 80tys umiera...
-
335d 2007 pomiar cisnienia oleju
Wracaj do 0w40 lub 5w30 jakis dobry markowy olej i zanim to zrobisz oczywiscie wlej jakis preparat engine flush.. po zalaniu oleju wlasciwego (0w40 - 5w30) dolej do oleju archoil ar2300 i dopiero potem szukaj przyczyny wyswietlenia cisnienia oleju bo moze tylko czujnik padl albo moze filter oleju jest przypchany itp...a ty wlewasz niewlasciwy olej ktory gorzej bedzie przechodzic przez kanaly smaorowania silnika :mad2: i zamiast pomoc to pogarszasz sytuacje :duh: jaki masz przebieg samochodu ?? jak dlugo auto posiadasz?? i gdzie kupiles w jakim kraju??
-
Problem z DTC W E91
moze trzeba ustawic czujnik polozenia kierownicy , albo moze jakis czijnik z abs padniety, szukajac dalej to mozliwe ze sterownik pompy abs....
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Tak zgadzam się z tym :) Ja nie mam M3 ale jak ktoś widzi moje tylne dwie rury z tyłu to już zaczyna prowokować siedząc na zderzaku. Co do spalania to naprawdę bardzo dobry wynik jak na te osiągi :D :cool2: Ja mialem sytuaje jak sobie rodzinnie w 5osob jechalem autostrada i delikatnie wyprzedzalem Nissana z350 (spojlery i takie tam gagety mial) i koles strasznie sie podniecil i zrobil redukcje i zacza przyspieszac... zrobilem to samo i tyle mnie widzial ;) hehe Ojciec mial mega radosc :) mowi rodzinne auto daje rade "sportowemu" hehe
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
mozesz sobie ustawic na liczniku zebynie przeklamywal.. ja tez mialem problem z przeklamaniem ale w gore pokazalo 17scie a palilo 13 ;) (mozesz sobie to ustawic) Co do spalania to mysle ze niezle ;) a nawet bardzo zadawalajacy wynik jak na osiagi :)
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Chodzi o to ze kazdy od M3 sie spodziewa szybkiego samochodu ale malo kto sie spodziewa rakiety :wink:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Jest miazga :) fajny projekt :) i niepozorne M3 :twisted: :cool2:
-
Podczas odpalania kasuje sie zegarek??
no podlacze i zobacze czy cos pokaze :)
-
Podczas odpalania kasuje sie zegarek??
To chciałem napisać właśnie i dodam jeszcze sparawdź styki przy aku i masowym. mase poprawialem niedawno bo mialem maly problem co sie okazalo nie z masa... akumulator nie wyswietlal mi sie od momentu wymiany a nowy kupilem jakos niecaly rok temu i zrobilem adaptacje :)
-
Podczas odpalania kasuje sie zegarek??
Ostatnio zdarza mi sie ze od jakiegos czasu jak odpalam samochod to czesto zegarek mi sie kasuje.. mial ktos kiedys taka sytuacje?? akumulator jest OK
-
E90 blacha ocynkowana?
Z tego co gdziesz czytalem to BMW nie ma ocynku tylko uzywa jakiejs swojej technologi antykorozyjnej... Ja swoje odpryski zawsze robie domowym sposobem bo niestety nie ma mozliwosci by sie nie pojawialy... jak bedziesz mial juz bardzo ich duzo zawsze mozesz polakierowac dany element - pytanie tylko po co ?? :mrgreen:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
jak przelozysz lecznie z zaciskami oraz tarczami to beda tanie i beda pasowac :lol: :D
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Wlasnie sprzedaje telewizior bo zbieram na klocki :cool2: i tydzien bede jezdzic busem by zaoszczedzic troche grosza na paliwe :mrgreen: Mam (ori bmw) chyba textar?? z tylu wiem na pewno ze jest textar.. Jezdze duzo po miescie wiec predkosci nie rozwijam ale jak Red stuff daja rade i bedzie lepszy na standardowej tarczy to chetnie zapodam :cool2:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
super debata :) ale dalej nic nie wiem :) orginalne mam tarcze i musze zmienic klocki... cena powiedzmy ze zblisona do Textara wybor 1. textar 2. ebc green stuff 3. Ebc ultimax 4. ebc red stuff 5.ATE ale nie podaja mi nazwy na stronie :mad2: http://www.eurocarparts.com/ecp/c/BMW_3+Series_3.0_2006/p/car-parts/brakes/brake-friction/brake-pad/?101110615&1&75dbb15287be7e1cfd113b2c519d04528806d9bb&000036
-
[e90] Jaki olej?
Od okolo 1500km mam wlane do silnika dodatek ARCHOIL 9100 (zalecenie RIVASI) i wydaje mi sie ze silnik juz ciut lepiej pracuje, tzn mniej klepie niz wczesniej :) mam nadzieje ze to dodatek tak zrobil a nie tylko moja wyobraznia :) Ogolnie jestem zadowolony i mysle ze moge polecic ;)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
czekamn na efekty modyfikacji :mrgreen: :norty: ps-dobrze ze nie zminiles na amg ;)
-
[E92) Potrzebne opony nie Run Flat. Jakie zwykłe?
http://wyborcza.pl/1,75477,15406492,Czy_mozna_wierzyc_certyfikatom_ADAC__Skandal_w_niemieckim.html :D bardzo ciekawe :cool2:
-
[E92) Potrzebne opony nie Run Flat. Jakie zwykłe?
a to nie prezesa ADAC zamknęli ostatnio za łapówki i fałszerstwa ? :lol: powaznie?? :lol: nie wiedzialem nic na ten temat :) :cool2:
-
[E92) Potrzebne opony nie Run Flat. Jakie zwykłe?
ADAC podaje ze najlepsza opona (rozmiar- 225/45 R17) test na rok 2013 1.Continental ContiWinterContact TS850 2.Bridgestone Blizzak LM 32S 3.Michelin Alpin A4 4.Uniroyal MS plus 77 przy innym rozmiarze np nokian jest na 5 pozycji.. Wydaje mi sie ze jak kupisz cos wlasnie z dobrej markowwej firmy ktora przypasuje ci w cenie to bedziesz zadowolony bo zazwyczaj tylko pare firm jest w czolowce testowej ;) z Tej strony ukradlem informacje ;) bo zimowiek od dawna nie musialem kupowac ;) hehe http://www.tirendo.pl/test-opon-zimowych/#WynikiTest%C3%B3w2013
-
335d. Duzy spadek mocy. DPF? Podcisnienie? Mala odyseja
w 335d chyba wszystcy wymieniali te zaworki ;) mi padly przy okolo 120-130tys km :wink: jeszcze czasem w podobnym przebiegu padaja uszczelki z czerwonej rury oraz sama rura ;) na szczescie mozna juz zakupic nie orginalna a podobno lepsza bo szczelniejsza i silikonowa ;)