Treść opublikowana przez swiss
-
E46 330Ci CABRIO M-PAKIET Gdańsk WBABW534X4PL42469
swiss odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbylem go ogladac, koles zejdzie ze 3tys z niego. ale jak dla mnie to przy samochodzie bylo robione, spoiny nie sa rowne od strony bagaznika. szyba przednia wymieniana (nie byla to sain gobain a reszta szyb wlasnie tej firmy). wydaje mi sie tez ze spoiny kolo maski sa tez nierowne, ale ogolnie nie widac tego bardzo. mam watpliwosci tez co to kierownicy - w innym kolorze niz reszta listew w srodku. przy skrzyni bylo cos robione, albo wymiana albo wymiana sterownica airbag. w srodku zadbany chodz moj E46 ma 270 tys najechane i w srodku prezentuje sie podobnie niz ten (tylko ze ja nie mam skor). nie odpalalem go bo jak dla mnie schit za ta kase, za 28 tys mozna by bylo rozwarzyc. z zew. ogolnie samochod sie prezentuje elegancko.
-
Czy cos jest nie tak z tym samochodem?
Witam, Planuje kupno E46 w cabrio. Juz raz kupilem samochod po wypadku i teraz wole sie upewnic na milion procent zanim cos kupie. http://img402.imageshack.us/img402/1633/testbmw1.jpg Jesli chodzi oto zdjecie to jest mozliwe ze listwy sa w kolorze drewna a akurat kierownica czarna czy to swiadczy ze byla wymiana? Tak samo jak widzicie jest szpara pomiedzy listwa od skrzyni a plastikami, czy to moze swiadczyc ze w samochodzie bylo cos grzebane? np wymiana sterownika airbag. Wiem ze komp mi na to odpowie, ale chce wykluczyc juz niektore samochody ze zdjec.
-
Cabrio - robic czy kupic drozszy?
Witajcie. Zastanawiam się nad kupnem cabrioleta E46. Benzyna 2.5l. (moze 3.0) albo ostatecznie 2.0. Kwote ktora chce przeznaczyc to max 33 tys zl. Moge kupic samochod za cene 23 tys dolozyc 10 tys na naprawy/zmiany lub kupic za 30 tys samochod ktory jest w lepszym stanie technicznym i dolozyc tylko 3 tys w naprawy/zmiany. W sensie co byscie zrobili kupili i doinwestowali w samochod czy kupili taki jak mniej wiecej wam pasuje? Damian
-
[e46] stukanie przy zwalnianiu
raczej nie, w sensie wymienialem kola pare miesiecy temu, moze jakis glupi sasiad na zlosc odkrecil :D
-
[e46] stukanie przy zwalnianiu
to bylo nieprzykrecone kolo :)
-
[e46] stukanie przy zwalnianiu
czesc, dzis jechalem dziurawa droga. pozniej sie okazalo ze mam stukanie w tyle samochodu. jakby mi cos latalo w kole. (tak jakby sie jechalo caly czas po tej grubej farbie co sa na autostradach) to wystepuje jedynie przy puszczaniu gazu i skrecaniu w lewo. jak sie przyspiesza to nie slychac nic. powyzej 100km/h to slychac jakby mialo kolo zaraz wyrwac. co to jest?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
to co pompuje paliwo do filtra paliwa?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
katy wywalone, jest tak samo. kto mi powie do ilu powinna sie krecic pompa paliwa (ta w siedzeniu z tylu) w 136km e46?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
te testy ktore moge zrobic w disie to juz zrobilem, parametry sa OK. turbina podobno byla kiedys regenerowana, ale do konca nie wiem bo za moich czasow nic przy niej nie bylo robione, procz mojego czyszczenia.
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
nie sadzisz ze ze jakbym mial zle wyregulowana turbine to by mi brakowalo mocy w calym zakresie lub by przeladowywal? :) na dole nie umie jej wyregulowac a pozniej juz umie? cos nie spojnego. wedlug mnie to wydech pozniewaz zwrocilem dzis na jeszcze jedna rzecz. jak wcisne gaz w 100% to idzie gorzej niz jakbym dal na 70%, zatem wniosek ze sie dlawi na dole, czy zle mysle? :)
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
te wszystkie testy w diesie co mozna zrobic na parkingu to wychodza prawidlowo.
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
odlaczylem wtyk od elektozaworka, wiec egr bedzie zawsze zamkniety. jesli chodzi o ciegno to ze go regulowalem, to i tak elektrozawor powinnien wyregulowac sterownosc turbiny. testowalem samochod na roznych roznych dlugosciach ciegna i wiem ze tak jest najlepiej, nie robilem tego na przypal. wedlug mnie problem jest w niedroznym wydechu, albo dziurawym, jak mozna to sprawdzic?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
ja krecilem przy sztandze, i to jest najlepsze ustawienie jakie udalo mi sie osiagnac, tylko dol jest slaby.
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
egr odlaczny i dziala gorzej
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
turbina jest w dobrym stanie. http://img829.imageshack.us/img829/7698/47436430873875587159610.jpg
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
a turbina nie za pozno startuje? :) kurde no ale mnie juz w fotel nie wbija... a kiedys wbijalo.
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
ok, Panowie kto umie teraz to dobrze zinterpretowac bo ja juz zgupialem wlasnie, cos moze ze mna jest nie tak a samochod moze powinien tak dzialac?? http://img542.imageshack.us/img542/4977/airx.jpg http://img443.imageshack.us/img443/9829/chargerboc.jpg http://img834.imageshack.us/img834/6884/injectionangle.jpg http://img829.imageshack.us/img829/8850/injectionrate.jpg
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
kat wtrusku mam poprawny. moze te dane komus cos mowia? Engine speed Injection rate before EWS Injection rate acc to EWS Limitation delivery 0830 rpm 06.3 mg/stroke 05.9 mg/stroke 23.2 mg/stroke 1930 rpm 22.7 mg/stroke 23.2 mg/stroke 28.6 mg/stroke 2524 rpm 40.1 mg/stroke 33.1 mg/stroke 34.2 mg/stroke 1950 rpm 39.1 mg/stroke 46.3 mg/stroke 51.1 mg/stroke
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
Panowie i juz nikt nie wiem jakie mam testy na disie jeszcze zrobic procz kata wtrysku?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
i jakie jeszcze?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
ok, ale powiedz jakie testy mam zrobic w tym dole to pojde i zrobie :) kat wtrysku?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
mozecie mi cos wiecj poeiwedziec na temat pump injection speed? jakie powinny byc prawidlowe wartosci?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
ok, mozesz mi powiedziec od razu jakie testy najlepiej zrobic?
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
zrobilem logi wedlug instrukcji rogera, oto sa wyniki, na 3 biegu. http://img706.imageshack.us/img706/7790/chargerm.jpg
-
[E46] 320d 136KM Brak mocy, daje 100 za diagnoze
Ja jestem z Trojmiasta :) wykonam te czynnosci co piszesz w sobote :)