Treść opublikowana przez Rafcioso
-
chiptuning - warto zrobic w moim wypadku?
mam 520d 177km mam juz ok. 80tys przejechane i wlasnie skonczyla mi sie gwarancja - chce pojezdzic tym samochodem jeszcze max dwa lata. czy warto w tej sytuacji placic ok. 1500 zl za podniesienie mocy do 204km?? Czy te dodatkowe 27km da cos odczuc czy to tylko statystyka ktora w praktyce nie bedzie odczuwalna? no i jak spalanie, zwieksza sie?
-
zima: jak sie wykopac z automatem?
Utknalem wczoraj w koleinie na parkingu i ani rusz. Jak mialem auto z reczna skrzynia, to dalo sie je rozbujac i zwykle w koncu wyjechalo. Ale co zrobic z automatem? Rozbujac sie chyba nie da?
-
uchwyt na napoje
Przykro mi, to duzy wydatek, bo cala deske trzeba wymieniac. Nie pamietam dokladnie, ale kilka tysiecy zl. Ja olalem. Jak kiedys ktos napisal na tym forum "bmw to nie mcdonald - w takim samochodzie sie nie zre" :)
-
Padlo swiatlo do jazdy dziennej
Fuck - padlo mi wczoraj swiatlo do jazdy dziennej, czyli ta swiecaca obrecz w biksenonach :( Mam sie szykowac na kosmiczne wydatki jakies czy to cos prostego i taniego do wymiany w serwisie?
-
Jak skonfigurowac telefon iPhone 4 bo nie dziala???
Kal: mozesz rzucic linka? chetnie podetne swoje, bo stare nie jest mi potrzebne a na nowy snap-in przyjdzie nam pewnie jeszcze troche poczekac.
-
Jak skonfigurowac telefon iPhone 4 bo nie dziala???
Ja takze potwierdzam brak problemow. Mam sparowanego 3G, 3GS i 4 - z kazdym zero problemow, szkoda tylko ze snap-ina bedzie trzeba zmieniac :(
-
Klimatyzowany schowek
No to [BAD] - ja tez mam usb i audio zamiast klimatyzacji :(
-
Klimatyzowany schowek
Czy w serii 5 schowek jest klimatyzowany??? Az do obecnych upalow myslalem ze jest, ale gdy chcialem schlodzic pierwsza butelke coli, okazalo sie ze nie wiem jak to wlaczyc :)
-
E60 pilot do bram garazowych
Mam pod lusterkiem przyciski do otwierania bram garazowych. Nie uzywalem tego dotychczas, ale ostatnio stalem sie wlascicielem garazu i pomyslalem, ze warto by z tego korzystac. Ale... jak to zaprogramowac???
-
Point of interest
Zaplacilem 540 zl netto, wiec nie malo jak na to, ze wlasciwie nie zauwazylem specjalnych zmian :) Moze ktos zauwazyl i sie wypowie? POI w tych ustawieniach mam zaznaczone, ale sie nie wyswietlaja :( Jakas usterka czy co... Moze da sie zrobic jakis restart mapy ktory pomoze?
-
Point of interest
No wlasnie to mnie dziwi - bez znaczenia czy ustawiam wszystkie czy wybrane i tak zaden punkt mi sie na mapie nie pokazuje... Troche mnie to wkurza, bo w starej zawsze mialem wyswietlone np. stacje paliw. Te punkty wyswietlaja Ci sie niezaleznie od widoku mapy? W opcjach mam wersje oznaczona jako 2010 Profesjonal. Wczesniej mialem 2008-2. Po aktualizacji za wielu roznic nie zauwazylem. Co dziwne, dwie drogi ktore sa juz ze dwa lata uruchomione na mapie nadal nie naniesione :( No i na przyklad nie ma wezla Murckowskiego w Katowicach po przebudowie, co juz mnie bardzo rozczarowalo... Jedyna poprawa to chyba troche poprawniejsze wyznaczanie tras.
-
Point of interest
Mam mape Profesional w wersji z twardym dyskiem (nowy idrive). Czy da sie na niej wyswietlic POI? Zaznaczam w opcjach, ale na mapie nic nie widac... Kilka dni temu zaktualizowalem mape do najnowszej wersji, ale z POI nadal nic sie nie zmienilo...
-
Plywanie samochodu przy duzych predkosciach
Dzieki za info! To raczej nie opony, bo mam nowe zimowki. Juz umowilem sie do serwisu na sprawdzenie podwozia...
-
Plywanie samochodu przy duzych predkosciach
Hmm, zauwazylem ostatnio jedna dziwna rzecz... Mianowicie przy wiekszych predkosciach, tj. 160+ mam dziwne wrazenie ze samochod czasem "plynie" po drodze. Nie wiem jak to wyjasnic, ale poczatkowo mialem wrazenie, jakby to jakies bardzo silne podmuchy wiatru spychaly mnie na boki. To chyba jednak nie jest kwestia wiatru, a nie przypominam sobie, zeby wczesniej cos takiego sie dzialo. No i wogole nie wystepuje to zjawisko przy niskich szybkosciach, ponizej 130/h.
-
Przejawy agresji
Gwoli wyjasnienia: uwazam sie generalnie za uprzejmego kierowce - w korkach wpuszczam z podporzadkowanych, daje sie wyprzedzic szybszym, zjezdzam jak widze ze ktos wyprzedza z naprzeciwka itp. Ale czesto migam swiatlami, gdy na pustej drodze ktos jedzie lewym pasem, bo przeciez "prawy jest dla TIRow" jak mi kiedys powiedziala jedna Pani gdy jej zwrocilem uwage bedac pasazerem. Rozumiem to, ze nie kazdy ma rakiete i niektorzy potrzebuja chwili na wyprzedzenie, ale jak ktos jedzie lewym gdy prawy jest pusty, to mnie bierze. Niestety, jak juz ktos zauwazyl, policja woli brac w lape od tych co za szybko jada, niz likwidowac takie zachowania...
-
Przejawy agresji
Jade sobie kiedys z Warszawy do Katowic, i wiecie, jak to w Polsce co chwile ktos na lewym pasie. A ze samochod szybki jak to BMW, no to ciagle musialem kogos z tego lewego pasa przeganiac dlugimi swiatlami. W pewnym momencie slysze w CBradio ze goscie sie zastanawiaja ile mam na liczniku (bylo ciemno, wiec nie bylo pewnie widac ze tez mam radio). Troche mnie to bawilo, wiec sie nie odzywalem, az jeden gosc zapodal dowcip: Co sie stanie po wrzuceniu granata do beemki? Salatka z burakow :) A prawda jest taka, ze kazdy z tych gosci dalby wiele, zeby miec auto ktore pozwala na taka jazde. A jak sie nie ma, to lapie zazdrocha i zostaje wymyslanie kawalow itp.
-
Przejawy agresji
Taka scena na parkingu pod McDonaldsem w Warszafce: Caly parking pusty, parkuje pierwszy. W tym momencie dzwoni mi tel, wiec odchodze 10 metrow i gadam. Patrze jak podjezdza koles i na pustym parkingu staje 50 cm od mojego auta i jeb w moje drzwiami przy wysiadaniu. Myslalem ze chuj mnie strzeli, wiec wyskoczylem na debila i zaczelem go "delikatnie jebac" co tylko mi przez gardlo przechodzilo. Daje glowe, ze ten gnojek pozniej wszystkim rozpowiada, jakie to w beemkach buraki jezdza :)))
-
Przejawy agresji
Osiedle Obroncow Pokoju - nie wiem jak na takim zaludnionym miejscu moze nie byc zadnego platnego parkingu :(
-
Przejawy agresji
Dzisiaj rano jakis [BAD] wrzucil mi deske na moje BMW, kilka miesiecy wczesniej spuscili mi powietrze z kola a gdy tylko samochod jest troche brudny od razu rysuja mi cos na masce... Wkurwia mnie to strasznie - wczesniej mialem wiele samochodow i z zadnym nie mialem takich akcji jak teraz... Zdarza sie wam obserwowac takie przejawy chamstwa/agresji/zazdrosci czy mam pecha i musze zmienic parking?
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
No tak, w takim razie lepiej nie ryzykowac i sprawdzic w serwisie nawet dla swietego spokoju. Dzieki za pomoc!
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
Co to jest Vaccum Pump?
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
Hmm, nie, raczej nie... To sie zaczelo gdy wlasciwie jezdzilem kilka dni tylko dom-praca-dom (15 min. jazdy po miescie). Jesli dziala znowu poprawnie to niby git, ale troche sie boje, zeby kiedys nie zdziwic sie przed swiatlami albo na przyklad przed awaryjnym hamowaniem...
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
Kurde - samo zniknelo... Wszystko dziala jak kiedys... Hmm, jechac na serwis do sprawdzenia, czy szkoda kasy i olac skoro dziala???
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
Wlasnie nie - nic nie robilem, nic nie zmienialem ani nie montowalem niczego. Tak samo z siebie sie zaczelo dziac :(
-
Slabe hamowanie po ruszeniu
Nie, nie stal wogole - jezdze nim codziennie. A to zdarzylo mi sie dzisiaj takze po ok. godzinnym postoju... Czy gdyby byl to plyn albo klocki, to komputer nie powinien pokazac jakiegos komunikatu?