Treść opublikowana przez houek
-
ppatryk -->> E92 320dA
Gratuluje!! :cool2:
-
Jak wyjąc gałkę biegów ?
Chwytasz obydwoma rękami, zapierasz się nogami i ciągniesz do góry ile tylko masz sił :) Moja puściła po kilkunastu próbach... :mad2:
-
e92 330d - SPRZEDANA
Nie spodziewałem się, że zmiana kiery i gajgi biegów przyniesie taką frajdę!! Krótszą gajgą zupełnie inaczej zmienia się biegi - 100 razy lepiej, a mięsista kiera fajnie leży w dłoniach.
-
[e90] sprzeglo - dwumas ?
Żeby zdiagnozować na 100% dwumas trzeba go.....zdemontować:)
-
Dokladany M-pakiet
Zwal zderzak z przodu i zobacz jak tam wygląda, porób fotki to postaram się pomóc.
-
[e90] sprzeglo - dwumas ?
Moja 3.0d bez problemu rusza z trójki :) A na poważnie coś masz nie tak - żadnego charczenia nie powinno być słychać. Z mojego doświadczenia wynika, że zgrzytanie przy wciskaniu sprzęgła to objawy rozsypującego się dwumasa.
-
BMW E93 330d by klagosz
Te felgi są BOSKIE :cool2:
-
e92 330d - SPRZEDANA
Pierwszy mój mod, ale za to konkretny: - kompletny pakiet aerodynamiczny m (zderzaki+progi) - kierownica m - gajga biegów m - podstopnica m - listwy progowe wewnętrzne m W planach felgi m pakiet Zdjęcia robione telefonem, więc jakość kiepska.... http://images49.fotosik.pl/1042/d335829d4e6590f6med.jpg http://images43.fotosik.pl/1068/ffa3328c1f70f451med.jpg http://images39.fotosik.pl/1035/f59b48e418ae3612med.jpg http://images37.fotosik.pl/1030/54f39c0650512bfemed.jpg http://images39.fotosik.pl/1035/f59b48e418ae3612med.jpg http://images46.fotosik.pl/1025/acd67dc24380ffc8med.jpg http://images41.fotosik.pl/1035/f97d52a490e19efcmed.jpg http://images38.fotosik.pl/1058/f66f5637314d3922med.jpg
-
BMW E93 330d by klagosz
:cool2:
-
alu 18'
Eeee tam. Ja mam 18 rft tylko bez m zawiechy i nie narzekam - nie czuję kolein w ogóle, auto prowadzi się super, komfort raczej przeciętny, ale to i tak poduszkowiec w porównaniu z 911 w trybie sport :mad2:
-
BMW 318d e91
Oj, Marks, nie dobijaj kolegi. Nie każdy musi pakować 19stki, m pakiety i inne pierdoły, które okazują się zbędne lub wręcz przeszkadzają w codziennej eksploatacji.
-
E92 Zawieszenie M pakiet po wymianie sprezyn nie siadlo
Na Twoim miejscu nic bym nie grzebał z zawieszeniem - obawiam się, że możesz nie być zadowolony.
-
Jaki silnik do e90?
W 2006r lift e90 był dopiero w planach :) Ja bym nie kupił auta "po lifcie", które nie ma prawa być po lifcie...
-
e92 330d - SPRZEDANA
Dzięki arnold :)
-
e92 330d - SPRZEDANA
Dzięki AO :) Coś nie mogę się zebrać w sobie i trzasnąć kilku fotek całości - ciągle robota. Postaram się w tym tyg.
-
alu 18'
Ja jeżdzę na 18 i nie jest źle. Swoją drogą mam na sprzedaż swoje 18" style 189 - jestem w okolic PO. Jak coś to pisz na PW.
-
Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz
Nie uciekam od odpowiedzi, bo nie zadałeś mi pytania :) Jakbym szukał auta dla siebie to chętnie bym Ci zapłaci za auto o jakim piszesz. Niestety ja żyje ze sprzedaży aut i mam swoje źródła... Widzę, że kolegom trudno uwierzyć w uczciwość handlarzy (nienawidzę tego słowa)...ale za to ślepo wierzą w przegląd w ASO (który często ogranicza się do organoleptycznych oględzin i podłączenia do komputera) i zakup aut używanych z ASO (znajomy przez 10 lat sprzedawał auta pod banderą ASO i nawet się Wam w głowie nie śni co tam przewalali) Klient kupujący w komisie ASO już nie sprawdza auta, nie testuje, nie mierzy lakierem.
-
Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz
Taaa. I jeszcze sprzedajecie powyżej średniej rynkowej... Takie rzeczy tylko w Erze. W ostatnich kilku latach sprzedawałem 3 auta z pierwszej ręki, bez lakierowań, z salonu, pierwszy właściciel, wszystkie przeglądy, etc. 4 letnie, przebieg około 140-160kkm Klient ma w d... Dla niego liczy się fikcyjny, niski, przebieg, cena o 20% niższa od średniej z danego rocznika i wyposażenia. Za 4-5 lat zgłoszę się do Ciebie, żebyś mi od ręki zapłacił, jak za ciepłe bułeczki... :wink: Kolego daruj sobie ironiczny ton...są różni klienci i różne potrzeby: ja sprzedaję auta dla ludzi szukających dobrego, pewnego, serwisowanego auta z fv i pełną historią, a klientów o których Ty piszesz zapraszam na otomoto do handlarzy, którzy targają szroty z Francji i Włoch.
-
Dokladany M-pakiet
Ja zamawiałem u Smorawińskiego i bez problemu gość znalazł zestaw pasujący do mojego auta po nr VIN - jedno jest pewne: instrukcja montażu m pakietu dostarczana przez BMW to jakiś żart!!!! Debilne rysuneczki i żadnej logiki. Ja zrobiłem po swojemu i nie zakupiłem kilku rzeczy, które BMW każe wymienić, a podczas montażu okazuje się, że np większość starych elementów pasuje idealnie. Jeśli masz webasto to musisz mieć je zamontowane gdzieś w pobliżu nadkola - wg mnie nadkola nie wymagają zmiany do m pakietu (pasują idealnie - a bmw dokłada do zestawu samą przednią część nadkola, każe ucinać stare i przykręcać do niego nakładkę - idiotyzm!!) Na Twoim miejscu wybadałbym w czym tkwi problem, ale nie sądzę, aby się nie dało go obejść :mrgreen: :cool2: 3mam kciuki :D
-
Alum. podstopnica BMW Performance w E90 => montaż
eXiDe Dla mnie patent z taśmą to takie trochę druciarstwo - wstyd mi było :)
-
Alum. podstopnica BMW Performance w E90 => montaż
Wszystko się trzyma jak należy! Sam przerabiałem ten temat. Co prawda usunięcie starej wiąże się z jej uszkodzeniem. Blaszki zabezpieczające od tyłu i resztki można wygarnąć spod wykładziny, ściągając osłonę przy progu i delikatnie odchylając wykładzinę mamy dostęp. Co do samego montażu podstopnicy M sprawa wygląda tak (na ten patent natknąłem się na e90post.com) nawijamy taśmę na bolce wystające z podstopnicy i wtedy całość wchodzi nam ciaśniej co za tym idzie podstopnica się nie gibie. Drugi paten to dodatkowo podklejamy taśmą dwustronną - taką to dywanów - podstopnicę od spodu i całość naklejamy na wykładzinę. (to wyczaiłem na niemieckim forum e90). :cool2: Inaczej pozostaje tylko wydarcie całej wykładziny, włożenie podstopnicy M zabezpieczenie jej od spodu tymi sprężynkami-podkładkami i włożenie całości wykładziny do auta... Ale ja nie miałem ochoty pruć wykładziny z auta. :roll: Podstopnica alu mnie się osobiście nie podoba, bo nijak pasuje. Prawidłowo powinna być zamontowana tak jak na zdjęciu pierwszym. Ale czy aby na pewno na stary plastik? Czy żywcem do wykładziny powinna być zamontowana? Pzdr. Hehhe, nie musiałem czytać e90.de żeby wpaść na pomysł z taśmą :) Sam tak zamontowałem swoją, aczkolwiek uważam ,że BMW robi druciarstwo: aby zamontować podstopnicę trzeba zniszczyć starą, a bolce montażowe nowej owijać taśmą izolacyjną... :mad2:
-
[E 91 320d ] halas przy wlaczonej klimie
Sorry, że się czepiam, ale nie chałas, tylko HAŁAS :) Poza tym masz coś zepsute. Kiedy wymieniałeś filtr kabinowy?
-
Alum. podstopnica BMW Performance w E90 => montaż
Podstopnica od m pakietu pasuje lepiej. Poza tym montaż to jakaś porażka! Ori element jest zgrzewany - nie usuniesz go bez uszkodzenia. Pozostają otwory, które są zbyt duże w stosunku do bolców w podstopnicy, co za tym idzie nie będzie się trzymać. Trzeba wymyślić jakiś patent.
-
BMW 325
Auto z komisu z Gniezna - zachowaj czujność i ostrożność! Silnik rewelacja - wg mnie najlepszy motor do jeżdżenia na co dzień.
-
Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz
Auta mają pełną historię serwisową łącznie z naprawami blacharskimi i kosztorysami napraw. Jeśli auto miało lakierowany zderzak lub błotnik bo były przerysowane to uznaję to auto za bezwypadkowe. Nie popadajmy w skrajności, przecież auto służy do jazdy i zawsze czy to z własnej winny czy czyjejś zdarzy się jakiś psikus. Swoją drogą znam takich magików, którzy sa w stanie tak naprawić auto, że mierniczki lakieru, serwisy itd na nic sie nie przydadzą...