Witam jestem nowy i nie bardzo sie orientuje gdzie moge zapytac,w mojej e36 martwi mnie stukniecie z czasem coraz czestsze przy skrecaniu w lewo i gdy jade po nierownosciach bardzo prosze kogos kto sie zna na tym lub mial okazje z tym sie spotkac niewiem moze amortyzator nie trzyma albo co jeden pacjent mowil mi ze to moze byc guma nad sprezyna ale ja tam w to niewierze bo co ma gum do skrecania i to odczuwam tez na nogach to pukniecie POMOCY!!! :cry: :cry2: :|