Skocz do zawartości

marczello

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marczello

  1. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Auta w bdb lub idealnym stanie chodza po 100tys zl tak wiec stad ta roznica. Ja w swoim moglem sie tylko przyczepic do zepsutego skladania lusterka, reszta ideal i bardzo zadbana. Ja sprzedawałem dwa samochody po 25000pln każdy i dałem je do wyprania za 120pln/sztukę - całkiem inny obraz samochodu, a koszt znikomy!
  2. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Czarna perła 2003 rok w Dieselku, skóra w bananku, fele 19". Oglądaliśmy wczoraj 4 sztuki tych samochodów do dwóch nie podeszliśmy nawet z bliska bo wyglądały makabrycznie. Jedna miała chyba z 500000km a oczywiście na liczniku 160 000km. Szpachli na grubość 1000nm. Na pewno nie wiedziałem, że będzie taki problem z kupnem. Jak już znaleźliśmy nie biją bez szpachli, (gdzie nie gdzie dwa razy lakierowana), to już nie patrzałem, że nie ma elekt.foteli, czy parktronika. Nie wiedziałem że tak trudno kupić ogólnie drogi samochód. Inne tak usyfione, zaśmiecone, z padniętymi akumulatorami - nie rozumiem jak można sprzedawać samochód za 80ooopln w takim stanie. Co do fotek postaram się dzisiaj je wrzucić. :)
  3. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Temat zamknięty - KUPIŁEM moje X5 :) pzdr/.
  4. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    xDrive mają już X5 po lifcie czyli ~listopad 2003, a jeśli chodzi o zawieszenie pneumatyczne to chyba z lewej strony kierownicy jest sterowanie, ale tu mogę się mylić.
  5. Dzięki za bardzo fajną wskazówkę - o tym nie pomyślałem.
  6. Przymierzam się do X5 szukam stale - tylko zastanawiam się czy ma sens kupować po lifcie, czy nie kupić przez - jesk około 30000pln taniej. Wiem o dwóch różnicach: 1. xDrive 2. Nieco zmieniony przód, lampy są jeszcze jakieś różnice, najbardziej techniczne?
  7. Wczoraj widziałem X6 na parkingu w IKEA Katowice. Piękne bydle. Szkoda, że białe. Ale bardzo agresywne. Mnie się podoba. Jako drugie auto ... dla męża.
  8. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Jeszcze najbardziej by mnie urządzało jakby miał homologacje na ciężarowy. Przepisy w naszym pięknym kraju są beznadziejne. Z samochodu który kosztuje np 100 000 można odliczyć 6 000pln VATu- KPINA, a normalnie powinno być ~20 000pln. Tracisz 14000plnm Ale nasze państwo umie pomagać swoim mieszkańcom?
  9. Już tak tankuję, że pistolet trzymam 5cm od wlewy :) Wlewam powoli, a i tak poziom się dźwiga aż pod szyjkę :) Może faktycznie sprawdzę odpowietrznik.
  10. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w E39
    Najlepsze, że zaraz po zakupie samochodu na drugie dzień miałem pękniętą szybę, a za kolejne dwa dni przestał działać przycisk. Chyba trzeb a z tym już żyć :)
  11. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Stale czytam po aukcja co te samochody mają i jest tego tak dużo, że aż dostaję oczopląsu, ale ważne by była po lifcie, miała Navi, blokadę mostu, ASC, jasne wnętrze najlepiej w bananku i by miała to coś, że jak już ją zobaczę to biorę! :)
  12. Moja E39 530d Spala TERAZ po mieście między 7.5-8max. Średnia na kompie pokazuje 7.5l/100km. A i ważne... po mieście zrobiłem ostatnie 3000km. Żadnej trasy!
  13. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w E39
    Kontrolka ci się zapala czy jest cały czas zgaszona? ASC działa - czyli: normalnie zapala się jak uruchamiam samochód, później gaśnie. Jak koła tracą przyczepność kontrolka zaczyna mrugać. ASC działa (ostatnio nie umiałem ruszyć z mokrej trawy :)) więc moim zdaniem to nie problem z komputerem - zastanawiam sie czy to nie jakaś głupota typu kabel z masy odpad, itp.
  14. marczello odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    Nie wiem, tak powiedział jego mość mechanik. Ważne że pomogło :)
  15. marczello odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    a przy okazji ... nie mam niestety tempomatu
  16. marczello odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    Ostatnie 3000km zrobiłem po mieście które ma 150 000 mieszkańców. Spalanie oscyluje między 7.8 a 7.2 Trzeba umieć wykorzystać 200KM :)
  17. He he - pierwsze było BMW, a później trochę zboczyłem z drogi na amerykańca i francuza ale na szczęście znowu kroczę tę właściwą. E30, później znowu E30, później E34, obecnie E39, a za chwilę E53
  18. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Przebieg to oczywiście stantartowy problem. Podłączenie do kompa wystarczy by sprawdzi oryginał? ASO też może pomóc? pzdr.
  19. marczello odpowiedział(a) na marczello temat w E39
    Zmieniałem całą listwę razem z tym przyciekiem. Mówisz o jeszcze innym wyłączniku?
  20. Ja zakochałem się w 3-ój literówce kiedy to szwagier dał mi się przejechać kilka lat temu wypasioną E34. Leciałem tuż nad drogą. Coś niesamowitego. Nie byłem w finansowym zasięgu tego samochodu. Od tego czasu wiele się zmieniło. Miałem kilka E30, potem E34, teraz mam E39 z 2000r i zamierzam w marcu zakupić moje marzenie E53. Przez dwa lata miałem renault Megane i zastanawiam się teraz jak mogłem jeździć takim samochodem :) Pzdr dla wszystkich posiadaczy BMW.
  21. Każde nowe BMW (następca) ma inny nr typu. Czy można je jakoś rozszyfrować co oznaczają? Chodzi np o oznaczenie: E39, E34, E53? Zastanawiam się nad tym od kilku dni :)
  22. marczello opublikował(a) temat w E39
    Stale działa - zmieniłem przycisk i też nic. Co to może być? pzdr.
  23. Ja bym też obstawiał świece. U mnie była dobra tylko jedna i miałem to samo. Samochód zapalał po 1-2min kręcenia.
  24. marczello odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    Nie znam lepszego silnika niż 3,0L dieselek w E39 i nie znam gorszego nić TDS w E34. Mój ma 300 000km większość na dalekich trasach z przyczepami, stale na syntetyku, spalanie po mieście zimą 7,4litra/100km. TDS - nie kupisz teraz dobrego. Wszystkie przegrzane, żrącze ropę jak smoki, bardzo awaryjne. Lepiej już w 525 w LPG (Jeśli chodzi o oszczędności). pzdr
  25. Ma problem z tankowanie Pierwsze 30L idzie ok, a potem stale wybija (ropa przy szyjce i stopniowo schodzi) i resztę baku tankuje przez ok 10min. Ludzie się dziwią że ma taki duży bak:) pzdr.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.