Treść opublikowana przez 320SI
-
e90 320i, Legionowo, 2006r, WBAVA71020VC20821
320SI odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo odwrotnie dlatego podniósł cenę :mrgreen:
-
X3 WJ63498 BUK
320SI odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest jeszcze jedna sprawa... mianowicie to że auto stoi na skrzętnie zamazanych niemieckich tablicach, nic nie pisze o opłatach, Ty wiesz czy to auto jest sprzedawane na tzw niemca czy jest po opłatach? Również ta zielona metka na plastiku pod maską wygląda na ładunek czynnika chłodzącego od klimy ale Ona jest klejona pod maską od spodu, została przeniesiona? O wszystko wypytaj zanim obudzisz rozrusznik aby tam jechać :wink: Co do F25 to zgoda że jest ładniejsze i wygodniejsze ale niektóre rozwiązania mające na celu obniżć koszt produkcji względem jakości są poniżej pasa niech przykładem bedą tu wsporniki przednich blotników gdzie jak otworzysz maskę to między błotnikiem a nadkolami jest zostawiona szczelina tylko po to aby nie zrobić szerszej komory silnika, to nie ma nic wspólnego z solidnością marki która wyjdzie wcześniej niż w modelu E83 ale to dotyczy całej linii nowych modeli. Dlatego Ja kupiłem sobie e32 a te wszystkie nowe modele traktuję jako piękne i funkcjonalne ale nie mające nic wspólnego z dawnym wizerunkiem marki BMW :cry2:
-
BMW e90 320 VIN WBAVC31090KT69826
320SI odpowiedział(a) na kerth temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś odważnym człowiekiem :wink:
-
X3 WJ63498 BUK
320SI odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem, jestem, Ja mam X3 2009r z listopada już po zmianie lusterek itp... wklejki xenon mam długie żółte bo takie były klejone przez fabrykę do 03/2010r później fabryka kleiła krótkie białe takie jak ma to auto którego dałeś link, nic więcej nie mam na myśli bo ten temat trzeba sprawdzić na miejscu dlaczego tak jest, reflektory też są zaparowane, w X3 klosze akurat nie są na uszczelkę tylko na klej i jeśli nikt tam nieudolnie nie grzebał to nie powinny parować, chyba że auto ma zrobione fotki zaraz po myciu silnika, pojedziesz to sprawdzisz dokładnie przód auta i się dowiesz co jest przyczyną zmiany wklejek nieodpowiadających rocznikowi auta. Napisałbym coś tym co ślinią się na model F25 za 120-130tys zł z początku produkcji i każą Ci dokładać siano ale jeśli nie mieli żadnego bmw z najnowszej linii i tylko biegną za nowościami to tego nie zrozumieją i zrobi się tylko niepotrzebna dyskusja. Powodzenia.
-
X3 WJ63498 BUK
320SI odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Ja myślałem że Ty już dawno kupiłeś X3 w De tak jak zpowiadałeś a Ty nadal walczysz w kraju z wiatrakami... Jedyne moje spostrzeżenie to tylko takie że auto jest sprzed września 2009r a wklejki xenon na przednim pasie są z początku 2010r, wyposażenie pierwsza liga :!:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
320SI odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielkie dzięki KW :cool2: , Looooona help :!: :cry:
-
BMW 5 Series 520D VIN WBANC31000CY12424
320SI odpowiedział(a) na pekin83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPorażką to jest ten silnik w tej kaście a nie pokrętełka...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
320SI odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto po wszystkich opłatach wyszło 160tys zł, sprawdzam dalszemu znajomemu który kupił ją jak worek ziemniaków a teraz chce sprawdzić jak Ja się dowiedziałem że auto jest zza oceanu :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
320SI odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki wniosek z tych zapisów? Żadnych uszkodzeń? Nic więcej się już nie da wykopać :roll:
-
e46 318i, sedan, WBAAL3100WAY16248 Warszawa
320SI odpowiedział(a) na RaFF. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie chodzi Ci o wyciek spod dekla zaworów a nie spod głowicy :?: to zasadnicza róznica, brudny przód silnika poniżej dekla to normalka przy silniku M43, każda się pociła na deklach rozrządu już po pierwszych 100tys przebiegu, to chyba jedyna wada tej jednostki.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
320SI odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę władnych tego działu o sprawdzenie tego auta WBAFU7C53BC875618 podobno ideał :mrgreen:
-
BMW 5 Series 520D VIN WBANC31000CY12424
320SI odpowiedział(a) na pekin83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo vinie ma 163KM ale jest redukcja mocy :(
-
[e46] e46 330ci Kraków,WBABN51020JT66779
320SI odpowiedział(a) na Lukas330ci temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObecny właściciel kupił to auto takie jakie jest teraz, felg również nie zmienił, dlatego Ją pamiętam :D
-
[e46] e46 330ci Kraków,WBABN51020JT66779
320SI odpowiedział(a) na Lukas330ci temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkóra nie jest z anglika, nie mieszaj w głowach innym, gdzie masz w vinie przy elektryce foteli zapisaną ich pamięć? Za pamięć fotela kierowcy też była dopłata, elektryka foteli nie jest równoznaczna z jego pamięcią ustawień. Pamiętam to auto kilka lat temu jak było ogłoszone gdzieś w Wielkopolsce, swoje wtedy też kosztowało, chciałem ją kupić ale do weekendu się sprzedało, dużo sianka wsadzone w auto i jak dla mnie wszystko ze smakiem, tylny "kaczy kuper" od CLS'a na żywo wyglada naprawdę :cool2: Nieporozumieniem jest szukanie takiego modelu i skreślanie Go po komentarzach na forum :nienie:
-
X5 WBAFB71050LX33989 PROŚBA O OPINIE
320SI odpowiedział(a) na Gawryluk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwnie duży kąt pochylenia tylnego prawego koła, tego z nową oponą :norty: chyba że aż tak zdjęcie przekłamuje.
-
BMW E46 coupe 330CD - WBABV91090PJ85621
320SI odpowiedział(a) na kosiarz77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAni nie dołożony ani xenon, każdy model coupe e46 po lifcie ma soczewkę bez względu na to czy to xenon czy nie :!:
-
e87 120i js58505 Żyrardów
320SI odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli potwierdziło się to że skoro frajerstwo kłamie w opisie wyposażenia to kłamie również w każdej innej kwestii związanej ze stanem ogłaszanego samochodu. Polska rzeczywistość...
-
E91 320d 2007 WBAVU51040A104195
320SI odpowiedział(a) na thelog temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże wymieniał rozrząd przy kombajnie przed żniwami i mu się pomyliło albo za dużo passatami kręci :mad2:
-
E91 320d 2007 WBAVU51040A104195
320SI odpowiedział(a) na thelog temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :cool2:
-
BMW 320d e90 WBAVC31080VB78514
320SI odpowiedział(a) na rocca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód ma wiele niedociągnięć, również lakierniczych, na klamki też jest proste wytłumaczenie, może ktoś wpadnie dlaczego blendy mają inny kolor :norty:
-
e87 118i, 2005r, Wrocław, WBAUF31020PY21024
320SI odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica jest z modelu e90/91 w e87 takich fajerek nie było (!)
-
[E83] X3 WBAPE11090WK07260 UWAGA NA TO AUTO!!!
320SI odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiespodzianek w De przybywa w zastraszajacym tempie, przed monitorem jest ok, do wyboru i do koloru tak jak piszesz, kiedy zajedziesz na miejsce z ogłoszenia privat i wyjdzie przykurzony typ który przez tel opowiadał że jest pierwszym właścicielem odechce Ci się oglądać kolejnych sztuk tym bardziej jak w pośladkach będziesz czuł ponad 1000km przebytej drogi a jeszcze do domu pasowało by wrócić :mrgreen: To nie jest takie proste kupić w De zdrowe BMW w cenie choć trochę zbliżonej do polskich, kto nie walczył z tym tematem osobiście to nie zrozumie o czym pisze, mimo mojego czarnego wywodu życzę powodzenia w zakupie :cool2:
-
[E83] X3 WBAPE11090WK07260 UWAGA NA TO AUTO!!!
320SI odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW historii tylko 1 wpis i serwis po roku przy 25 tyś km i na tym koniec. Na zegarach 55 tyś km a po siedzeniu jak dla mnie to ze 155 tyś km albo i więcej. Ile musiałem się nadzwonić i naprosić o VIN to głowa mała. Sprzedający nie do końca chciał go podać i co chwile pytał po co mi ten VIN :) Nie nie byłem bo brak navi. Ogólnie to straciłem wiare w ludzi w Polsce i szukam teraz u ulubionych sąsiadów :) Nie trać wiary w ludzi tylko doskładaj mamony bo z taką kasą za X3 2009 w Mpaku to do niemiec nie masz po co jechać. Chyba że napić się Werstainera z beki :D
-
e90 325i, KT57054, warszawa - Szwajcaria
320SI odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUszczelka jest porwana, ponieważ poprzedni właściciel był bardzo sentymentalny i przełozył ją ze swoje poprzedniego e90....która poszła do Polski z przebiegiem 534.000...ale z nową uszczelką. A co jeśli okaże się , że nity są z OBI? "Odszczekasz" tę reklamę castoramy? :) hau hau wolę odszczekać już teraz bo mogą być też z NOMI :mrgreen:
-
e90 325i, KT57054, warszawa - Szwajcaria
320SI odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlu nity z castoramy w przednim nadkolu i uszczelka drzwi kierowcy, to wszystko w bezwypadkowym e90 z oryginalnym przebiegiem 132tyskm, "DAJTA SPOKÓJ" :mad2: Ale cena tutaj usprawiedliwia wszystkich, sprzedającego i kupujacego :mrgreen: