Treść opublikowana przez PePeline
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
PePeline odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprosze o prawidłowe zatytułowanie wątku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW 730D 2005 Warszawa.Co sadzicie
PePeline odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak ja widzę w takim aucie dywanik spod drzwi rzucony pod nogi to od razu mnie odrzuca - właściciel/handlarz fleja i dusigrosz a to nie wróży nic dobrego :mrgreen:
-
Folia na tylne lampy
dawaj dawaj - czekamy na efekt :cool2:
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
PePeline odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:shock: dobry Kubuś z Ciebie - płacić w ciemno zaliczkę :mad2: ... chińskie opony, tablice podrabiane samoróbki z datą do 31 maja 2012 roku i zapewnienie o autostradowym przebiegu handlarza który nie zna kompletnie historii auta to już powód żeby patrzeć na to auto z podejrzeniem - no nic powodzenia - do odważnych świat należy!!!
-
E90 320d Co to za przewód
aż zaraz zajrzę :x :x jak to u mnie wygląda :norty:
-
E90 WBAVC31050VC46543 / WBAVC31080PS24117
PePeline odpowiedział(a) na Spada temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto fakt :cool2: - ręce prywatne jeszcze nie sprzedają - chyba że na Zachodzie się pojawią w miarę odbierania przez klientów F10
-
E90 320d 2007r Radom VG06076
PePeline odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak się robi, że skręca się licznik i jedzie do ASO na "przegląd" -tam wpisują do bazy i już mamy potwierdzenie :mrgreen: cena jak za 2007 rok jest rewelacyjna, środek dla lubiących jasność i sosenkę też atrakcyjny - a że to Radom to trzeba zachować czujność obywatelską razy pięć :!: :!:
-
Folia na tylne lampy
skalpel chirurgiczny, znajomy chirurg i będzie elegancko :mrgreen: a taki skalpel to idzie kupić w aptece???
-
E90 320d Co to za przewód
jak się poci tylko to niech się poci - po co to ruszać?? nawet jak strzeli to do domu się wróci :mrgreen: :cool2:
-
E90 WBAVC31050VC46543 / WBAVC31080PS24117
PePeline odpowiedział(a) na Spada temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdwa totalne poleasingowe golasy z na 99% skręconymi licznikami - bez potwierdzenia stanu liczników w jakikolwiek sposób nawet nie warto poświęcić im 5 minut :mrgreen:
-
co sądzicie o tym aucie? - Wwarto? proszę o pomoc
PePeline odpowiedział(a) na kaszpir29 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak handlarz z rozpędu napisał :norty: :mrgreen: :mrgreen: akurat w tym szablonie aukcji to się nie sprawdza :mrgreen:
-
Folia na tylne lampy
zachęciliście mnie :))) folia zakupiona :cool2: :cool2:
-
E91 318D 2007, PŁOCK K012505
PePeline odpowiedział(a) na jakimoto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak przyzwoicie to by było z 1000 ojro więcej :cool2: :P
-
E91 318D 2007, PŁOCK K012505
PePeline odpowiedział(a) na jakimoto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtypowa poleasingówka z Belgii - tak jak moja :mrgreen: no ale faktycznie cena wymiata :mad2: :mad2: :mad2:
-
e90 320d 2006,Mikołów VC68126
PePeline odpowiedział(a) na swistar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. To navi business - dwa ekraniki są w professional 2. u mnie włącza się automatycznie przy wstecznym i na ekranie pojawia się sylwetka auta 3. patrz pkt. 1
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
PePeline odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie no :duh: ... :norty: :norty:
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
PePeline odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak na marginesie... jaki jest psychologiczny podtekst zamieszania tylu w sumie jednakowych zdjęć?? może mi ktoś to jakoś rozjaśnić?? kreatywność handlarzy jest jednak godna podziwu :))
-
E90, 320d 2005r. Zielonczyn(kujawsko-pomorskie)
PePeline odpowiedział(a) na wojnarjaslo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak skasujesz wskazania komputera to na początku tyle pokazuje
-
E90, 320d 2005r. Zielonczyn(kujawsko-pomorskie)
PePeline odpowiedział(a) na wojnarjaslo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż zdjęć nie widzę :norty: :norty:
-
[e61] 530d 2006r CP21030 Drezdenko
PePeline odpowiedział(a) na dylus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw Warszawie na stacji diagnostycznej przy pierwszym przeglądzie, diagnosta wysłał mnie do ASO po zaświadczenie od dacie produkcji!!!. bez tego nawet nie chciał podchodzić do badania - w takim Drezdenku to pewnie nawet diagnosta auta nie widział na oczy.
-
E39 525d 2002rok z Wołomina
PePeline odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkupione rok temu , zainwestowane w auto około 10 tysięcy złotych i do sprzedania za 23 tysiące??? czyżby coś jeszcze wymagało dalszych inwestycji?? :norty: :norty:
-
[e46] 320d vin WBAAP71090PJ58977 - prośba o ocene
PePeline odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfajna data ważności blach zjazdowych :mrgreen: :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
1. WujekWaldus 2. eXiDe 3. arnold 4. PabloM 5. 335i 6. iradek 7. PePe
-
E90 320d warszawa
PePeline odpowiedział(a) na selson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmam praktycznie identyczną wersję... biznes to zapewne pochodna od nazwy zamontowanej nawigacji (ale nie wiem bo strasznie ręka się trzęsła Panu fotografu) a te "uchwyty" drzwi faktycznie są pochromowane i świeca się jak psu ja...a :mrgreen: :mrgreen: a ponadto link już nie działa :norty:
-
[E65] Co sądzicie o wyposażeniu tego cudeńka?
PePeline odpowiedział(a) na ks100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmatko - następny z przerośniętym ego :duh: :duh: coś tu podobno mod zapowiadał ale śpi chyba jeszcze :mrgreen: