Posiadam sławny interfejs od nerwusa i nowszą wersję INPY obsługującą nową 7 F01. Wszystko śmiga aż miło. (Obsługuję nim E66 i E60). Mam pytanie gdzie znaleźć opis błędów z tego programu? Wszystkie błędy są w postaci hex np: 2437 a szwabskiego nie bardzo panimaju.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby przetłumaczyć błąd z INPy FEHLER LINSENHEIZUNG. Kod błędu 2437 hex. Gdzie można znaleźć opis tych błędów i co on może oznaczać?
113 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.