Treść opublikowana przez leszek 030584
-
524td c. zamek
wiem dobry w tym jestem . sprawdze ten bezpiecznik. mam nadzieje ze to nic powazniejszego
-
524td c. zamek
chyba cos spalilem niedzialaja elektryczne szyby wycieraczki i i centralny ?
-
524td c. zamek
witam . pomaranczowy - bialy - zamykanie zulty - pomkaranczowo/czarny - bialo/czarny - otwieranie zulto/czarny - to sa przewody wychodzace z nowej centralki "GROM" ------------------------------------------------------------------------------------- a to przewody wychodzace z master'a czarny,daje+po przekreceniu kluczyka (zamykanie) bialy,daje impuls+przy otwieranu i zamykaniu zamka kluczykiem. bialo/czarny, niebieski masa, zielono/czerwony+(staly) ------------------------------------------------------------------------------------- chodzi mi o : ktore przewody z nowej centralki podlaczyc do przewodow wychodzacych z master'a. :mad2: bardzo prosze o pomoc. :modlitwa: z gury dziekuje.
-
524td sterownik zamka centralnego
dam rade juz prawie podlaczylem potrzebuje kolor przewodow ktire wychodza z silownikow zeby je podlaczyc do sterownika i otworzyc drzwi pilotwm
-
524td sterownik zamka centralnego
witam. mam problem z podlaczeniem centralki niewiem gdzie co i jak podlaczyc zeby to mialo rece i nogi moze macie jakies zdiecia czy jakis opis jak to podlaczyc ? ???? :mad2: :modlitwa:
-
524td sterownik zamka centralnego
ja u siebie sprawdzalem przy kierownicy przy glosniku i w tylnej klapie i nie bylo sprawdze jeszcze pod tym schowkiem i pod siedzeniami z tylu moze wkoncu to znajde i wymienie . wielkie dzieki za pomoc.
-
524td sterownik zamka centralnego
hmmm... wiec wymienie termostat wielkie dzieki.
-
524td sterownik zamka centralnego
witam. tak jak moge sprawdzic termostat ? . i moze przez to wiecej palic?
-
524td sterownik zamka centralnego
mam jeszcze jeden problem przy kazdym uruchamianiu samochodu kreci sie wiatrak . czy to tak jest w bmw.? chodzi o to ze silnik jeszcze nigby porzadnie sie nie zagrzal wskazowka temperatury podnosi sie do konca niebieskiego pola nie wyzej jaka jest tego przyczyna.? bardzo prosze o pomoc.
-
524td sterownik zamka centralnego
a bys mugl napisac dokladniejsze polorzenie tego modulu ?
-
524td sterownik zamka centralnego
patrzylem niema :(
-
524td sterownik zamka centralnego
mam maly problem jakis czas temu kupilem auto bez pilota a teraz kupilem sterownik i chcialbym go wymienic ale niewiem gdzie sie znajduje stary sterownik zamka centralnego.?
-
pedał hamulca zapada się
sprawc czy masz plynu hamulcowego w serwie jak masz to go wylej i wymien pompke hamulcowa ja mialem podobny problem w audi .
-
524td kontrola oleju
ok. po resecie tej inspekcji pokazaly sie 3 zielone prostokaciki na dzien dzisiejszy jest tylko jeden zielony prostokoncik ? dlaczego moze zle zresetowalem ?
-
524td kontrola oleju
kontrola oleju znowu sie zaswiecila :(((( co robic?
-
524td kontrola oleju
spoko juz to zrobilem pokazaly sie 3 zielone prostokaciki i kontrola zgasla czy to dobrze ?
-
524td kontrola oleju
tyle to ja wiem tylko ze szukalem tego gniazda i nigdzie go nie ma
-
524td kontrola oleju
ludzie gdzie i jak sie kasuje inspekcie?
-
524td kontrola oleju
nie wiem o co chodzi jaka inspekcie zresetowac i jak?
-
524td kontrola oleju
witam wszystkich jakis czas temu swiecila sie w moim 524td kontrola oleju powiedzieliscie zebym zmienil olej i filtr oleju i ze to powinno pomuc no i to pomoglo kontrola oleju zgasla ale po kilku tygodniach znowu sie zaswiecila i tak dalej zrobilem juz na swiecacej kontroli oleju 600 km i z silnikiem nic sie nie stalo. jaka jest przyczyna swiecacej sie kontroli oleju. z gury dziekuje pozdro.
-
bmw wyświetlacz na zegarach
ja tez mam ten problem :( ja tez bym prosil [email protected] pozdro.
-
524td Jaka to pojemność baku?
mam pytanko jaki akumulator mam kupic do 524td teraz mam 100/800 czy on nie jest za mocny?
-
524td po wymianie filtr oleju i oleju
kontrola cisnienia oleju nadhttp://media6.mojageneracja.pl/oiitpouuio/mediumk98qgo554901b0f80c24581461.jpgal sie swieci dlaczego ?
-
szukam dobrego mechanika ktory ustawia pompe wtryskowo
i wtryski w warszawiw poleci mi ktos kogos :modlitwa:
-
spalanie
witam posiadam bmw 524 td z 1990 roku bardzo duzo pali 15,5 litra na 100 km.co mam zrobic pomoc!!!