Treść opublikowana przez leszek 030584
-
524td odpala i po chwili gasnie ?
witam . wielkie dzieki za pomoc auto odpalilo :))i juz wszystko jest ok troche wzrosly obroty ale to chyba z czasem sie ustatkuje ?
-
524td odpala i po chwili gasnie ?
na parking nie daleko mialem, staram sie miec naj mniej ze 20 litrow paliwa w baku ale ostatnio brakuje mi kasy wlasnie stracilem prace wiec lipa. silnik rowno pracuje kontrolki sie nie swieca a jak to odpowietrzyc (podpompowac ?)recznie ? auto jak odpali to przez chwile rowno chodzi i gasnie
-
524td odpala i po chwili gasnie ?
witam mam problem z odpaleniem auta pare dni temu zabraklo mi paliwa wiec poszedlem z banka do cpn gdy wrucilem i zalelem auto odpalilo przejechalem sie i dostawilem auto na parking nastepnego dnia rano auto odpalilo i po chwili zgaslo jaka przyczyna ? (zapowietszony uklad paliwowy ) ? jak tak to jak moge go odpowietrzyc ? bardzo prosze o szybka odpowiec. dziekuje.
-
m21d24 turbina
sprawdzilem turbine i jest sucha i niema luzu ale zato silnik jest caly w oleju po stronie turbiny i chyba czujnika oleju ( swieci sie kontrola oleju ) co sie moglo stac ???
-
m21d24 turbina
witam. moj problem to turbina zwieszchu jest troche zalana olejem i chyba sie nie zalacza w trakcie jazdy od 2000 - 2300ty.. obrotow auto ladnie sie zbiera ale po wyzej brak mocy auto rozpedza sie tylko do 140 ?
-
524td m21d24 rozrusznik!
tak tylko ze te srubki sa tak zapieczone ze nie moge ich odkrecic , morze oddac go do mechanika orietujesz sie ile by wzia za naprawe?
-
524td m21d24 rozrusznik!
podalem plus i wirnik kreci
-
524td m21d24 rozrusznik!
plus jest na tym cienkim przewodzie chcac odpalic auto rozrusznik tylko pyknie i tyle podlaczalem go w domu bezposrednio z aku i krecil , a jaki prad ma byc w tym cienkim kabelku? i czy w przewodie ktory idzie od bedyks do wirnika powinien byc prad? dlugosc tego przewodu to jakies 5 cm.
-
524td m21d24 rozrusznik!
witam. mam problem z rozrusznikeim nie kreci ? prad dochodzi ? :?:
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
wlasnie zdekodowalem vin. e34 524td bmw-typschlussel:ha51 motor m21 karosserie:limousine katalogausfurung:europe lenkung:links produkt 09/1990 pochodzenie (giermany) :)
-
Jaki akumulator do E34 525 benzyna
dlaczego nie :?: zawsze 300zł w kieszeni 300zl. to sporo sprawdze to i dam znac :) wielkie dzieki kolego
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
mam oryginalne przeciwmgielne z przodu i na razie świeci mi jedno tylne, kiedyś zajrzę jak wygląda druga lampa, w której nie świeci :) obiło mi się o uszy, że teraz we wszystkich nowych autach z tyłu świeca się oba przeciwmgielne. Auto mam w wersji na rynek krajowy (niemiecki) Auto mam w wersji na rynek krajowy (niemiecki) jak to sprawdziles?
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
kolego swiatla przeciw mgielne sa znacznie mocniejsze od swiatel pozycyjnych czy stop wiec kazdy kierowca powinien rozpoznac ( moje zdanie)
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
tak sobie mysle ze to chyba zalezy od tego czy ma sie w aucie leflektory z przodu (2 swiatla przeciw mgielne z tylu) brak leflektorow (1 swiatlo przeciw mgielne z tylu) ?
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
a umnie swieca 2 :)
-
Jaki akumulator do E34 525 benzyna
tak 1800 zl zlodzieje taki wyzysk ze brak mi slow. ja mam 0 % znizki pewnie dlatego. mial bym troche znizek ale moje byle auta rozsypywaly sie po 3 miesiacach mojej jazdy zajezdzilem je :) ciekawe ile bmw wytrzyma ?:). na poczte ubezpieczyc auto ?
-
Jaki akumulator do E34 525 benzyna
Będzie dobry, u mnie w aucie długo o takiej mocy akumulator przejeździł, ale proponowałbym Ci centre future (60zł droższa) - wczoraj kupiłem za 410 w Pszczynie (na allegro też mają) dostajesz trzy lata gwarancji na niego, plus pakiet assistans (gdyby nawalił akum z obojętnie z czyjej winy - to bezpłatnie wyślą do Ciebie pomoc drogową) ok wielkie dzieki jutro jade po aku. :) wezme tanszy bo mam wydatek oc moje roczne ubezpieczenie wynosi 1800 zl na rok :(( w link 4
-
Jaki akumulator do E34 525 benzyna
a czy do mojego dizla taki bedzie dobry http://moto.allegro.pl/item525446410_akumulator_topla_12v_95ah_900a_p_bezobslugowy.html
-
przegrzany silnik
wymienilem termostat i teraz mam problem z odpowietszeniem (odpowietsznik w kopulce termostatu? klucz 8 sie slizga )czy jest jakis inny sposub na odpowietszenie?
-
przegrzany silnik
a ja mam nadzieje ze umnie rozejdzie sie po kosciach a jak nie to zmienie silnik na 2.5td . a narazie zmieniam termostat
-
przegrzany silnik
i znowu ubylo plynu chlodniczego szukalem przyczyny i znalazlem pekniety cienki czarny wezyk po lewej stronie chlodnicy
-
przegrzany silnik
kolego ja ci wieze mam ten sam obiaw minimalne brgania . po przegrzanym silniku
-
przegrzany silnik
i jak uklad odpowietszyc?
-
przegrzany silnik
mam pytanie za 100 punktow czy przy wymianie termostatu musze zdiac chlodnice :) czy sie obejdzie
-
524td kontrola oleju
sprawdzam stan oleju jest ok