Treść opublikowana przez SlavoS
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Widać że AREK to mój ziomal jest :twisted:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Cicho! Bo jeszcze będą chciały jechać :8)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Jestem za! Pisać Pany kto chętny bo potem będzie "bida" :wink:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Ale o co Ci chodzi :D Tym razem Ci nie odpuszczę Irek :8)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Arek, Irek, Włodi... Oj chłopaki, coś czuję że będzie grubo :roll:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
To też właśnie o to mi chodziło... trzeba by "przewertować" mapy i zobaczyć czy po drodze nie byłoby czegoś "odpowiedniego" :norty:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Dobra, no to ja wstępnie też się piszę :) 1 osoba Pytanie: będzie jakaś "miejscówka" by pojeździć autami w bardziej sportowy sposób? Jakiś mały tor po drodze, czy choćby mini-wyścigi ala 1/4 mili, tak by się troszkę "zabawić"? :D
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
To mniej więcej ilu dniowy ten trip planujecie? Kurcze szkoda że niema zlotu w 2017, jednak taki trip również może wyjść ciekawie :roll: , pytanie tylko jak długo, bo z czasem krucho, no i kiedy? Macie już jakieś wstępne daty?
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
No oglądałem i muszę przyznać że świetnie wyszło! Brawa dla chłopaków. PS: irek.k, znów razem :D
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Ale za to afterparty było jeszcze lepsze aniżeli po Ułęży, prawda Wlodi? :8)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Moim zdaniem było bardzo podobnie jak w zeszłym roku na Ułęży... jednak może minimalnie w tym roku było troszkę mniej osób.
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Dobra robota LeSio :D Bardzo miło się to ogląda, są wspomnienia... czekamy teraz na oficjalne video :)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
No niestety, w dzisiejszych czasach tak właśnie robią auta... :duh:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Kurcze, ja chyba jestem nazbyt uczuciowy... jednak minęło parę dni po Zlocie, a ja już za Wami Wszystkimi tęsknie :cry2: To chyba świetna atmosfera, no i Najlepsi Klubowicze powodują u mnie takie uczucia tęsknoty... bo "zabawa" z Wami była najwyższych lotów :cool2:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Wlodi Szczerze? To świetny pomysł, zawsze my jako świadkowie możemy to potwierdzić :8)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
stuffman Nie, Arek już na zlocie miał ori program, bo ostatnio na serwisie w Bawarii podajże (o jego zaprzyjaźnionych ziomali), wgrali mu "przypadkowo" ori soft, więc na pewno była to wina icka, no chyba że został jakiś ślad po starym sofcie, jednak to chyba niemożliwe...
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Sweeper, chodzi o to, iż Arek ma nie oryginalnego icka, podajże od Wagnera... tak czy siak, współczuję, ciekawe czy taką sprawę można byłoby wygrać w sądzie, hmmm... tak notabene, to co teraz BMW odwala z silnikami to jest jakaś paranoja... przecież to autko jest młodziutkie a i przebieg niemal zerowy... ehhh szkoda słów :duh:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
O fuck... Arek, strasznie mi przykro :( , no i jestem mega zdziwiony, bo tego bym się nie spodziewał :shock: Obyś znalazł dobry warsztat, i oby nie trzeba było do tej naprawy okradać banku, tego Ci życzę Arku! Powodzenia w naprawie, no i głowa do góry, będzie dobrze :cool2: . marcin_wroclaw - dla mnie i tak już zostaniesz "Walhberg"... tak notabene, to świetna ksywa :norty: No, a za rok to na pewno będę również w piątek do niedzieli - szkoda że tym razem tak nie zrobiłem, jednak za rok będzie jeszcze lepiej :cool2:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Na początku chciałbym podziękować Organizatorom za świetną robotę, naprawdę dali radę po raz kolejny! Gratulacje! Dziękuję również wszystkim Uczestnikom Zlotu za świetną zabawę, na zlocie jak i również potem 'afterparty" w hotelu - integracja była świetna (zwłaszcza "potem" z Włodim, "Wahlbergiem" i innymi ;D). No Irku, zdjęcie super, fajnie było znowu się spotkać z Tobą, Arkiem i innymi :), szkoda tylko że nie było Ciebie w hotelu na afterparty, miejmy nadzieje że odbijemy sobie za rok :D. PS: Bardzo mi się podobało, zresztą jak zawsze z Wami, szkoda że takie fajne rzeczy się tak szybko kończą :cry2: , no ale jedno jest pewne... do zobaczenia za rok! :dance: PS2: Obiecuję, że następnym razem powalczę z Wami o topowe miejsca na 1/4 mili, tym razem będę startować "z dwójki" XD
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Grill: 1. Wlodi 2. Vale46 + osoba towarzysząca 3. stuffman z osobą towarzyszącą 4. Randall + osoba towarzysząca 5. Kokos3333 +osoba towarzysząca 6. arek1056 7. kubik 8. SlavoS :8)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Jak tam nastroje przed zlotem? Już raptem niecały miesiąc, już zacieram rączki :8)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Kubik ale "niestety" w takim przypadku nie musi koniecznie oznaczać czegoś złego ;)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
No coś czuję że w tym roku będzie grubo :D
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Ja już zarezerwowałem sobie miejsce, ale tylko z soboty na niedzielę... co do kobiety, nie za bardzo Moja ma ochotę jechać... a ja jakoś to przeżyję :8)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
No wszystko dla mnie wygląda prawilnie :D Jestem za rękami i nogami w górze... co do jedzenia: wszystko tylko nie jak ostatnio, szczerze to był najgorszy aspekt w Ułężu XD... a tak po za tym przecież było znakomicie :cool2: i mam nadzieję że w tym roku będzie jeszcze lepiej :8)