Treść opublikowana przez orzel_pomorze
-
jak sprawdzić symbol automatycznej skrzyni biegów?
Mam problem z manetka- ciezko chodzi. Podejrzewam ze jest niski stan oleju w skrzyni. Chcialbym dolac lecz po pierwsze nie wiem jaki typ oleju jest obecni a po drugie nie znam symbolu skrzyni. Jak to sprawdzic? viewtopic.php?f=72&t=117890
-
E39 530D - Nabicie Klimatyzacji
Podepnę się pod temat. Mam do nabicia klime. Auto kupiłem z pustym układem. Udało mi się sprawdzić ze agregat działa poprawnie i nie występuje zaden przeciek. Zainteresowała mnie natomiast informacja ze pełny układ to prawie 1.5 kg czynnika?? Moze ktos to potwierdzic??
-
szyberdach sie tylko uchyla
Proste rozwiązania są najlepsze !! :D wszystko działa jak należy Dzięki
-
szyberdach sie tylko uchyla
Witam padł mi szyberdach więc wymieniłem na drugi sprawny. Prowadnice, plastiki całe chwilę działał jak należy. Nagle zaczął się tylko uchylać. Bez znaczenia w którą stronę chciałem zeby jechal on tylko w gire. Zamykabue wylącznie ręcznie imbusem. Okazało się ze padły dwa oporniczki. Wymieniłem wyłącznik na drugi, niestety dzieje się to samo. Miał ktoś coś podobnego?? Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć sprawdzanie....
-
E39 dmuchawa nie działa, jeż wymieniony
Witam ponownie. Nareszcie uruchomilem to dziadostwo. Nowy jez w pelni swoja role. Dziekuje wszystkim za podpowiedzi.
-
E39 dmuchawa nie działa, jeż wymieniony
Dzieki za podpowiedz. Sprobuje na krotko. Troche to uciazliwe. Ostatnio zauwazylem ze jak jest w trybie auto to zaskakuje za kazdym razem. Chiciaz nadal nie wchodzi na pelne obroty.
-
E39 dmuchawa nie działa, jeż wymieniony
O jeżu czytalem, ale kazdy mial inne objawy. Czy to ze nie wchodzi na obroty to wina jeża? Można zrobić jakiś reset dla sprawdzenia??
-
E39 dmuchawa nie działa, jeż wymieniony
Mam podobny problem. Dmuchawa działa jak chce i nie wchodzi na najwyższe obroty. Ile bym nie ustawił na sile nawiewu cały czas dmucha tak samo (pod warunkiem że się załączy). Ma ktoś pomysł co jest przyczyną?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
proszę o rozkodowanie: BH62122
-
problem z dmuchawą
Dmuchawa ustawiona na max pracuje tak jakby było może ze 30% wydajności. Usunąłem filtry kabinowe spod maski i to niewiele dało. Może jest gdzieś jeszcze jakis filtr który to blokuje? Jeż jest ok. Najzwyczajniej brakuje pary. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
-
dmuchawa
podepnę sie pod temat. Dmuchawa ustawiona na max pracuje tak jakby było może ze 30% wydajności. Usunąłem filtry kabinowe spod maski i to niewiele dało. Może jest gdzieś jeszcze jakis filtr który to blokuje? Jeż jest ok. Najzwyczajniej brakuje pary. Ma ktos jakiś pomysl na rozwiązanie tego problemu?
-
wymiana prowadnic szyberdachu
Witam. Przeszukałem forum i nie znalazłem takiego tematu. Jeżeli się mylę to przepraszam. Mam E39 z 97 roku i padły mi prowadnice szyberdachu. Wszędzie tylko dostępne są kompletne szyberdachy, ale samych prowadnic brak. Może ktoś potrafi mi pomóc jak to naprawić bez kupowania całego kompletu? Może od innego modelu pasuje np e34?
-
Ramka tablicy
Witam Jestem juz od jakiegoś czasu członkiem klubu i z wielką przyjemnością dokonam wpłaty, aby otrzymać pakiet startowy. Prosze o informację jaka kwota i na jakie konto.
-
przewietrzanie wnętrza w e36
Witam. Potrzebuję porady jak włączyć przewietrzanie wnętrza w e36. Mam dużego kompa i podobno można to włączyć tylko niestety nie wiem jak. Dodatkowo jesli można to prosiłbym o poradę jak odblokować kody w kompie. jest tylko kilka które działają reszta jest zablokowana :mad2: .
-
most od E36 do E30 jak zmienić?
szczerze mówiąc to na trasie używam maksymalej prędkości. jeśli ten 4,44 jest ok to na takim poprzestane. swoją drogą to oile moze ta max prędkośc spaść?
-
most od E36 do E30 jak zmienić?
dzieki za podpowiedź, jeszcze tak dla uściślenia z tym 4,44 da radę jeździć?? ewentualnie sam dyfer mogę zmienić, no i czy musi być od 2 litrowego motoru?
-
most od E36 do E30 jak zmienić?
Witam. Mam E30 320i i umiera mi dyfer. chciałbym założyć most od e36 ale interesuje mnie jakie poprawki należy zastosować. jeśli ktoś to robił to proszę o podpowiedź. :modlitwa:
-
jak wymienić olej w skrzyni biegów w e30
Witam. chciałbym wymienić olej w skrzyni biegów w e30. ten który jest teraz wygląda już jak mazut. mam pytanie jak tego dokonać? wiem jak się go pozbyć, ale nie wiem którędy się wlewa olej do skrzyni :roll:
-
coś buczy na piatym biegu
wyje od 100 do 130 potem cichnie. olej w dyfrze sprawdziłem, jest stan.
-
coś buczy na piatym biegu
dzięki wielkie, teraz zasadnicze pytanie czy oplaca sie naprawiać, czy lepiej kupic drugą?
-
coś buczy na piatym biegu
Mam pytanko. Przekraczam 100, zapinam piaty bieg i zaczyna mi buczeć coś z tyłu. brzmi jak dyfer, ale zastanawiam sie tez na skrzynią. może mi ktos podpowiedziec jak to zweryfikować? :modlitwa: