Treść opublikowana przez bekon74
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Hej, A na pewno masz Professional? Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
mapy - zbiór map do nawigacji bmw
Hej, Mapy na CD są tutaj: viewtopic.php?f=91&t=169098 Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2012!
Hej, Dziękuje! Szerokiej drogi. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Dokładnie jest jak napisałeś. Na razie tylko Rapid działa i Torrent na stronie drugiej. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Jest on-line. Dodana DVD-DL z fotoradarami i DVD SL z fotoradarami. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2011-2012!
Hej, Niemcy również on-line. Czasami jest tak, że chwilowo nie działają na Rapidzie. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2011-2012!
Hej, Wszystkie linki są on-line! Pozdrawiam,
-
BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2011-2012!
Hej, Każdą pobraną mapę należy rozpakować najlepiej do nowego folderu (utworzyć na pulpicie i rozpakować). Następnie wypalić tak jak pisałem w poście wcześniej. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Hej, Kolego "macznik" i to jest konkretna odpowiedź. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Hej, Dokładnie, kolejny raz jak zmieniasz płyty trwa to kilka sekund. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2011-2012!
Hej, Na chwilę obecną nie ma. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2011-2012!
Hej, Nagrywasz normalnie, ImgBurn - zapisz obraz na dysk - wybierz plik (folder ze szkłem powiększającym) - dodajesz tylko plik EE11_12 (IMG, nic więcej) - wypalasz. Po wypaleniu mapka zajmuje 605MB. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Hej, Czytać uważnie posty! Strona czwarta! Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=477223
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Hej, Wszystkie są on-line! Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=477223
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2012!
Hej, Możesz jeszcze użyć programu DVD Dectypter (jest darmowy, ImgBurn również do Alcohol trzeba mieć crak) tam są też opcje wypalania od x1. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2012!
Hej, Po rozpakowaniu wypalasz płytkę z obrazu płyty programem ImgBurn, Alcohol 120% z prędkością x2 i nic więcej nie zaznaczasz. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2012!
Hej, Fotoradarów niestety nie ma. Pozdrawiam,
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Winą może być laser w czytniku, dlatego jak kupiłeś miałeś w środku płytę CD. Jak nie czyta płyt DVD to wkładają CD i jest ok. Pobierz mapkę z tego tematu: viewtopic.php?f=91&t=169098 Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
Hej, Tak MK3 lekko zakurzony. :cool2: Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
Hej, http://www.republika.pl/e38/allegro/czytniki_mk_01am.jpg Najprawdopodobniej masz czytnik MK3 jak masz monitor 16:9 (trzeci od góry, pierwszy to MK1, drugi Mk2 a czwarty MK4 DVD). Jak masz monitor 4:3 to możesz mieć MK2 lub MK3. Do tych czytników potrzebujesz te mapy: viewtopic.php?f=91&t=169098 Jeśli masz MK4 z napisem DVD bo mógł ktoś zmienić to tu: viewtopic.php?f=91&t=168591 Pasują również te z pierwszego linka. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Tak jak pisałem masz nawigację High! (Professional High MK4 DVD, montowana tylko w BMW7 E65, E66. Na początku miały tylko czytniki CD). Twój czytnik czyta płyty CD i DVD. Nowa siódemka ma już Professional CIC z twardym dyskiem. Rodzaje nawigacji podane są w tabelce. Są mapy do MK1, 2, 3, 4(MK4 to czytnik DVD), High (Twoja), Professional, Business, CIC z twardym dyskiem do których są na płytach (w CIC potrzebny jest kod aktywujący). Jaka mapa do jakich modeli masz wszystko podane na stronie głównej w dziale "nawigacja samochodowa" w odpowiednim temacie dla każdej z map. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Masz dokładnie nawigację Professional DVD High. Jeżeli jest napis DVD na czytniku w bagażniku to masz MK4 (tabelka na pierwszej stronie!). W Twoim aucie będą działały tylko płyty z mapą na DVD dla systemu High, jeśli jest Mk4 oraz płyty CD dla MK1, 2, 3 i 4, jeśli masz tylko czytnik CD, ale po lifcie był DVD. Professional DVD CCC to zupełnie inna nawigacja z dwoma czytnikami w konsoli. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Mam nadzieję, że zadziała i będą ikonki fotoradarów. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, Jak masz z Angielskiego na Polski to musi działać. Pozmieniaj języki w menu i posprawdzaj na każdym. W ostateczności pobierz DVD-DL. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Hej, A jaki język masz ustawiony, jak masz spolszczenie to z jakiego na Polski? Pobierając DVD Single Layer fotoradary są dodane tylko do języka Angielskiego. Jak masz inny ustawiony, zmień na Angielski, wejdź w menu Car itd. Pozdrawiam, Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000