Treść opublikowana przez k_rzych
-
Gaśnie podczas jazdy
A jeżeli tak jak mówisz bak mi sie nie odpowietrza to co mam zrobic?
-
Gaśnie podczas jazdy
Może jeszcze jakieś inne opinie :(
-
Gaśnie podczas jazdy
Cześć Mam BMW e39 525tds z 97 o przebiegu 250 tys. problem polega natym że jak przyjeżdzam ze skoły ok 16.00 i stoi do rana, zachodze rano i pali bezzażutów, ale po przejechanu ok 2-5km podczas jazdy mi gaśnie przy różnych prędkościach. Po tym pali już gożej musze pokręcić stacyjką 3-4 razy tak po 7 sekund i startuje. Gdy przerwa stania jest krutsza jak ma zjęcia ok 6 godzin to chodzi bez problemów i nienarzekam. W czym może być problem?
-
Stawia opór - obroty rosną, prędkość nie
Tak i myślałem bo usłyszałem taka odpwiedz od jedenje osoby.Lecz moze koledzy wiecie czy to duży koszt zebym nie został nabity w butelke jak cos.
-
Stawia opór - obroty rosną, prędkość nie
Witam Mój problem polega na tym ze jak na 5 biegu tak od 100km/h przyspieszam szybko (pedła do deski) skacza mi gwałtownie obroty wchodza na czerwone a samochód powoli przyspiesza.Dodam ze jest to 525 tds.Prosze o pomoc.
-
Koledzy kilka pytań
Pytania: 1) Dzisiaj znalazłem jakiś nipodłączony kabel od strony pasażera jest on razem z wiązką kabli od świateł czy powinien on być podłączony w to miejsce na na zdjęciu, a może jest zbędny - jeżeli tak to za co jest odpowiedzialny http://republika.pl/p_k1000/forum/4.JPG 2) Co to jest: http://republika.pl/p_k1000/forum/6.JPG 3) Co znajduje się w niejscach oznaczonych cyframi, i czy miejsce oznaczone cyfrą 1 to filtr powietrza http://republika.pl/p_k1000/forum/7.JPG Mój model BMW to e39 525tds
-
Czujnik temperatury 525 tds 96r
Umnie była temp-37 kiedy odłączyłem czujnik i ponownie go podłączyłem.Wystarczyło się przejechać z jakieś 10 km i wszystko sie ustatkowało.
-
Jaka jest cena ...
Dzieki za szybką odpowiedz
-
Jaka jest cena ...
Może ktoś wie jaka jest cena filtrów powietrza i oleju w ASO do e39 525tds? Bo chce porównać z nieoryginalnymi.
-
Zsuwające się dywaniki
Wielkie dzięki, ale może ktoś ma taki kołpak do sprzednia bardzo chętnie kupie
-
Zsuwające się dywaniki
Interesuje mnie czy można coś takiego kupić bo dywaniki mi się zsuwają jak kupiłem samochód to tylko dwa te rygielki z góry mam i wyglądają troche inaczej jak na tym rysunkuhttp://republika.pl/p_k1000/klips.jpg, i brakuje mi jeszcze tego czegoś co siedzi w podłodze. Może ktoś wie jaki jest koszt czegoś takiego w ASO kompletu czy jednej sztuki. I może ktoś ma na sprzedaż taki kołpaczek 15"http://republika.pl/p_k1000/kolpak.JPG
-
Demontarz szkieł e39
Witajcie mam pytanie moze ktoś wie jak zdemontować szkła z reflektorów w e39.
-
UCHWYTy NA KUBKI ,PUSZKI
JA ich także nie mam a auto kupowałem od znajomego to by mi powiedział ze np. były ale się połamały.Więc to raczej nie standard.Kto jak sobie zażyczył to tak miał.
-
525 tds Pytanie o obroty
Ale to znaczy ze pompa siada czy normalny objaw.Czy tak samo jest u ciebie.
-
TDS - PROBLEM Z ZAPALENIEM CIEPLEGO
U mnie zimy pali idealnie ale jak ciepły to tak samo 2-3 sekundy.
-
525 tds Pytanie o obroty
Ale jeżeli przycisne gaz do deski to tak sie nie dzieje.A na 80 często mi sie zadarza jeżdzić bo jak tir jest przedemna to juz nie redukuje.
-
525 tds Pytanie o obroty
Witajcie drodzy użytkownicy tedesika.Mam pytanie jeżeli dodajecie gazu na 5 przy 80 tak gwałtowniej to czy macie tak ze na chwilke spadaja obroty a potem wzrastaja i jest dobrze ale jak znowu do 80 i gaz gwałtowniej to znowu.Moze wiecie czy tak powinno być lub coś siada.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Dzięki wam za pomoc ale u mnie wystarczyło sie przejechać i teraz temp jest ok.Przejechałęm się z 5 km i temperatura co 50 m wzrastała co ok 0,5 stopnia i teraz jest noramalnie.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
nie da go sie inaczej podłączyć jest tylko jedna możliwośc
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Wymieniając małą część nadkola po prawej stronie(od pasażera) był tam czujnik rozłączyłem go ze styku aby było łatwiej wyjąc nadkole.Po złożeniu całości zaczął mi pokazywać temp -40 stopni celcjusza.Czy ktos wie co mogło się stać? Prosze o szybka odpowiedz.Jeżeli to czujnik to moze wie jaki to koszt.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam jestem krzysiek od miesiąca jestem szczęsliwym posiadaczem BMW 525tds e39.
-
Fabryczne radio - proszę o rade...
Mam takie jak jest pokazane na pierwszym obrazku jest na kasety reverse.
-
Fabryczne radio - proszę o rade...
Moze ktos z was wie jak zdemontować radio w e39.
-
Demontaż radia
Moze ktoś wie jak zdemontować radio w e39