Skocz do zawartości

k_rzych

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k_rzych

  1. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    A jeżeli tak jak mówisz bak mi sie nie odpowietrza to co mam zrobic?
  2. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Może jeszcze jakieś inne opinie :(
  3. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Cześć Mam BMW e39 525tds z 97 o przebiegu 250 tys. problem polega natym że jak przyjeżdzam ze skoły ok 16.00 i stoi do rana, zachodze rano i pali bezzażutów, ale po przejechanu ok 2-5km podczas jazdy mi gaśnie przy różnych prędkościach. Po tym pali już gożej musze pokręcić stacyjką 3-4 razy tak po 7 sekund i startuje. Gdy przerwa stania jest krutsza jak ma zjęcia ok 6 godzin to chodzi bez problemów i nienarzekam. W czym może być problem?
  4. Tak i myślałem bo usłyszałem taka odpwiedz od jedenje osoby.Lecz moze koledzy wiecie czy to duży koszt zebym nie został nabity w butelke jak cos.
  5. Witam Mój problem polega na tym ze jak na 5 biegu tak od 100km/h przyspieszam szybko (pedła do deski) skacza mi gwałtownie obroty wchodza na czerwone a samochód powoli przyspiesza.Dodam ze jest to 525 tds.Prosze o pomoc.
  6. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Pytania: 1) Dzisiaj znalazłem jakiś nipodłączony kabel od strony pasażera jest on razem z wiązką kabli od świateł czy powinien on być podłączony w to miejsce na na zdjęciu, a może jest zbędny - jeżeli tak to za co jest odpowiedzialny http://republika.pl/p_k1000/forum/4.JPG 2) Co to jest: http://republika.pl/p_k1000/forum/6.JPG 3) Co znajduje się w niejscach oznaczonych cyframi, i czy miejsce oznaczone cyfrą 1 to filtr powietrza http://republika.pl/p_k1000/forum/7.JPG Mój model BMW to e39 525tds
  7. Umnie była temp-37 kiedy odłączyłem czujnik i ponownie go podłączyłem.Wystarczyło się przejechać z jakieś 10 km i wszystko sie ustatkowało.
  8. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Dzieki za szybką odpowiedz
  9. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Może ktoś wie jaka jest cena filtrów powietrza i oleju w ASO do e39 525tds? Bo chce porównać z nieoryginalnymi.
  10. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Wielkie dzięki, ale może ktoś ma taki kołpak do sprzednia bardzo chętnie kupie
  11. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Interesuje mnie czy można coś takiego kupić bo dywaniki mi się zsuwają jak kupiłem samochód to tylko dwa te rygielki z góry mam i wyglądają troche inaczej jak na tym rysunkuhttp://republika.pl/p_k1000/klips.jpg, i brakuje mi jeszcze tego czegoś co siedzi w podłodze. Może ktoś wie jaki jest koszt czegoś takiego w ASO kompletu czy jednej sztuki. I może ktoś ma na sprzedaż taki kołpaczek 15"http://republika.pl/p_k1000/kolpak.JPG
  12. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Witajcie mam pytanie moze ktoś wie jak zdemontować szkła z reflektorów w e39.
  13. k_rzych odpowiedział(a) na Bernas temat w E39
    JA ich także nie mam a auto kupowałem od znajomego to by mi powiedział ze np. były ale się połamały.Więc to raczej nie standard.Kto jak sobie zażyczył to tak miał.
  14. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Ale to znaczy ze pompa siada czy normalny objaw.Czy tak samo jest u ciebie.
  15. k_rzych odpowiedział(a) na RDS temat w E34
    U mnie zimy pali idealnie ale jak ciepły to tak samo 2-3 sekundy.
  16. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Ale jeżeli przycisne gaz do deski to tak sie nie dzieje.A na 80 często mi sie zadarza jeżdzić bo jak tir jest przedemna to juz nie redukuje.
  17. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Witajcie drodzy użytkownicy tedesika.Mam pytanie jeżeli dodajecie gazu na 5 przy 80 tak gwałtowniej to czy macie tak ze na chwilke spadaja obroty a potem wzrastaja i jest dobrze ale jak znowu do 80 i gaz gwałtowniej to znowu.Moze wiecie czy tak powinno być lub coś siada.
  18. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Dzięki wam za pomoc ale u mnie wystarczyło sie przejechać i teraz temp jest ok.Przejechałęm się z 5 km i temperatura co 50 m wzrastała co ok 0,5 stopnia i teraz jest noramalnie.
  19. k_rzych odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    nie da go sie inaczej podłączyć jest tylko jedna możliwośc
  20. k_rzych opublikował(a) temat w E39
    Wymieniając małą część nadkola po prawej stronie(od pasażera) był tam czujnik rozłączyłem go ze styku aby było łatwiej wyjąc nadkole.Po złożeniu całości zaczął mi pokazywać temp -40 stopni celcjusza.Czy ktos wie co mogło się stać? Prosze o szybka odpowiedz.Jeżeli to czujnik to moze wie jaki to koszt.
  21. Witam jestem krzysiek od miesiąca jestem szczęsliwym posiadaczem BMW 525tds e39.
  22. Mam takie jak jest pokazane na pierwszym obrazku jest na kasety reverse.
  23. Moze ktos z was wie jak zdemontować radio w e39.
  24. Moze ktoś wie jak zdemontować radio w e39

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.