Treść opublikowana przez Marcin Kierkus
-
E36 Coupe a Sedan - jakie różnice?
Różnice: -maska -szyby -kierunki -lampy tył -klapa tył -inne wyważenie -dużo większa sztywność coupe -inna deska -wydaje mi się że jest inna faktura plastików wnętrza porównując te same roczniki coupe i sedana -lepsze wyciszenie wnętrza w coupe
-
BMW 730 V8 E38 czy LEXUS GS 300 ???
Witam. Mój ojciec miał gs 430 i powiem tak, komfort wyższy o wiele niż w e39. Prowadzenie gorsze (tzn wyczucie drogi) części w ASO tańsze niektóre niż w ASO BMW a niektóre porównywalne. W tej klasie cenowej wybór auta zależy od indywiduzalnych preferencji klienta. Odnośnie lexusa ls 430 vs e38 740 to lexus jest bardziej komfortowy i majestartyczny a e38 prowadzi się lepiej. Jakość materiałów użytych w bmw ustępuje minimalnie lexusowi. Ale i tak wybarłbym bmw. Widzieliście nowego gsa?? Kosmos pod każdym względem.
-
Jaka sekwencja? OMVL Dream, BRC Sequent czy moze E-G@S??
Śmigam już 10tyś na OMVL dream i wszystko narazie ok.
-
BMW M3 GTR
Witam. Czy te twoje są też sklejane?? Ja tylko zbieram sklejane. Dają naprawde niesamowita satysfakcję. Pozatym można samemu wybrać kolor nadwozia i tapicerki. Polecam modele TAMIYA na drugim miejscu FUJIMI I HASEGAWA. Panowie co wy na to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64305107 to RARYTAS wart tej ceny!!
-
BMW M3 GTR
Oto moje modele zarówno redukcyjne 1:24 jak i R/C redukcyjne %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/9352/pict07995lo.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img222.imageshack.us/img222/4541/pict07966ph.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/425/pict07973pc.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/8259/pict07988rt.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/8653/pict07992jo.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/9985/pict08006tu.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/4220/pict08010cr.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/9416/pict08023sw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/3786/pict08037tb.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/5494/pict08055jh.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img129.imageshack.us/img129/8069/pict08071fu.jpg r/c %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img81.imageshack.us/img81/2240/pict01242bg.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img81.imageshack.us/img81/2280/pict01293we.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img81.imageshack.us/img81/5787/pict01314yh.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img81.imageshack.us/img81/3329/pict01338vz.jpg
-
BMW M3 GTR
A jakimi finansami dysponujesz na komplet bo to podstawa.
-
BMW M3 GTR
Tzn mam doradzić tobie prosty model?? Ma być elektryk czy spalina terenowy czy szosowy no i jaka skala??
-
BMW M3 GTR
Z każdego modelu 4wd można zrobić rwd. Mam sklejone bmw z3 tamiya które roibłem rok czasu tylko nie wiem gdzie wkeić fotki
-
BMW M3 GTR
Witam koledzy. Tak się składa że jestem modelarzem R/C od ponad 7 lat. Zapraszam na forum www.rcauto.pl/forum/ Na tym forum mozna dowiedziec sie wielu interesujacych rzeczy. Jesli chodzi o ceny modeli spalinowych to ja sprzedaje na allegro taki oto model za 800zł prawie kompletny (całkowity komplet moze kosztowac 1000zł) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64833511 zas "to cos" z gazety przekroczy ta wartosc o kilka razy przy czym model z gazety to zabawka. Karoserie do modelu mozna sobie zalozyc jaka sie chce bmw, subaru itd oto przykladowe linki do sklepow i producentow www.hpiracing.com/index2.htm www.traxxas.com http://www.mytsn.com/ http://www.teamxray.com/teamxray/m_intro.php?Xnet_Session=051b674349aa40b1cb9bdc109f5296c3 najwiekszy sklep w usa: http://www.towerhobbies.com/ sklepy w polsce: www.hpi.pl/ www.rojna.pl www.rcmonster.pl www.defenateam.pl Pozdrawiam Marcin
-
Koledzy kilka pytań
Wtyczka która wisi powinna być doprowadzona do czujnika chłodnicy. Druga możliwość jest taka że jest to wtyczka do wentylatora klimy. Często gdy auto było "bite" handlarze nie wkładają wentylatora klimy i kabel wisi. Robią także inne misz-masze i stąd potem kłopoty. Pozdrawiam
-
pierwsze 1000km na gazie
Witam. Przejechałem już 1000km na gazie :D Spalanie spadło na trasie do 10L natomiast miasto róznie ale przyjmuje 14L. Musze teraz jechać na regulacje bo troszkę się instalacja rozregulowała i np nie kręci się tak ładnie silnik od 5.5tys obr do konca skali. Przy spokojnej jezdzie do 110km/h udało mi sie zejsc do 9L. Polecam zakład gdzie montowałem.
-
CLIMATRONIC - nie zawsze działa
Witam. Mam problem z klimą od pewnego czasu. Raz na kilkanaście włączeń klimy nie chce się włączyć. Nie pracuje ani kompresor ani wentylator klimy. Zdarza się to dość rzadko ale zdarza. Klima pozatym pracuje ok.Gdy dam 16stopni to leci bardzo zimne powietrze więc czynnik raczej jest. Paski klimy wymieniłem miesiąc temu. Ten problem pojawił się gdy wybrałem się do Wrocławia i pojezdziłem pół dnia po mocno dziurawych drogach. Na myśl przychodzi mi jakiś przewód. Wtyczkę która podpięta jest do kompresora czyściłem ale to nic nie pomogło Gdy dziś jechałem autem bez klimy(w trasie) i po 100km włączyłem nie odpaliła, po przejechaniu kolejnych 20km odpaliła i już działała przez resztę dnia(auto było gaszone, klima włączana i wyłączana w róznych kombinacjach) Z góry dzięki za pomoc
-
Od czego ten czujnik i gdzie ma byc
Czujnik zadymienia.
-
pierwsze 1000km na gazie
Dzięki za odpowiedz. Tak to jest wtrysk.dysze mam rozwiercone. Zastanawiałem się jeszcze nad reduktorem od V8 ale narazie osiągi ok a reduktor zawsze można wymienić. Michał-J jaki zbiornik gazu masz u siebie i ile wchodzi?? Narazie tankowałem na stacjach SHELL i ORLEN. Na regulację wybieram się po przejechaniuokoło 1000km.
-
pierwsze 1000km na gazie
Witam. Od wczoraj posiadam w swoim aucie (328i coupe) instalację gazową OMVL DREAM. Byłem nastawiony sceptycznie co do osiągów auta po założeniu instalacji LPG. Gdy przejechałem się autem po założeniu gazu wyczułem niewielkie subtelne różnice. Silnik od 3tyś w góre wkręca się odrobine wolniej. W czasie normalnej jazdy nie odczuwam spadku mocy. Silnik na biegu jałowym pracuje pięknie i zaryzykuję stwierdzenie że pracuje ładniej niż na benzynie(tankowałem 98). Gaz zatankowałem na stacji shell. W czasie tych 300km zaniepokoiło mnie wysokie zużycie gazu. Z moich obliczeń wynika że auto na trasie spaliło 13-14l/100km LPG!!!!! Czy może to wynikać z tzw docierania instalacji gazowej?? Monter instalacji powiedzał mi że mapa wtrysku została tak ustawiona aby nie było strat mocy. Stwierdził ze mozna obnizyc spalanie ale kosztem mocy Czy spalanie na trasie przy prędkosciach 110-120km/h i lekkim traktowaniu gazu to norma???? Sprawdziłem v-maxx z LPG i wynosi 235km/h. Nie było gdzie szybciej jechać. Nieprecyzyjnie pracuje wskażnik poziomu gazu. Dzis gdy pokazywał 2 kropeczki czyli połowę objętości zbiornika i chiałem nabić zbiornik do końca weszło tylko 5L Zbiornik mam 45L a wchodzi ok 35L (pierwsze tankowanie) Cała instalacja wykonana jest wzorcowo i to wysokie spalanie budzi jedynie moje zastrzezenia. LPG montowałem we WROCŁAWIU na ul Kochanowskiego w firmie WROCAR. Od lat montuję tam alarmy i zabezpieczenia i dlatego tam zleciłem montaż LPG. Mam rózwniez pytanie ile objętości gazu zawiera się w rezerwie?? Planuję teraz wyjezdzic do konca zbiornik gazu az sie sam przełączy na benzynę i zatankować gaz do pełna i ponownie zmierzyć spalanie. Pozdrawiam
-
e36 328
Potwierdzam co napisał przedmówca. Spalanie w mieście 11.5 do 13 trasa 7.0 do 9.0 Niestety po paru tygodniach od zakupu nie odczuwam już tak przeciążeń. Ale uwaga jest na to rada:) Posadzcie kogos za kierownicę a sami usiądzcie jako pasażer. Wrażenia gwarantowane:) Pozdrawiam
-
klima czy to normalne????
Witam. Parę dni temu to samo zaobserwowałem u siebie.Przez kratki przez parę sekund leci szron który wygląda jak para. W golfie 3 też tak miałem. Czy nie jest to wina zawilgoconego i starego filtra węglowego?
-
PISZCZY PRZY 110KM/H
Problem rozwiązał się sam. Prawdopodobie psizczała opona. Pozdrawiam
-
PISZCZY PRZY 110KM/H
Witam. W moim aucie przy 110km/h i tylko przy takiej prędkości coś piszczy z przodu auta. Nie mogę tego dokładnie zlokalizować. Nie wiem czy nie jest to czasem wentylator klimy który niedawno zamontowałem. Wcześniej nie miałem takich efektów dzwiękowych. Drugim podejrzanym są opony. Tylko dlaczego tylko przy tej prędkości. Dziś jechałem do 200km/h i tylko przy 110km/h słychać piszczenie. Wyraźnie słychać że jest to z przodu auta. Pozdrawiam
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam serdecznie. Od paru tygodni posiadam bmw 328i coupe 97r Zawsze fascynowała mnie ta marka.Miałem kiedys e-34 520i ale przesiadlem sie na niewlasciwą markę czyli VW i to golf. Teraz nastąpił powrót do bmw i znów wiem co to jest przyjemość z jazdy. Pozdrawiam wszystkich