Treść opublikowana przez eryk79
-
Co to za kabelek??
wrzuc foto to sprawdze u siebie gdzie jest to wpiete :cool2:
-
Migające światła - Proszę o pomoc
sprawdz mase jezeli jest zle podlaczona to swiatla wariuja
-
pytanie zwiazane z wydechem
czy oberwany wydech w środku może tłumic auto czy nie bo powierzchownie cały układ wygląda ze jest w dobrej kondycji zresztą auto niedawno przyjechało z włoch i z tego co mi wiadomo zimy jeszcze nie widziała pewnie ze tak zdejmij tlumik i sprawdz czy cos w nim lata moze jakis syf sie nazbieral
-
czy termostat siada???
bo ty chyba mowiles o termostacie z obudowa a po co ci nowa obudowa :shock: wymien tylko termostat :cool2:
-
czy termostat siada???
tu masz link do termostatu za 30zł. :lol: :mrgreen: :search: http://moto.gratka.pl/tresc/termostat-bmw-e30-316-318-e36-320-9273126.html?w=b51b44946b5d5673&s=1
-
czy termostat siada???
z plynem poczekaj moze bedzie ok po wymianie termostatu a tu link do termostatu za 30zł. :mrgreen: :search: http://moto.gratka.pl/tresc/termostat-bmw-e30-316-318-e36-320-9273126.html?w=b51b44946b5d5673&s=1
-
czy termostat siada???
wymien i problem z glowy termostat nie jest drogi okolo 30zl
-
Szyberdach - problem inny niż wszystkie :(
zamiast malowac mozesz przykleic kawalek tapicerki bedzie ladniej :cool2:
-
czy termostat siada???
tak jak kolega napisal jest tak poniewarz wlaczajac ogrzewanie cieplo ktore kumuloje sie w silniku nagle ma ujscie i poprostu sie studzi ja w tensposob chlodzilem silnik w lato jak mialem terostat walniety i to mi obnizalo troche temperatore silnika :D
-
pytanie zwiazane z wydechem
ponoc strumienica nic nie daje i lepsza jest zwykla prosta rura,co do tlumika to nie wiem. odglosy ktore slyszysz moga pochodzic tez łacznika :?:
-
Zamiana licznika z zegarkiem na licznik z obrotomierzem???
dzieki miki1406 teraz tylko szukac takiego licznika i montowac :lol:
-
Zamiana licznika z zegarkiem na licznik z obrotomierzem???
CZESC JA MAM TAKI SAM LICZNIK Z ZEGAREM JAK ZMIENISZ TO NAPISZ CO I JAK PODLACZYC I CZY DZIALA BYLBYM BARDZO WDZIECZNY
-
Filtr powietrza-opinie uzytkowników
skoro jest na wiecznosc to co sam sie czysci czy moze prac go w pralce :mrgreen: kit i tyle ludziom wciskaja :nienie:
-
Problem z ogrzewaniem...
W E36 gdy ustawi sie ogrzewanie na przednia szybe to zawsze leci cieple powietrze. Tak to juz tam jest. jezeli dasz na dmuch na szybe lub nogi powinienes miec mozliwosc ustawienia cieplo zimno, tylko nadmuch na przod auta czyli centralnie na kierowce jest bez mozliwosci regulacji tylko zimne leci dlatego jest na niebiesko
-
Regulacja świateł, jak?
praktycznie w kazdym sklepie motoryzacyjnym a jesli nie beda mieli to zamowia bez problemu :D
-
Swiatła wsteczne brak Pomocy!!!
a gdzie dokladniej znajduje sie ten wlacznik :?:
-
Swiatła wsteczne brak Pomocy!!!
sprawdze i dam znac ,ale zeby dwie naraz :?:
-
Swiatła wsteczne brak Pomocy!!!
wczoraj cofajac w nocy zauważyłem że nie mam świateł cofania oby dwóch ,sprawdzałem bezpieczniki te pod maska wszystkie sa ok zarowki tez , i tak mysle ze to moze jakis wlacznik tych swiatel ale nie wiem gdzie i wogóle czy takowy jest . z góry dziękuję za wszelka pomoc.
-
Brak jednej umowy... co teraz ?
tez bym nie czekal "myslal indyk o niedzieli a w sobote leb mu ucieli" a z ta policja to tez ich postrasz w komisie bo takie zbywanie cie to tylko na twoja nie korzyść
-
Brak jednej umowy... co teraz ?
pieczatke nie trudno zrobic a i ten gosciu1 to tez moga byc lewe dane, wrzuc jego imie nazwisko i miasto moze ktos o mial podobnea sytuacje z nim i tak dla omijania go z daleka. widzales sie z nim jeszcze po zakupie auta :?:
-
Na co diagnosta zwraca uwage na przegladzie?
przeciwmgielne jest obowiazkowe tylko z tylu maly luz na kierownicy nie gra roli tym bardziej ze to ty krecisz kiera aon siedzi w tym czasie pod autem i sprawdza drazki kierownicze wiec spoko i naciagnij sobie jeszcze linke od recznego powodzonka
-
problem z hamulcem
prawdopodobnie jakis czujnik od abs-u uszkodzony lub zapowietrzone hamulce
- Pomocy!!!
-
Jakie radio do BMW?Ciężki wybór
jezeli mialby kupic sobie inne radio to nie z wejsciem usb a na karte pamieci po co te kable wiszace
-
Jakie radio do BMW?Ciężki wybór
tez ładne i bardzo czytelne :cool2: