Treść opublikowana przez bmw316e36
-
Problem z wolnymi obrotami
a pewny jestes 100% ze krokowy jest dobry ten uzywany tez z tym walczylem kupilem uzywke krokowy w sklepie mowili ze 100% dobry a tu lipa podlaczylem to samo ale zaryzykowalem i kupilem nowke i co falowania nie ma do dzis podjedz na komp albo podlacz krokowy od kogos u ktorego chodzi dobrze i na odwrot :wink:
-
Odłaczony krokowy E36 1.6 M40
popre wypowiedz szukaj krokowki ja szukalem to w bmw mi powiedzieli 700zl w czesciach bmw powiedzieli 600zl a w internecie funfel nowka na gwarancji z rachunkiem 380 zloty oplaca sie poszukac :twisted2:
-
Szarpanie silnika podczas jazdy
sprawdz czy na wszystkie swiece ci pali???
-
problem z przekaznikiem pompy (ZROBIONE)
dziala przekaznik chyba znow trzeba na benzynie pojezdzic aby wtryski wyczyscic :mrgreen: nowa rada dla tych ktorzy beda sprawdzac te elementy przy sprawdzaniu przekaznika niewystarczy przekrecic zaplon trzeba krecic rozrusznikiem dopiero przekaznik dziala :dance:
-
problem z przekaznikiem pompy (ZROBIONE)
stary przekazni kto : siemens V23134-K59-X170 12.62-1735 424 nowy: tyco V23134-C52-X90 12.63- 1 729 004 moze byc ze zly przekaznik czy co?? dodam stary jest 4 pinowy nowy 5 pinowy plis pomozcie :modlitwa:
-
problem z przekaznikiem pompy (ZROBIONE)
witam jak w temacie mialem objaw szarpania po odpaleniu auta odlaczylem przewod paliwowy wlaczylem zaplon leci jak by chcialo a nie moglo,spiolem, styki 30 i 87 na krotko pompa pompuje jak szalona , i teraz kupilem nowy przekaznik nowy w sklepie podlaczylem i nic odlaczyle teraz waz paliwowy sprawdzam nie pompuje zlacze na krotko pompuje o co chodzi??????
-
czyszczenie wtryskow super srodkami
ja stosowalem LIQUY MOLY i STP i ten pierwszy o niebo lepszy :cool2:
-
zacinajacy sie pedal gazu gdzie przyczyna??
witam jak w temacie pedal gazu blokuje sie przy delikatnym wcisnieciu tzn nie ma plynnego wcisniecia gdzie szukac przyczyny tej blokady???
-
potrzebuję instrukcje do bmw e36 pop polsku
:search: wejdz na o2.pl login: samnaprawiambook haslo: 123456 ja z tamtad sciagalem :cool2:
-
318i gaśnie po odk. korka oleju,syczenie,iskra czy wtrysk?
bede sie z toba klucil !!!jak odkrecisz korek i ma spadek obrotow albo gorzej zgasnie to nie wrozy nic dobrego i nie gadaj glupot ze jest na odwrot :duh: :modlitwa:
-
inspekcja
drzwi musza byc zamkniete !!!! w miom przypadku bylo tak 1.zaplon na 2 2.zamkiniete drzwi 3.zlaczamy 7-19 4.trzymamy i liczymy do 13 krotka przerwa i raz jeszcze 13 sec rozlanczamy i cieszymy sie wykasowana inspekcja i oil service musi dzialac!!!! pozd
-
cykanie silnika
przyluz ucho do przeplywki i uslyszysz badz ja odlacz i bedziesz wiedzial :roll:montowales wszystko nowe czy uzywki???
-
GAZ TAK CZY NIE
hello jak wyzej gaz tak ale tylko sekwencja na pelnym wtrysku innej nawet nie probuj wkladac ze wzgledow finansowych bo dopiero bedziesz mial niespodzianki zaoszczedzisz na poczatku wydasz pozniej wiec zastanow sie jak nie stac sie na pozadny gaz to zpomnij. proponuje gaz z polki PRINSA pozdrawiam i nie rob glupot :cool2:
- inspekcja
-
dławi sie na benzynie.lpg super
duzo brykasz na gazie kiedy ile km,ile ostatnio na benzynie przejechales jak masz niby ok to moze wtryski sie zapiekly zrob z 200 km na benzynie i powiedz jak jest :dance:
-
316i lpg wlew lpg nie moze byc tam gdzie wlew benzyny!? Oo?
:jawdrop: czemu jest lepsze pozwole sie wypowiedziec poniewarz nie szpeci auta koniec wypowiedzi
-
gdzie dokladnie nasmarowc szyberdach???
a elementy do samrowania???to co zaznaczone tylko czy cos jeszcze???
-
gdzie dokladnie nasmarowc szyberdach???
a elementy do samrowania???to co zaznaczone tylko czy cos jeszcze???
-
Silnik krokowy
sproboj ale nie zawsze to pomaga w moim przypadku wymiana na nowy i gitara :mrgreen:
-
316i lpg wlew lpg nie moze byc tam gdzie wlew benzyny!? Oo?
jak napisal ale po pierwsze zmien gazownika bo widac ze to paproki kto montuje duze przylacze kolo wlewu paliwa wiadomo ze w zadnym aucie sie nie zmiesci wiec montuje sie male zlacze i wtedy musisz sie zaopatrzyc w adapter pozdro
-
gdzie dokladnie nasmarowc szyberdach???
nikt nic wiecej nie dodda?? :?
-
który model kupić??? pomocy
1,8 is bierz coupe ja czekam na 2,0 benzynke e46
- Silnik krokowy
-
Silnik krokowy
jakie obroty masz bez krokowego ile??? nie lepiej bedzie podkrecic minimalnie linke gazu masz wieksze spalanie tez ale komp bledow nie zbiera ja tak kiedy srobilem jak mialem problem z gazem co sie okazalo ze krokowy byl wlasnie walniety mi sie wydaje to lepsze
-
Silnik krokowy
jak dlugo pojezdzisz to raczej komp zbierze bledy i wtedy tylko kasowanie bledow o ile sie nie myle niech sie inni wypowiedza...