Skocz do zawartości

bejca

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bejca

  1. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    mam pytnie jaki modul odpowiada za nivo bo nie bardzo moge go znalesc modul does not respont? ,oznacz to o ile czaje nieco, modul nie odpowiada dlaczego? wiekszosc moduluw nie odpowiada? cos nie halo z kabelkami poduche wykasowalem bez zadnego problemu ale z tym nivo jak by mnie ktos oswietlil :idea: bo bunia coraz nizej {rowno stoi} konpresor cy cus? pozdrawiam i z gory dzieki.nie wierze ze nikt nie wie.
  2. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    zdaje sie ze to bylo przyczyna ten com zminilem na com1 i wyglada na to ze jest si nie ma juz tego komunikatu co wczesniej, jutro rano robie drugie podejscie dziekowac kolego :cool2: pozdrowionka.
  3. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    yyy jaki com 3 mam 7 jak to zmienic to moze byc przyczyna pozd.
  4. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    dzieki kolego thenygoos wyglada na to ze cos innego jest nie halo bo tak jak pisales kombinowalem na pare sposobow wyskakuje mi taki komunikat error while opening the serial port COM! z tego co czaje to blad podczas otwierania serial port com jaki serial port com o co kaman moze mnie oswietlisz cos z portem rs232 mam go przez pcmcia karte jakies pomysly pozdrawiam.
  5. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam zakupilem carsofta i mam maly problem w instrukci mam sie podlaczyc bialym kablem linia L pod pin 15 w okraglym gniezdzie problem w tym ze go nie mam pusta dziura czy ktos ma jakies pomysly a 2 sprawa to gdzie jest to obd w e39 99r nie moge znalesc, pod kierownica? pozdrawiam.
  6. witam podepne sie pod temat odnosnie tylnej belki zauwazylem ze przy mocniejszym ruszaniu slysze jakis stuk takze jak jade na pierwszym biegu wcisne gaz na maxa slysze stuk i jak puszcze gaz tez stuk czy to moga byc te tuleje na belce pozdrawiam.
  7. bejca odpowiedział(a) na Marek_e34 temat w E39
    nie pod kanapa a w pagazniku po prawej stronie pod schowkiem
  8. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    nie bardzo jestem w temacie ten soft z twojego linku to jak niby podlaczasz? nie przez gniazdo diagnostyczne pod maska chce kupic ale nie czaje jeszcze bazy a program nie daja w komplecie? A w laptopie to pod usb sie podlacza poz
  9. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam mam tego dosc kupuje carsofta nie bede placil co chwila 20 eurasi za informacje lub kasowanie bledow.Panowie prosze o porade czy warto czy dziala i czy sie nie zgubie z tym i jaki byscie radzili na alegro jest kilka co myslicie o tym z gory dzieki. http://allegro.pl/item422497124_bmw_87_04_carsoft_6_5_inpa_ediabas_z_k_bmw_i_obd2.html
  10. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    wyglada na to ze chyba nie dziala kompresor bo dzisiaj mialem zaladowane auto 4 osoby plus pagz auto stalo rowno ale dosc nisko i po odpaleniu auta nic sie nie zmienilo moze jakis bespiecznik sie zjaral cy cus macie jakies pomysly pozdrawiam.
  11. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    dzieki tez tak myslalem ze jedno z drugim raczej nie ma nic wspulnego rozlacze aku na noc i zobacze a czy mozna jakos sprawdzic kompresor czy pompuje bo raczej nie slysze zadnych odglosow z tylu auta
  12. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    no panowie nie wierze ze nikt nie wie cos na temat
  13. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam mam padniety sterownik abs ok pogodzilem sie ale smigam sobie dalej jakis tydzien i na ostrych zakretacha nivo mi sie zapala co do kur wszystko mi zaraz padnie mysle sobie ale auto stoi rowno jakby bez zmian tak juz 2 tygodnie. I tu pytanie sie nasuwa czy to z powodu sterownika abs dodam predkosciomierz nie dziala i asp sie swieci jezeli nie to co moze byc z tym niwo.pozdrawiam
  14. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    no fajnie moze i nowy soft bylby ok ale to tez koszt nie wystarczy przelozyc kompa? ile kosztuje wgranie takiego sofcika?w aso takie zeczy robia?
  15. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam pasionatow marki mam pytanko posiadam betke 530d 99r zakupiona w belgi z celowo ograniczona moca do 163 hp ze wzgledu na podatki. Stad moje pytanie myslalem o chiptiuningu co by troche oddechu motorkowi dac tyle ze koszta troche. poltora tysiaka kolega podsunal zeby kompa zmienic z modelu 184hp albo 193hp z tym ze ten drugi to po lifcie nie wiem czy by piny pasily mozna dostac juz za 500 zl czy oprucz kompa cos jeszcze trzeba zmienic co myslicie koledzy warte zachodu pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi http://www.allegro.pl/item423192659_sterownik_komputer_silnika_bmw_3_0_diesel_e39_e46.html
  16. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    kiedys zmienialem w kadecie fakt nie jest to takie trudne a gdzie moge dostac tuleje szczotki ewntualnie bendix pozdro.
  17. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam diagnoza padla :cry: rozrusznik padl kreci resztka zycia ludzilem sie ze to moze aku ale niestety w zwiasku z tym mam pytanie ile kosztuje nowy nie koniecznie orginal ewentualnie regeneracja jakie koszta pozdrawiam.
  18. makaron87 moglbys co blizej o egr i tych zaworkach rozumiem ze ma to zwiazek z turbo z gory dzieki pozdro a ta pompe paliwa to da sie jakos sprawdzic czy dobze pompuje hej
  19. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    nie nie bylem na zadnym kompie mieszkam w belgi i obawjam sie kosztow niepotrzebnie juz wymienilem czujnik abs ale wyglada na to ze bez kompa sie nie obedzie znalazlem nawet serwis bosch mam nadzieje ze mnie nie skroja pozdro
  20. witam jak w temacie mam 530d 99r 218000 tys km zauwazylem ze zwlaszcza na 2 biegu jest to najbardziej odczuwalne powyzej 3000 obrotow auto slabiej ciagnie czy jest to normalne, specyfika silnika moment obrotwy co myslicie pozdrawiam?
  21. bejca opublikował(a) temat w E39
    czujnik abs wymienilem i co i jajko :shock: problem zostal dalej swieci abs asc licznik km nie dziala a ja w niedziele do francji jade co za g liczylem ze to ten nieszczesny lewy tylny czujnik padl. To se nie pojade na tempomacie najlepsze ze raz dziala raz nie humory jak z czlowiekiem :?: trzeba poglaskac i powiedziec dzialaj.Pewnie juz tego nie naprawie do jutra,ale mam pytanie na co stawiacie panowie?Czytalem na forum jakis abs sterownik moze bec trafiony czy cus :?: pozdrawiam
  22. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam jak w temacie dziwna sprawa po wlaczeniu klimy jakis czas jest dobrze chlodzi ok po jakims czasie okolo 10 min przestaje chlodzic lecz gdy wylacze silnik auta i odpale ponownie silnik znowu jest ok chlodzi ponownie jakies 10 min dziwne spotkal sie ktos z takim czyms co moze byc przyczyna pozdrawiam.
  23. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    dzieki panowie za opinie przemysle kupno tych xenonuw a pro po piszecie oslepia nie oslepia spryskiwacze samoregulatory a duzo orginalnych lamp xenonowych rowniez oslepia zwlaszcza auto wyprzedzajace cie niekiedy skrecam lusterko wsteczne bo nic nie widze i nie mowie tu o autach klasy sredniej tak wiec powinni dopracowac bardziej strumien swiatla a nie spryskiwacze czy inne tam gadzety niektorzy nie uzywaja na przyklad spryskiwaczy bo im plynu szkoda i tak sobie jezdza.
  24. bejca opublikował(a) temat w E39
    witam wylukalem takie cus https://ssl.allegro.pl/item379394263_tuning_xenon_h1_h3_h7_d2s_d2r_hb3_hb4_bmw_sklep.html co myslicie o tym ma ktos takie swiatelka zamontowane jak to swieci jak to prawnie wyglada spryskiwacze lamp w komplecie powinny byc
  25. bejca odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    dzieki za info panowie co do rzutowania to mialem na mysli czy nie rozpraszaja one te ringi normalnych swiatel mijania czy drogowych bo jednak sa one na kloszach.Wiem juz ze lampy w e39 sa na zatrzaskach to plus tylko jeszcz jedno mam pytanie panowie.Mianowicie na zdieciach e39 z ringami widze ze maja brewki na lampach domyslam sie zeby ukryc koncowki ringuw czy ma ktos zdieca e39 bez brewek jak to wyglada bo ja nie posiadam brewek a chce zalozyc owe magic ringi pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.