Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    no tak napisałes , nie zauwazyłem dzieki wam za info. Pozdrawiam
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    ekranik jest kolorowy no i nie mam polskiego Menu
  3. Stawiałbym na sprzegło , raczej do wymiany
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    tak tak własnie na tym monitorze do nawigaci, radio mi tez tam swieci a w dolnym lewym rogu mam miejsce na date której nie ma, na jakiego maila mam wysłac
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    pomoze mi ktos?
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Wkleiłbym fotke ale nie wiem jak to zrobic pomoze mi ktos w tym
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    NIe wiem czy jest on orginalny bo samochodu nie mam od nowosci kupiłem go miesiac temu i jest to moja pierwsza bunia( w sumie pierwszy samochodzik) Jest to model M-technik moze jest ten monitor innych niz w zwykłych
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    dodzine wiem jak sie nastawia - pokretłem z prawej strony na zegarach. Mam Ekranik wbudowany i w dolnym lewym jego rogu jest umieszczona data nie ma dnia, miesiaca tylko wyswietlony rok 2006. a chciałbym sobie ustawic aktualna date czy wie ktos jak to zrobic
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na rychuka temat w E46
    widocznie chodzi o swiece ale jesli autko zapala bez problemów to jest to zwykły bład ( takie sa wady elektryki ) Przynajmniej mi sie tak wydaje , niech ktos mnie poprawi jesli sie myle
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    nikt nie wiem jak nastawic date ?
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    a przed wł silnika jak to jest? Autko trzymam w garazu na noc , gdy przychode rano wsiadam przejade 2 km i wskaznik jest juz po za niebieskim polem. Czy webasto utrzymuje jaksa stao temp silnika czy cos w tym stylu ??
  12. Obecnie mi sie nie swieca zadne lampki tylko przed zapaleniem silnika pisze mi -1000 km. Nic sie nie dzieje a Olej jade wymienic w piatek. Wiec mozesz smiało jezdzic
  13. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam CHciałbym sie dowiedziec jak nastawic date w E46. Pomóżcie
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    no ja tez nie wiem a spalo paliwko jak silnik nie pracuje ?
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na grzeho01 temat w E36
    Witam ja mam pytanie co do tej daty bo zegar wiem jak sie ustawia natomiast daty nie potrafie. Pomoze mi ktos w tym, dodam tez ze jest to E46. dzieki
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Tez tak myslałem bo bardzo szybko nagrzewa mi sie slinik, zaledwie po przejechaniu 2,3 km wskazówka zchodzi z niebieskiego pola. A i jescze jedno pytanie moze i smieszne albo i dziwne ale nie znam na nie odpowiedzi. Czy na zgaszonym silniku webasto pracuje i spala paliwko ?
  17. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam Mam takie pytanie bo zauwazyłem ze mam cos w mojej buni co nie maja tego inne co nie znaczy ze zadna, a mianowicie pod maska u góry w rogu od str pasazera znajduje sie tam...(no własnie nie wiem co to jest) czy to jest te webasto czy cos z tym zwiazane ?Prosze o pomoc. DZieki
  18. obecnie mam wsadzone 18 w mojej buni i mniejszych nie wsadze, jedynie zimówki musze sobie kupic to mysle nad 17 no moze 16
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    dodam tez ze jest ono z Francji wiec mysle ze koles miał głowe i zalał go syntetikiem bo duzo jak na diesla to tez nie ma przejechane bo 180 tys
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    No tak jest to 330D jest to moje autko od niedawna :)
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    no raczej pojade do ASO no chyba ze znajde kogos kto mi sprawdzi tą metoda która napisałes :) pozdrawiam
  22. wiec jak to jest z tymi oponami, z tego co przeczytałem to 17 nic mniejszego bo nie spasuje a inni pisza ze maja 15. Fakt mam 330 a czy czyms to sie rózni od 320 jesli chodzi o koła. ja myslałem o zimówkach 16
  23. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam Kupiłem nie dawno sobie własnie BMW i nie wiem jaki tam jest wlany olej, tzn syntetik czy półsyntetik i nie wiem teraz jaki mam lac. Czy chłopcy w ASO sa w stanie sprawdzic jaki olej jest wlany do silnika?
  24. co do tej przesiadki to tez myslałem nad tym i powiedziałem sobie a niech bedzie. słyszałem ze na zime to lepiej nie miec za szerokich opon no i tez zeby nie były one duze wiec raczej 18 odpadaja
  25. Witam. Tak jak w temacie moje pytanie dotyczy opon zimowych. Chciałbym sie dowiedziec jakie opony sobie kupic , nie chodzi mi tu o firme lecz o ich wymiary. Obecnie mam tylko Letnie 18 cali 225/40. wiadmomo Felgi tez do nich bede kupował. Prosze o wasze propozycje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.