Treść opublikowana przez ziomekthx
- webasto?
-
jak nastawic date
ekranik jest kolorowy no i nie mam polskiego Menu
-
Delikatnie szarpie i stuka przy ruszaniu :-(
Stawiałbym na sprzegło , raczej do wymiany
-
jak nastawic date
tak tak własnie na tym monitorze do nawigaci, radio mi tez tam swieci a w dolnym lewym rogu mam miejsce na date której nie ma, na jakiego maila mam wysłac
- webasto?
-
jak nastawic date
Wkleiłbym fotke ale nie wiem jak to zrobic pomoze mi ktos w tym
-
jak nastawic date
NIe wiem czy jest on orginalny bo samochodu nie mam od nowosci kupiłem go miesiac temu i jest to moja pierwsza bunia( w sumie pierwszy samochodzik) Jest to model M-technik moze jest ten monitor innych niz w zwykłych
-
jak nastawic date
dodzine wiem jak sie nastawia - pokretłem z prawej strony na zegarach. Mam Ekranik wbudowany i w dolnym lewym jego rogu jest umieszczona data nie ma dnia, miesiaca tylko wyswietlony rok 2006. a chciałbym sobie ustawic aktualna date czy wie ktos jak to zrobic
-
podgrzewacz paliwa (diesel)
widocznie chodzi o swiece ale jesli autko zapala bez problemów to jest to zwykły bład ( takie sa wady elektryki ) Przynajmniej mi sie tak wydaje , niech ktos mnie poprawi jesli sie myle
-
jak nastawic date
nikt nie wiem jak nastawic date ?
- webasto?
-
Jak dlugo po zapaleniu Inspekcji
Obecnie mi sie nie swieca zadne lampki tylko przed zapaleniem silnika pisze mi -1000 km. Nic sie nie dzieje a Olej jade wymienic w piatek. Wiec mozesz smiało jezdzic
-
jak nastawic date
Witam CHciałbym sie dowiedziec jak nastawic date w E46. Pomóżcie
- webasto?
-
Dziwna liczba- komputer
Witam ja mam pytanie co do tej daty bo zegar wiem jak sie ustawia natomiast daty nie potrafie. Pomoze mi ktos w tym, dodam tez ze jest to E46. dzieki
-
webasto?
Tez tak myslałem bo bardzo szybko nagrzewa mi sie slinik, zaledwie po przejechaniu 2,3 km wskazówka zchodzi z niebieskiego pola. A i jescze jedno pytanie moze i smieszne albo i dziwne ale nie znam na nie odpowiedzi. Czy na zgaszonym silniku webasto pracuje i spala paliwko ?
-
webasto?
Witam Mam takie pytanie bo zauwazyłem ze mam cos w mojej buni co nie maja tego inne co nie znaczy ze zadna, a mianowicie pod maska u góry w rogu od str pasazera znajduje sie tam...(no własnie nie wiem co to jest) czy to jest te webasto czy cos z tym zwiazane ?Prosze o pomoc. DZieki
-
Czy te felgi beda pasowac
obecnie mam wsadzone 18 w mojej buni i mniejszych nie wsadze, jedynie zimówki musze sobie kupic to mysle nad 17 no moze 16
-
Sprawdzenie oleju
dodam tez ze jest ono z Francji wiec mysle ze koles miał głowe i zalał go syntetikiem bo duzo jak na diesla to tez nie ma przejechane bo 180 tys
-
Sprawdzenie oleju
No tak jest to 330D jest to moje autko od niedawna :)
-
Sprawdzenie oleju
no raczej pojade do ASO no chyba ze znajde kogos kto mi sprawdzi tą metoda która napisałes :) pozdrawiam
-
Opony zimowe
wiec jak to jest z tymi oponami, z tego co przeczytałem to 17 nic mniejszego bo nie spasuje a inni pisza ze maja 15. Fakt mam 330 a czy czyms to sie rózni od 320 jesli chodzi o koła. ja myslałem o zimówkach 16
-
Sprawdzenie oleju
Witam Kupiłem nie dawno sobie własnie BMW i nie wiem jaki tam jest wlany olej, tzn syntetik czy półsyntetik i nie wiem teraz jaki mam lac. Czy chłopcy w ASO sa w stanie sprawdzic jaki olej jest wlany do silnika?
-
Opony zimowe
co do tej przesiadki to tez myslałem nad tym i powiedziałem sobie a niech bedzie. słyszałem ze na zime to lepiej nie miec za szerokich opon no i tez zeby nie były one duze wiec raczej 18 odpadaja
-
Opony zimowe
Witam. Tak jak w temacie moje pytanie dotyczy opon zimowych. Chciałbym sie dowiedziec jakie opony sobie kupic , nie chodzi mi tu o firme lecz o ich wymiary. Obecnie mam tylko Letnie 18 cali 225/40. wiadmomo Felgi tez do nich bede kupował. Prosze o wasze propozycje