Treść opublikowana przez hornet17
- RINGI LED
-
RINGI LED
Witajcie, czy ktoś z Was ma u siebie zamontowane żarówki LED w Ringach? Chodzi mi o takie jak na poniższej aukcji i filmie. Jak to wygląda na żywo? Warto coś takiego kupić czy to tylko zwykły element wiejskiego tuningu? :D Pytam bo przepaliła mi się standardowa żarówka i przy okazji pomyślałem o tych LEDowych ;) ALLEGRO: http://moto.allegro.pl/led-bmw-e39-e53-e60-e61-e63-e64-e66-e87-wwa-marker-i1213240623.html YOUTUBE:
-
olej w skrzyni automat
No właśnie... w ASO, wiesz jak będę na wymianie oleju w skrzyni to dopytam się dokładnie co i jak, ale nie wydaje mi się żeby ktokolwiek ciął mnie w bambuko :)
-
olej w skrzyni automat
a mozesz mi napisać za co i ile dokładnie płacisz (oczywiscie nie mowie o cenach z ASO) ?
-
olej w skrzyni automat
Tu nie ma żadnych cudów, jeżdżę co roku do firmy specjalizującej się w naprawach i serwisem skrzyń automatycznych i płacę 300 zl za wymianę oleju. Zadzwoń i się zapytaj: http://www.samko.pl/
-
olej w skrzyni automat
Ja płaciłem w Warszawie na Połczyńskiej 300 zł za wymianę oleju + filtr.
-
X5 35D 2010 reklamacja
... a jakiej szerokosci i wysokosci masz kola w samochodzie?
-
olej w skrzyni automat
Wg ASO oleju w skrzyni się nie wymienia do końca żywotności, ale żywotność skrzyni automatycznej w której olej nie był wymieniany (szczególnie w dieslach) wynosi średnio 150 tyś km... oczywiście są wyjątki :) Ja u siebie wymieniam co 1,5 roku.
-
Kontrolka inspekcji
ASO - bylem na serwisie olejowym + wymiana filtra powietrza - zaplacilem, dostalem fakture i jak sie pozniej okazalo filtr powietrza nie zostal wymieniony... i tyle na temat ASO. W sumie na wykasowanie inspekcji moge pojechac do ASO, tego chyba schrzanić się nie da :D Jednak jak ktoś ma know - how to prosba o pochwalenie się :)
-
Kontrolka inspekcji
Ja zrobilem od ostaniej wymiany oleju 25 tys km i zeszły mi tylko 3 kreski... Czy ktos jeszcze probowal wykasowaz inspekcje we wlasnym zakresie?
-
Kontrolka inspekcji
Próbowaliście tą metodą??? :
-
Kontrolka inspekcji
Hej, wiecie może jak wykasować kontrolkę inspekcji? Wymieniłem ostatnio olej w silniku, a inspekcja została. Czytałem o tym na forum, jest kilka informacji i sposobów, ale dowiedziałem się też, ze co model BMW to inna metoda i stosując metodę z e46 albo e39 można coś pochrzanić. Podobno robi się to kombinacją klawiszy... Może ktoś z Was już kasował inspekcje we własnym zakresie w swoim X5, jeżeli tak to prośba o napisanie manuala :) Pozdr. Ps. mam x5 '04 3.0d
-
e53 x5 4.8is 2004 pilne
Co do skrzyni, najgorzej mają w połączeniem z silnikiem turbodoładowanym (diesla) w których występuje gwałtowne uderzenie momentem obrotowym, w silnikach bez turbo moment rozwijany jest stopniowo przez co skrzynia nie dostaje tak po "kościach"... Sposób jazdy też ma olbrzymie znaczenie, przejedz się z obecnym właścicielem auta i zobacz jak on jeździ - można po tym wiele wywnioskować. Pozdr.
-
Wymiana oleju w tylnym moscie.
Hej, jeszcze nic nie zrobilem w tej sprawie... lipiec minął, mamy już sierpień, a ja nie mam czasu żeby umówić się na wymiane :) Prawdopodobnie będę się umawiał z ASO w tym tygodniu, jeżeli uda mi się wszystko załatwić to dam Ci znać. Pozdr.
-
x5 Dymi na czarno
Filtr cząstek stałych (FAP) ?!?!?! W e53 3.d ? Pierwsze słysze...
-
Wymiana oleju w tylnym moscie.
Hehe :-) W lipcu będę jechał na wymianę oleju w silniku to od razu wymienię w moście, wtedy powiem Ci dokładnie co i jak... Pozdr.
-
Wymiana oleju w tylnym moscie.
Jaki - nie wiem, ale mówili mi w ASO, że wymienia się po 100 tys km. Chciałem żeby mi wymienili przy przeglądzie, ale akurat w Auto Fus nie mieli takiego oleju :)
-
Sportowy wydech w bmw x5 3.0d ?
Dokladnie, co kto lubi :D
-
Sportowy wydech w bmw x5 3.0d ?
Ten mi się podoba :lol:
-
mp3 w e53
Witam, czy ktoś z Was posiada moduł mp3 zamiast zmieniarki CD? Chodzi mi o urządzenie jak: http://cgi.ebay.pl/ZEMEX-V2-USB-SD-AUX-BMW-MP3-Wechsler-E46-E39-E38-E53-Z4-/280410490557 http://cgi.ebay.pl/Digitales-Music-Interface-BMW-USB-SD-E46-E39-E38-Z4-E53-/140393836126 Jeżeli tak to proszę o info gdzie kupiliście i jak wyglądał montaż. Pozdr.
-
e92 do 120 tys - jaki model dla mnie? FACHOWCY - pomozcie!!!
Tak też chyba zrobie, a co powiecie o 630i ?
-
e92 do 120 tys - jaki model dla mnie? FACHOWCY - pomozcie!!!
Pozostało kolejne pytanie, USA czy EU? Czytałem trochę na tym forum o autach z USA, niby nic złego, ale jakoś nie mam przekonania :) Szukałem na aukcjach w Polsce 335i jednak w większości są to auta z USA... zastanawiam sie tez nad 630i :)
-
e92 do 120 tys - jaki model dla mnie? FACHOWCY - pomozcie!!!
tylko, ze ja robie 25 kkm rocznie, czy to duzo? Nie wiem.
-
e92 do 120 tys - jaki model dla mnie? FACHOWCY - pomozcie!!!
Panowie, zastanawiam się nad zamianą e53 3.0D na e90 335i albo 335d, możecie napisać mi co do kosztów utrzymania? Wiem, ze oba silniki mogą być awaryjne, ale zależy mi na mocnym coupe. Który model możecie mi polecić? Jaka skrzynia? USA czy EU? Dzieki za info.
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Co powiecie o samochodzie z USA, jak z jakością? Warto się takim interesować, czy może ograniczyć się do wersji europejskiej?