Skocz do zawartości

hornet17

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hornet17

  1. hornet17 odpowiedział(a) na hornet17 temat w X5 (E53)
    Czy przy zapalonych światłach mijanie LEDy nie zlewają się z xenonami? Tzn czy widać ten charakterystyczny ring jak to ma miejsce przy standardowych żarówkach...?
  2. hornet17 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Witajcie, czy ktoś z Was ma u siebie zamontowane żarówki LED w Ringach? Chodzi mi o takie jak na poniższej aukcji i filmie. Jak to wygląda na żywo? Warto coś takiego kupić czy to tylko zwykły element wiejskiego tuningu? :D Pytam bo przepaliła mi się standardowa żarówka i przy okazji pomyślałem o tych LEDowych ;) ALLEGRO: http://moto.allegro.pl/led-bmw-e39-e53-e60-e61-e63-e64-e66-e87-wwa-marker-i1213240623.html YOUTUBE:
  3. hornet17 odpowiedział(a) na jacekpl12 temat w X5 (E53)
    No właśnie... w ASO, wiesz jak będę na wymianie oleju w skrzyni to dopytam się dokładnie co i jak, ale nie wydaje mi się żeby ktokolwiek ciął mnie w bambuko :)
  4. hornet17 odpowiedział(a) na jacekpl12 temat w X5 (E53)
    a mozesz mi napisać za co i ile dokładnie płacisz (oczywiscie nie mowie o cenach z ASO) ?
  5. hornet17 odpowiedział(a) na jacekpl12 temat w X5 (E53)
    Tu nie ma żadnych cudów, jeżdżę co roku do firmy specjalizującej się w naprawach i serwisem skrzyń automatycznych i płacę 300 zl za wymianę oleju. Zadzwoń i się zapytaj: http://www.samko.pl/
  6. hornet17 odpowiedział(a) na jacekpl12 temat w X5 (E53)
    Ja płaciłem w Warszawie na Połczyńskiej 300 zł za wymianę oleju + filtr.
  7. hornet17 odpowiedział(a) na otokar45 temat w X5 (E70)
    ... a jakiej szerokosci i wysokosci masz kola w samochodzie?
  8. hornet17 odpowiedział(a) na jacekpl12 temat w X5 (E53)
    Wg ASO oleju w skrzyni się nie wymienia do końca żywotności, ale żywotność skrzyni automatycznej w której olej nie był wymieniany (szczególnie w dieslach) wynosi średnio 150 tyś km... oczywiście są wyjątki :) Ja u siebie wymieniam co 1,5 roku.
  9. hornet17 odpowiedział(a) na hornet17 temat w X5 (E53)
    ASO - bylem na serwisie olejowym + wymiana filtra powietrza - zaplacilem, dostalem fakture i jak sie pozniej okazalo filtr powietrza nie zostal wymieniony... i tyle na temat ASO. W sumie na wykasowanie inspekcji moge pojechac do ASO, tego chyba schrzanić się nie da :D Jednak jak ktoś ma know - how to prosba o pochwalenie się :)
  10. hornet17 odpowiedział(a) na hornet17 temat w X5 (E53)
    Ja zrobilem od ostaniej wymiany oleju 25 tys km i zeszły mi tylko 3 kreski... Czy ktos jeszcze probowal wykasowaz inspekcje we wlasnym zakresie?
  11. hornet17 odpowiedział(a) na hornet17 temat w X5 (E53)
    Próbowaliście tą metodą??? :
  12. hornet17 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Hej, wiecie może jak wykasować kontrolkę inspekcji? Wymieniłem ostatnio olej w silniku, a inspekcja została. Czytałem o tym na forum, jest kilka informacji i sposobów, ale dowiedziałem się też, ze co model BMW to inna metoda i stosując metodę z e46 albo e39 można coś pochrzanić. Podobno robi się to kombinacją klawiszy... Może ktoś z Was już kasował inspekcje we własnym zakresie w swoim X5, jeżeli tak to prośba o napisanie manuala :) Pozdr. Ps. mam x5 '04 3.0d
  13. hornet17 odpowiedział(a) na demon751 temat w X5 (E53)
    Co do skrzyni, najgorzej mają w połączeniem z silnikiem turbodoładowanym (diesla) w których występuje gwałtowne uderzenie momentem obrotowym, w silnikach bez turbo moment rozwijany jest stopniowo przez co skrzynia nie dostaje tak po "kościach"... Sposób jazdy też ma olbrzymie znaczenie, przejedz się z obecnym właścicielem auta i zobacz jak on jeździ - można po tym wiele wywnioskować. Pozdr.
  14. Hej, jeszcze nic nie zrobilem w tej sprawie... lipiec minął, mamy już sierpień, a ja nie mam czasu żeby umówić się na wymiane :) Prawdopodobnie będę się umawiał z ASO w tym tygodniu, jeżeli uda mi się wszystko załatwić to dam Ci znać. Pozdr.
  15. hornet17 odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Filtr cząstek stałych (FAP) ?!?!?! W e53 3.d ? Pierwsze słysze...
  16. Hehe :-) W lipcu będę jechał na wymianę oleju w silniku to od razu wymienię w moście, wtedy powiem Ci dokładnie co i jak... Pozdr.
  17. Jaki - nie wiem, ale mówili mi w ASO, że wymienia się po 100 tys km. Chciałem żeby mi wymienili przy przeglądzie, ale akurat w Auto Fus nie mieli takiego oleju :)
  18. Dokladnie, co kto lubi :D
  19. Ten mi się podoba :lol:
  20. hornet17 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Witam, czy ktoś z Was posiada moduł mp3 zamiast zmieniarki CD? Chodzi mi o urządzenie jak: http://cgi.ebay.pl/ZEMEX-V2-USB-SD-AUX-BMW-MP3-Wechsler-E46-E39-E38-E53-Z4-/280410490557 http://cgi.ebay.pl/Digitales-Music-Interface-BMW-USB-SD-E46-E39-E38-Z4-E53-/140393836126 Jeżeli tak to proszę o info gdzie kupiliście i jak wyglądał montaż. Pozdr.
  21. Tak też chyba zrobie, a co powiecie o 630i ?
  22. Pozostało kolejne pytanie, USA czy EU? Czytałem trochę na tym forum o autach z USA, niby nic złego, ale jakoś nie mam przekonania :) Szukałem na aukcjach w Polsce 335i jednak w większości są to auta z USA... zastanawiam sie tez nad 630i :)
  23. tylko, ze ja robie 25 kkm rocznie, czy to duzo? Nie wiem.
  24. Panowie, zastanawiam się nad zamianą e53 3.0D na e90 335i albo 335d, możecie napisać mi co do kosztów utrzymania? Wiem, ze oba silniki mogą być awaryjne, ale zależy mi na mocnym coupe. Który model możecie mi polecić? Jaka skrzynia? USA czy EU? Dzieki za info.
  25. Co powiecie o samochodzie z USA, jak z jakością? Warto się takim interesować, czy może ograniczyć się do wersji europejskiej?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.