Treść opublikowana przez Stanisław
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
Z tej strony "LCI_update" http://forums.5series.net/topic/46834-lci-retrofit-facelift-lights/page__st__120
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
A jak to zrobić?
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
Nic nie kodowałem.Lampy miałem zwykłe ma H7 i założyłem też zwykłe na H7 poliftowe tylko że z soczewkami więc niby to samo. Rok auta 2005
-
jaka mapa do nawigacji w bmw x3
Mapa high a tłumaczony soft do twojego MK4 jest parę postów niżej.
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
Z pinami sobie poradziłem ale wyskoczył problem.Światła lekko mrugają co jest dość denerwujące, były wcześnie zwykłe i teraz są zwykłe tylko po lifcie.Ktoś wie dlaczego tak się dzieje?
-
Przekładka lamp przednich w E60
Koledzy czy może jest ktoś zorientowany gdzie znajdę schemat rozmieszczeń pinów we wtyczce lampy po lifcie? Demontuję zwykłe lampy i zakładam po liftowe zwykłe z soczewką.Przed liftem są dwie wtyczki, jedna od świateł a druga od regulacji wysokości a po jest jedna do wszystkiego. Proszę o pomoc.
-
PDC i ringi CCFL.. problem.Pomóżcie!!
Nie pomógł.
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
Koledzy czy może jest ktoś zorientowany gdzie znajdę schemat rozmieszczeń pinów we wtyczce lampy po lifcie? Demontuję zwykłe lampy i zakładam po liftowe zwykłe z soczewką.Przed liftem są dwie wtyczki, jedna od świateł a druga od regulacji wysokości a po jest jedna do wszystkiego. Proszę o pomoc.
-
Proszę o rade! Zakup BMW 2.0d 2005r
Nie porównuję X3 do E60.Chciałem kupić X3 2.0d i testowałem 150 konne oraz 177 oprócz tego kolega ma 3.0d. 3.0d oraz ten 177ps były drogie więc zrezygnowałem bo 150 ps jeździ się tragicznie i wcale nie bardziej oszczędnie niż 3.0d.Jest jeszcze jeden problem te 150ps są ciężko sprzedawalne:)) Oczywiście to moje osobiste odczucia i każdy musi przekonać się sam.
-
Proszę o rade! Zakup BMW 2.0d 2005r
Te 150PS to tyle co kot napłakał , ostatni nawet przymierzałem się do takiej i się strasznie rozczarowałem.Objeżdżałem 2 szt 150 i jedna 177 ta 177 to i owszem choć powyżej 150 to czuć brak mocy a ta 150 to jakaś tragedia nie wiem po co BMW to wypuściło.Naprawdę to nie chce jechać a jak się próbuję poszaleć to zużycie większe niż w 3.0d. Kup 2.0d 177PS lub 3.0d.
-
Problem z PDC po zamontowaniu ringów CCFL
Chyba nie.Ten PDC jest dokładany.
-
Problem z PDC po zamontowaniu ringów CCFL
Już sprawdzałem.Na zwykłych postojach jest ok.
-
PDC i ringi CCFL.. problem.Pomóżcie!!
Dzięki.Spróbuję. :D
-
Problem z PDC po zamontowaniu ringów CCFL
Zainstalowałem do E46 ringi CCFL i pojawił się problem z PDC przednim.Samo PDC działa idealnie ale tylko gdy włączę światła pozycyjne zaczyna piszczeć tak ja bym zbliżył się do przeszkody wyłacze pozycje jest ok.Znacie rozwiązanie tego problemu?Pomocy :modlitwa:
-
PDC i ringi CCFL.. problem.Pomóżcie!!
Zainstalowałem do E46 ringi CCFL i pojawił się problem z PDC przednim.Samo PDC działa idealnie ale tylko gdy włączę światła pozycyjne zaczyna piszczeć tak ja bym zbliżył się do przeszkody.Znacie rozwiązanie tego problemu?Pomocy :modlitwa:
-
No i kupiłem....Fotki
Autko fajne ale w te tapicerki to wtopiłeś.... Sąsiad miał X3 dokładnie z tym rudym kolorem skór i bujał się z nią pół roku bo każdy kto to zobaczył rezygnował. Choć jak mówił sąsiad wybrał ten kolor bo popiera Naszego Premiera :lol: :lol: A i niestety paskudnie łapą brud. :(
-
Jak wgrać nowy soft do nawi profesional?W E60
I skąd go pobrać? Orientuje się ktoś?
-
przerobiona mapa z DVD Eastern Europe 2009 na CD do mk1/2/3
Wolał bym na CD.
-
przerobiona mapa z DVD Eastern Europe 2009 na CD do mk1/2/3
A ma ktoś może taka mapę z punktami POI chodzi mi szczególnie o fotoradary.Zrobiłem soft do MK4 z głosowym powiadomieniem o radarach i chcę to sprawdzić.
-
Montaż nawigacji i problem.Jak rozwiązać?
:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Montaż nawigacji i problem.Jak rozwiązać?
Jak myślicie wymieniać zegary czy nie?Czy komuś w pełni działa nawi z uproszczonym licznikiem?
-
Zmiana czytnika nawigacji MK2->MK3
Eeeee...... całość zadań po wzmacniaczu GPS przejmuje czytnik jeśli chodzi o przedłużkę to też nie prawda.W poprzedniej E39 Touring zastosowałem właśnie przedłużkę i było idealnie.
-
Montaż nawigacji i problem.Jak rozwiązać?
Wcześniej nie było nawi. Może problem leży w tym że mam licznik z samochodzikiem??Ktoś mi mówił że musi być ten z komunikatami??Jeśli tak to powiedzcie czy ciężko przełożyć licznik?
-
Montaż nawigacji i problem.Jak rozwiązać?
Koledzy!!! Proszę o pomoc!! :modlitwa: :modlitwa:
-
Zmiana czytnika nawigacji MK2->MK3
Dokładnie tak.Przedłużkę możesz kupić gdziekolwiek nawet w Allegro.