Treść opublikowana przez Stanisław
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
Wielkie dzięki koledzy :D Zrobię to sam tak jak Wy.... To jest pomoc a nie biadolenie "na pewno się nie uda" :mad2:
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
A trzeba kodować kompem czy wymieniam i działa?
-
Wymiana wtryskiwaczy 3.0d
Dlatego szukam porad kolegów którzy już to robili.
-
Wymiana wtryskiwaczy 3.0d
Czy ktoś z Was wymieniał samodzielnie wtryskiwacze w silniku 2.5d lub 3.0d ?Czy jest to do wykonania w garażu>Czy jest konieczne kodowanie wtrysku do silnika? Proszę o podpowiedzi. :modlitwa:
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
Podnoszę temat.Może jednak jeszcze ktoś wymieniał wtryskiwacze sam w 3.0 lub 2.5d ?
-
Proszę o szybką pomoc!
Lift przeszły od 01.10.2003r.
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
To by było pięknie!! Robiłeś to w 3.0d?
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
Mam do wymiany wtryskiwacz w mojej E39 530d i mam pytanko: czy można to zrobić samodzielnie,czy po wymianie trzeba przeprowadzać jakieś operacje komputerem czy też wystarczy reset błędów? Zlecił bym to do warsztatu ale boję się powierzyć moje autko mechanikom z okolicy po ostatnich próbach naciągania. Proszę o porady :modlitwa:
-
Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
- nie działa prękościomierz, świeci ABS i kontrola trakcji
Nie trzeba odłączac akumulatora.Zmienisz i zadziała. :8)- nie działa prękościomierz, świeci ABS i kontrola trakcji
Chyba ze 160zł ale dostałem zwrot.- Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
Jest tylko ten jeden błąd a kiedyś na forum ktoś pisał o jakim powiązaniu świec żarowych z nierówną pracą.Generalnie silnik chodzi pięknie w całym zakresie obrotów tylko czasmi na wolnych go telepie.- Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
Nie gniewaj się... Jest oczywiste, że - przed demontażem wszystkiego - poszukiwanie usterki najlepiej zacząć od kompa... Nie gniewam się ale sam pewnie wiesz jak to jest gdy potrzebujesz pilnej odpowiedzi a tu tylko żarty :norty: Nadal szukam kogoś kto wie czy uszkodzone świece żarowe mają wpływ na pracę ciepłego 3.0d na wolnych obrotach.- nie działa prękościomierz, świeci ABS i kontrola trakcji
Miałem te same objawy i choć podejrzenie padło również na sterownik ABS to był to tylko czujnik.Nie radze kupować podróbek miałem Febi ale dość szybko zdechło.- nie działa prękościomierz, świeci ABS i kontrola trakcji
Tylny lewy czujnik ABS do wymiany.- Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
Udało mi sie podłaczyć do kompa u kolegi i jest tylko jeden bład tj." 3505 blow system" co by wskazywało na uszkodzenie świec żarowych. Tylko0 powiedzcie mi co maja świece żarowe do nierównych wolnych obrotów w 530d i to rozgrzanym ??- Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
Wielkie dzięki koledzy. Że mam jechać na komputer wiem ale chwilowo nie mam takiej możliwości więc pytam grzecznie ale zamiast odpowiedzi tylko głupie żarty :mad2: :mad2: Może jednak ktoś miał taki problem? :modlitwa:- Nierówna praca na wolnych obrotach 530d
Kurcze pojawił się jakis problem z silnikiem .Normalnie pracuje idealnie przyspiesza i nie kopci ale na wolnych obrotach czasami zaczyna drgać tak jakby wpadał jeden cylinder i obroty silnik ma ok. 550 !!?? Czy ktoś z Kolegów spotkał sie z podobnym przypadkiem??- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Skasuj te linki i idz sobie stad :mrgreen: No tak Ty już masz ale są ludzie z tych "gorszych" z którymi osd się nie podzielił. ps.te groźby to od ciebie??- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Gdyby komuś coś nie zagrało to proszę o wiadomość.- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
To piszcie sobie dalej a ja idę spać. :mrgreen:- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Nie napisałem że jesteś zły ale że dzielisz ludzi na gorszych i lepszych.- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Człowieku wyluzuj bo padniesz na serce. :mrgreen: To do jakiej grupy ja należę?Czym Ci się naraziłem?- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Sprawdź.- Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free
Lektor oczywiście od macznika(sorry) ale osd to przesadza z tymi paroma linijkami tekstu za które powinniśmy go nosić na rękach.To już wolę nosić macznika chociaż jest za co.... Napisy dorzucę przy okazji poprawek. - nie działa prękościomierz, świeci ABS i kontrola trakcji
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.