Witam. Mam taki problem z pompą paliwa że uruchamia się po otwarciu samochodu z pilota i pracuje jakieś 20 sec. Jak auto zamknięte, a chcąc otworzyć bagażnik również się uruchamia.
Błąd jaki odczytałem z ISTY to 27B7.
Sprawdzony przekaźnik - jest ok. Połączenie przekaźnik - sterownik silnika, też ok, nie jest obwód przerwany ani też nie ma przebicia do masy.
Nie wiem co może być przyczyną.
E60 520i, silnik M54b22