witam - mam ten sam problem, kontrolka czasem miga czasem pali sie caly czas... byłem w serwisie i powiedziono mi ze prubujac laczyc sie przez komp poduszka wogole nie odpowiadala i bym sie do elektryka z tym zglosil :/ ale mi to pomoc... moze ktos cos poradzi?
i jak wyglada sytuacja? - bo mam ten sam problem - komputer wskazuje mi temperature -37 :/ dzis zamowiłem czujnik na allegro tez w cenie 20zl wiec za kilka dni tez pewnie bede szukal miejsca gdzie go zamontowac;)
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.