Witam grupę. Przeczytałem parę wątków na forum zarówno tym jak i zagranicznym. Mam tylko krótkie pytanie mam błędny odnośnie sony NOx I katalizator najgorszy jest 30e9, więc jeżeli wymienię sondę na nową to ten błąd zostanie tj. 30e9? Lepiej wymienić od razu na NOXEM 129? Mieszkam w Niemczekch dokładnie NRW I nie za bardzo mam osobę która mogłaby mi to ogarnąć i mam małe obway odnoście badania technicznego TÜV. Auto zakupiłem 3tyg temu i nie wiem jak to najsprawniej ogarnąć. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi.