Stawiam na nastawnik pompy.Tez mam TDSa automat i mialem to samo,nawet jak wlaczalem swiatla i dmuchawe to gasl.Ostatnio wykrecilem nastawnik i go wyczyscilem i jest ok. u mnie sie dalo bo mam 95r. i nastawnik jest indukcyjny.U ciebie jest starszy typ,mozna zwiekszyc dawke paliwa i podniesc predkosc wolnych obrotow i to pomoze.
U mnie czyszczenie w 100% podzialalo. Przed silnik nie rowno chodzil na wolnych obrotach przy obciazeniu swiatlami lub dmuchawa gasl.Na razie dwa dni po czyszczeniu jest ok . Skad tyle opilkow metalu w pompie,chyba paliwo u nas liche.
no to jestes w bledzie. powietrze nie zaleznie od obiegu idzie przez filtr 100% wyjmij go sobie i przedmuchaj sprezarka i napewno bedzie poprawa,a najlepiej wymienic.
auto chodzilo na wolnych obrotach i zgaslo. nie chodzi nastawnik w pompie wtryskowej. podlaczalem druga pompe i dalej nie chodzi.
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.