Nie mam co prawda pełnego androida tylko monitor z funkcjonalnością Anroid Auto/Carplay, ale wiem że w ustawieniach fabrycznych tego ekranu jest tam opcja dostosowania działania Joysticka iDrive w zależności od tego jakie ma się auto. Prawdopodobnie to będzie u Ciebie problemem.
To koło jest dokręcane momentem 40Nm. i 120st. Nie jest to dużo. Ja odkręcałem w ten sposób że jedna osoba trzymała mocno za koło pasowe i paski i poszło bez jakiś dużych wysiłków. Zakręcanie tak samo.
23 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.