Treść opublikowana przez Tomson84
-
opóźnienie w odbiorze.
Jakoś się nie cieszysz? Sytuacja z dealerem pewnie odebrała radość z jazdy i transakcji :D?
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratulacje, za 2-3 tyg auto powinno dojechać :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Widocznie cierpliwość się skończyła, każdy z nas idąc do salonu zamawiał super auto którym chciał się cieszyć, wiele miesięcy czekania, kłamstwa doradców oraz ich przełożonych to negatywnie rzutuję na całokształt. Obecnie zamówienie auta to wieczne proszenie się o informację i ciągłe czekanie czy jaśnie Pan doradca znajdzie czas i odpiszę. Ja osobiście się nie dziwię, że koledzy zrezygnowali ewidentnie dealerzy robią z nas idiotów. Fajnie, że się udało wam anulować zaliczkę/zamówienie na forum jest 3 kolegów którym dealer nie chce oddać zaliczki i każę czekać powołując się Ogólne Warunki Sprzedaży. Sprawa dotyczy tego samego dealera z którym mam spór, jest propozycja nagrania wspólnego odcinka na temat praktyk jakie stosuję dealer marki PREMIUM. Mam nadzieję, że razem poruszymy temat i skończy się bezkarność dealera. Pozdrawiam Tomasz
-
opóźnienie w odbiorze.
Najgorsze jest to, że mogą Cię tak przeciągać do woli. Domyślam się, że miałeś dobry rabat i warunki finansowania. Dealer rozlicza się z importerem po aktualnych cenach, więc wiadomo co mu się bardziej opłaca. :wink:
-
opóźnienie w odbiorze.
Panowie, może ktoś z was się jak uzyskać kontakt do kierownika regionalnego (Area Sales Manager) który jest odpowiedzialny za nadzór salonów w województwie mazowieckim, chodzi o Bawarię Motors. Niestety po licznych zgłoszeniach, pismach etc. BMW Polska milczy. Tak, wiem jest opcja przez Linkedin, ale to opcja ostateczna. Pod koniec czerwca będzie nagrywany materiał na jeden z kanałów YT zajmującym się tematyką motoryzacyjną jestem już po wstępnych rozmowach. O mojej sytuacji będzie głośno zapewniam was. :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Dostali albo nie :) Bawaria podobno nie dostala drugi miesiac z zrzedu i miala robic dym w BMW PL :) Jakos teraz mialo byc info czy cos wydymili czy nie :) Generalnie gorzej niz w Archeo... Mam potwierdzoną informację od osoby która prowadzi w okolicach Warszawy wypożyczalnię i zamówiła auta w Bawarii Motors 2x G20 oraz 2x G26 dostały 6 czerwca status 112 planowana produkcja 26 tydzień roku czyli koniec czerwca. Wszystkie auta zamówione na początku lutego 340i/440i....
-
opóźnienie w odbiorze.
stary, ja od roku nie dostałem żadnej informacji :) dosłownie z własnej inicjatywy sprzedawca kontaktował się ze mną 2 razy. Wczoraj miał być niby kontakt bo 9 miało być info na temat slotu, ale oczywiście olał/dalej nic nie wie. Panowie, 6 czerwca dealerzy dostali sloty na G20
-
opóźnienie w odbiorze.
Tak z ciekawości w jakim salonie zamówiłeś?
-
G30 restrykcje
Dobrze że nie wypowiedzieli Ci umowy leasingu. Znam niestety przypadki ze tak się dzieje ale to przed odbiorem auta tylko. Niestety to prawda, w moim przypadku akurat chodzi o serię 3 G20 zamówiłem auto w listopadzie 2021 w Bawarii Motors, zaliczka wpłacona warunki finansowania zaklepane. W maju dowiedziałem się, że auta mi nie wyprodukują oraz Bmw rozwiązało samo umowę leasingową bo trwało to za długo. Salon oddał zaliczkę i zaproponował zamówienie auta od nowa, śmieszny rabat oraz obecne oprocentowanie, które jest dla mnie nie do przyjęcia. Tak się nie traktuję klienta.
-
opóźnienie w odbiorze.
Jestem tego przykładem, podobno fabryka anulowała moje zamówienie. Sprawę zgłosiłem do centrali BMW mailowo oraz pisemnie i cisza o 2 tygodni. Nie dostałem propozycji zmiany na LCI czy jakiekolwiek aneksu jak większość z was. Po powrocie z wakacji będę ich atakował telefonicznie.
-
zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
To pokazuję jakimi krętaczami są dealerzy, wydaję mi się, że poinformowanie BMW POLSKA w tym przypadku nie zaszkodziło. Gratulacje :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Produkcja koniec czerwca i status 150? Dziwne
-
zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
Dealer zabezpiecza się na wypadek obsuwy, musisz się uzbroić w cierpliwość Panie Szakal
-
zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
- zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
Ale to by potwierdzało moje domysły, że komuś oddali moje zamówienie stąd brak propozycji na LCI. Chyba ten ruch in się średnio opłacił..- zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
Miło z ich strony, że podtrzymują 11% rabatu, ja nie dostąpiłem takiego zaszczytu ani nie dostałem propozycji rekonfiguracji zamówienia. Mam nadzieję, że centrala coś zrobi z tymi oszustami :roll:- opóźnienie w odbiorze.
Fajnie. Ja tez mysle przy zmianie na LCI (jak sie okaze ze trzeba) nad Skyscraperem. Albo jeszcze myslalem zeby zupelnie nie zmienic i pojsc w Tanzanite. Ale musze na zywo obejrzec bo podobno duzo ciemniejszy jest w realu niz na zdejciach. Szary skysraper jest wg mnie najlepszym kolorem do LCI, Szary Brooklyn M jest zbyt pastelowy dla mnie. Ja miałem zamówiony w Pre Lci Portimao, ale jest go strasznie dużo na ulicy i wiem, że i tak go nie będę miał :D- opóźnienie w odbiorze.
Dealer stanął na wysokości zadania, w sumie pozytywne zaskoczenie. Może na gwiazdkę dojedzie pod choinkę :D Gratulacje :)- G20 LCI
Obstawiam, że obecnie możesz dostać max 8%- zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
Panie Szakal tak z ciekawości o jakim rabacie mówimy na LCI? Strzelam 5-7% :P- G30 restrykcje
Z ciekawości zapytam co tym razem? Mój znajomy czeka na dwie G30 LCI i od lutego cały czas status 105 :(- opóźnienie w odbiorze.
U tego samego dealera? Był problem z zaliczką?- opóźnienie w odbiorze.
Przecież to istny cyrk, doradcy nawet nie ustalili wspólnej wersji każdy mówi co innego :D- opóźnienie w odbiorze.
ale kolega z fabryki mówił, że lci zacznie się produkować od października a nie od lipca równocześnie z przed liftem więc i tak się to nie kleji z tym co on mówił.... To słuchaj sobie kogo chcesz. Fabryka BMW zaczyna produkować LCI od lipca, ale to nie znaczy, że możesz od razu liczyć na swoje LCI, bo pierwsze egzemplarze i tak nie idą do indywidualnych odbiorców. Poza tym w sierpniu fabryka ma 3 tyg przestoju. bo mają przerwę wakacyjną. Także być może realnie faktycznie pierwsze LCI odbierane w PL przez klientów będą w październiku. Nie zmienia to faktu, że preLCI będą nadal produkowane a produkcja LCI rusza w lipcu!. Także być może realnie faktycznie pierwsze LCI odbierane w PL przez klientów będą w październiku. Optymistycznie, ja nie wierze, że dojadą do końca 2022r. i to wiadomość od osoby która patrzy realnie, nie doradcy :wink:- opóźnienie w odbiorze.
Tak, produkcja LCI ruszy w lipcu,. a preLCI będą również nadal produkowane, pewnie do jesieni. Dwie linie produkcyjne jednocześnie ? - zmiana umowy z Pre-LCI na LCI
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.