Skocz do zawartości

durin90

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez durin90

  1. durin90 odpowiedział(a) na bapko temat w G30, G31, F90
    Tak, wiem, czytałem o tym. Jednak jestem zdziwiony, że poza ASO tak wiele zakładów nie podejmie się doposażania w hak bez tego przewodu.
  2. Mam 520d z 2018 i póki co, po 2551km pokonanych przeze mnie jest 8.29...chyba mam zbyt ciężkie buty, jak tak patrzę na innych użytkowników 20d :P
  3. durin90 odpowiedział(a) na bapko temat w G30, G31, F90
    Właściwie wszędzie gdzie pytam, robocizna grubo przekracza wszystko co tutaj jest opisane. Mam wrażenie, że przez to, że każdy zakłada montowanie przewodu plusa. Szukam jakiegoś zakładu we Wrocławiu lub w okolicy Tarnowa, który zamontuje mi hak, elektryczny lub dopinany ręcznie i nie zawoła za robociznę tyle co wszystkie części (albo więcej). Myślę, że jestem w stanie ogarnąć samemu potrzebne części - hak, moduł, sterownik, wiązka z guzikiem, dobrze mówię? Wrocławskie Inchape zawołało odpowiednio 25/14 tysięcy za elektryczny/ręczny, co jest dla mnie ceną zaporową. Dostałem też, na wycenie, nieco inne numerki części niż tutaj wymienione. Przyznam, że trochę przez to zgłupiałem.
  4. Można wozić ze sobą skaner OBD i usuwać kod błędu. Lub wykodować go w ogóle za pomocą Bimmercode lub innego programu. W kupionym przeze mnie egzemplarzu (G31) też się to pojawiło. Auto po gwarancji, więc nie jestem przekonany, czy minimum 1700 za wymianę baterii w ASO jest opłacalne i ma sens. Gdzieś czytałem, że ktoś miał problem, gdzie płetwa puściła wodę do auta, ale tam z tego co widziałem był błąd modułu, nie baterii. U mnie jedyny kod dotyczy baterii.
  5. durin90 odpowiedział(a) na bapko temat w G30, G31, F90
    Gdzie montowałeś? Mam n oku auto bez haka i myślę nad dołożeniem po zakupie. Zadałem pytanie firmie popularnej na forum i powiedzieli mi, że około 10k, więc wolałbym zapłacić te prawie 50% mniej.
  6. https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=346868464&action=parkItem Rok produkcji 2018, bardzo niski przebieg, który wydaje się prawdziwy. Car vertical wypluł zdjęcia z jakby aukcji w kwietniu tego roku. Historia serwisowa wydaje się w porządku. Czy ktoś miał do czynienia z tym dealerem? Jakieś opinie odnośnie samego samochodu? Na mobile.de dealer ma same dobre opinie, w Google kilka negatywnych, ludzie mieli problemy z autami od nich(niego?). Tutaj niski, wydający się ok przebieg, czysty car vertical odnośnie stłuczek. Same zdjęcia wydają się ok.
  7. Strasznie mnie irytują takie machloje, chyba bardziej niż brak numeru VIN w ogłoszeniu. Nie mam czasu jeździć do Niemiec za samochodem, byłem gotowy dopłacić pośrednikowi - to auto było sprowadzone z DE - ale patrząc na takie cyrki to muszę zorganizować jakiś czas na wyjazd samemu.
  8. Nie ma, dzwoniłem do Automeritum i dostałem informację, że sprzedali. Dlaczego ogłoszenie wciąż wisi, nie wiem. Jednak jeśli nie zdejmują ogłoszeń, to kto wie co jeszcze za machloje robią.
  9. Wpadło mi w oko przez super wyposażenie i niski przebieg. Z tego co widzę po VIN, sprowadzone z Niemiec. Aktualnie na mobile.de nie ma nic takiego ciekawego (a jak jest to z 2x większym przebiegiem). Zdjęcia ładne, ale na zegarach świeci się kontrolka serwisu (chyba). https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-mpakiet-panorama-hud-harman-kardon-adaptiv-led-hak-fv23-ID6EqVy8.html Czy ktoś miał do czynienia z łódzkim Automeritum? Mam tam kilka godzin jazdy, nie chcę jechać i wracać wkurzony.
  10. Trudno powiedzieć. Z podobnym wyposażeniem tylko z mniejszym przebiegiem po 32-38 nawet, od dealerów. 90% tych samochodów widać, że są leasing/po leasing. Tutaj "duży" przebieg obniża cenę moim zdaniem. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Cześć, Szukam swojego pierwszego BMW. Wybór padł na G31. Mam pewne wymagania co do wyposażenia i ten egzemplarz spełnia je w 95%. Brakuje zegarów 6WB, które niedużo kosztują do doposażenia i przyciemnianych szyb z tyłu - ponownie, sprawa nie będąca super dużym kosztem. https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=342663955 Na zdjęciach wygląda ok, po stołkach widać, że raczej jedna osoba tym jeździła. Obstawiam firmowy krążownik, sądząc po przebiegu. Historia serwisowania wygląda nie najgorzej. Trochę pierwsze serwisy przeciągnięte - 1500, 1800km, ale potem nie widzę niczego super złego. Być może za wyjątkiem akcji wymiany chłodnicy EGR, która chyba jeszcze nie została zrobiona. Carvertical wypluł małą szkodę, która wygląda na szkodę parkingową. 500-1500 euro, uszkodzenia niby przedni zderzak + dach. Mam spory kawałek dojazdu do Bielefeld, dlatego chciałbym poznać opinię, czy jest w ogóle sens jechać.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.