Treść opublikowana przez durin90
-
Doposażenie w HAK
Tak, wiem, czytałem o tym. Jednak jestem zdziwiony, że poza ASO tak wiele zakładów nie podejmie się doposażania w hak bez tego przewodu.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Mam 520d z 2018 i póki co, po 2551km pokonanych przeze mnie jest 8.29...chyba mam zbyt ciężkie buty, jak tak patrzę na innych użytkowników 20d :P
-
Doposażenie w HAK
Właściwie wszędzie gdzie pytam, robocizna grubo przekracza wszystko co tutaj jest opisane. Mam wrażenie, że przez to, że każdy zakłada montowanie przewodu plusa. Szukam jakiegoś zakładu we Wrocławiu lub w okolicy Tarnowa, który zamontuje mi hak, elektryczny lub dopinany ręcznie i nie zawoła za robociznę tyle co wszystkie części (albo więcej). Myślę, że jestem w stanie ogarnąć samemu potrzebne części - hak, moduł, sterownik, wiązka z guzikiem, dobrze mówię? Wrocławskie Inchape zawołało odpowiednio 25/14 tysięcy za elektryczny/ręczny, co jest dla mnie ceną zaporową. Dostałem też, na wycenie, nieco inne numerki części niż tutaj wymienione. Przyznam, że trochę przez to zgłupiałem.
-
System alarmowy niedostępny
Można wozić ze sobą skaner OBD i usuwać kod błędu. Lub wykodować go w ogóle za pomocą Bimmercode lub innego programu. W kupionym przeze mnie egzemplarzu (G31) też się to pojawiło. Auto po gwarancji, więc nie jestem przekonany, czy minimum 1700 za wymianę baterii w ASO jest opłacalne i ma sens. Gdzieś czytałem, że ktoś miał problem, gdzie płetwa puściła wodę do auta, ale tam z tego co widziałem był błąd modułu, nie baterii. U mnie jedyny kod dotyczy baterii.
-
Doposażenie w HAK
Gdzie montowałeś? Mam n oku auto bez haka i myślę nad dołożeniem po zakupie. Zadałem pytanie firmie popularnej na forum i powiedzieli mi, że około 10k, więc wolałbym zapłacić te prawie 50% mniej.
-
G31 20d WBAJP31060BT73111
durin90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=346868464&action=parkItem Rok produkcji 2018, bardzo niski przebieg, który wydaje się prawdziwy. Car vertical wypluł zdjęcia z jakby aukcji w kwietniu tego roku. Historia serwisowa wydaje się w porządku. Czy ktoś miał do czynienia z tym dealerem? Jakieś opinie odnośnie samego samochodu? Na mobile.de dealer ma same dobre opinie, w Google kilka negatywnych, ludzie mieli problemy z autami od nich(niego?). Tutaj niski, wydający się ok przebieg, czysty car vertical odnośnie stłuczek. Same zdjęcia wydają się ok.
-
G31 520d xDrive WBAJM91060BH79260
durin90 odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStrasznie mnie irytują takie machloje, chyba bardziej niż brak numeru VIN w ogłoszeniu. Nie mam czasu jeździć do Niemiec za samochodem, byłem gotowy dopłacić pośrednikowi - to auto było sprowadzone z DE - ale patrząc na takie cyrki to muszę zorganizować jakiś czas na wyjazd samemu.
-
G31 520d xDrive WBAJM91060BH79260
durin90 odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma, dzwoniłem do Automeritum i dostałem informację, że sprzedali. Dlaczego ogłoszenie wciąż wisi, nie wiem. Jednak jeśli nie zdejmują ogłoszeń, to kto wie co jeszcze za machloje robią.
-
G31 520d xDrive WBAJM91060BH79260
durin90 odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochodu i tak już nie ma
-
G31 520d xDrive WBAJM91060BH79260
durin90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpadło mi w oko przez super wyposażenie i niski przebieg. Z tego co widzę po VIN, sprowadzone z Niemiec. Aktualnie na mobile.de nie ma nic takiego ciekawego (a jak jest to z 2x większym przebiegiem). Zdjęcia ładne, ale na zegarach świeci się kontrolka serwisu (chyba). https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-mpakiet-panorama-hud-harman-kardon-adaptiv-led-hak-fv23-ID6EqVy8.html Czy ktoś miał do czynienia z łódzkim Automeritum? Mam tam kilka godzin jazdy, nie chcę jechać i wracać wkurzony.
-
G31 WBAJN11090BK38957 2018 Niemcy
durin90 odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrudno powiedzieć. Z podobnym wyposażeniem tylko z mniejszym przebiegiem po 32-38 nawet, od dealerów. 90% tych samochodów widać, że są leasing/po leasing. Tutaj "duży" przebieg obniża cenę moim zdaniem. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
G31 WBAJN11090BK38957 2018 Niemcy
durin90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć, Szukam swojego pierwszego BMW. Wybór padł na G31. Mam pewne wymagania co do wyposażenia i ten egzemplarz spełnia je w 95%. Brakuje zegarów 6WB, które niedużo kosztują do doposażenia i przyciemnianych szyb z tyłu - ponownie, sprawa nie będąca super dużym kosztem. https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=342663955 Na zdjęciach wygląda ok, po stołkach widać, że raczej jedna osoba tym jeździła. Obstawiam firmowy krążownik, sądząc po przebiegu. Historia serwisowania wygląda nie najgorzej. Trochę pierwsze serwisy przeciągnięte - 1500, 1800km, ale potem nie widzę niczego super złego. Być może za wyjątkiem akcji wymiany chłodnicy EGR, która chyba jeszcze nie została zrobiona. Carvertical wypluł małą szkodę, która wygląda na szkodę parkingową. 500-1500 euro, uszkodzenia niby przedni zderzak + dach. Mam spory kawałek dojazdu do Bielefeld, dlatego chciałbym poznać opinię, czy jest w ogóle sens jechać.