Treść opublikowana przez Wojtas_7
-
Wtryski kodować?
Witajcie Właśnie zmieniłem wszystkie wtryski z całą listwa i auto dalej przerywa i szarpie a napewno wtryski są dobre i tylko one mi zostały do wymiany. Czy trzeba je jakoś kodować??
-
Auto dymi i czuć olej
Witajcie Nie znalazłem nigdzie takiego tematu więc założyłem nowy. Kupiłem auto 2.0 benzyna 320i Silnik N46B20. Auto nie dymiło tylko było słychać popychacze. Mechanik wymienił popychacze i od razu rozrząd bo bym już porozciagany (265tys przebiegu).Auto dostało nowy olej i zaczął kopcić na biało niebiesko i czuć olej jakby się spalał. Mechanik mówi że silnik do remontu.Moze tak być??? Auto ma moc tylko dymi jak się odpala,na światłach itp i bardzo czuć olej
-
Żarówki h7
Witajcie Chcę wymienić żarówki h7 do świateł drogowych na jakieś o barwie białej ale żeby świeciły długo a nie jak miałem w poprzednim aucie np osram night breaker 6 miesięcy i się spaliły. Więc jakie byście polecili oczywiście z homologacją,a może jakieś ledy?
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Panowie silnik 320i n46b20 E91 benzyna + lpg Będę wlewał Valvoline tylko jaki 5W30 czy 5w40? I jaka jest norma jakbyście mogli napisać? Dzięki!
-
Mycie silnika
Witam Mam wyciek na silniku ale ponoć uszczelka była wymieniona.. Pytanie jest takie jak umyć silnik aby zobaczyć czy jest nadal wyciek. Czy normalnie na myjni bezobsługowej go można umyć myjką??
-
Radio z androidem
Witam Mam takie wnętrze /storage/emulated/0/Download/bmw-e91-320i-150-2005-r-lpgzamiana-podkarpackie-ustrzyki-dolne-549976415.jpg i czy podejdzie mi takie radio a Aliexpress /storage/emulated/0/DCIM/Aliexpress/-362793156-1082990004.jpg Chciałbym podłączyć kamerę cofania
-
Szyba się nie domyka
Witajcie Mam problem z szybą od pasażera z tyłu.Gdy daję aby ją zasunąć do zamyka się do końca i zaraz odskakuje tak na 10 cm. Z pilota jest tak samo. Co to może być i gdzie szukać przyczyny?
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
witam proszę o podanie co było zrobione i jaka była akcja serwisowa dla nr vin Numer identyfikacyjny pojazdu: WBAVR71090KS92333
-
akcje techniczne i blokada wydania
Wojtas_7 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBAVR71090KS92333 Panowie w tym aucie jest jakaś blokada wydania. O co to chodzi? I czy ten silnik ma rozrząd z tyłu czy przodu? Silnik N46 Numer silnika Numer silnika A244H554
-
Jaki silnik do e90?
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e91-325-xi-2007-r-lpg-duza-navi-skora-bogate-wyposazenie-CID5-IDNNMdL.html Panowie a co myślicie o tym egzemplarzu.Czy to dobry silnik??
-
Jaki silnik do e90?
a jak można sprawdzić czy rozrząd był wymieniony?
-
Jaki silnik do e90?
auto ma gaz 2 lata a przebieg 305000km. rozrząd zmieniany wg właściciela rok temu (sam robił ponoć i żadnych dokumentów nie ma) Wg raportu po nr VIN miało jakieś zdarzenie cały bok na kwotę 15tys zł Czy warto się w to pchać? Właściciel mówi że wszystko ok i że jezdzi nim na codzień
-
Jaki silnik do e90?
Dziękuję za odpowiedź Przeczytałem że jeżeli jest valvetronic i instalacja LPG to ze sobą niezbyt dobrze współdziała i robią się problemy. To jaki jest najmniej awaryjny silnik w E90?Oczywiście benzynowy
-
Jaki silnik do e90?
Witam wszystkich. Jestem na etapie szukania E90 tylko i wyłącznie benzyny. Znalazłem niedaleko mnie auto z silnikiem N46b20 2.0 320i z 2005 roku. Czy to dobry silnik? Co lubi się w nim psuć i jakie koszty wymiany rozrządu? To moje pierwsze auto tej marki i nie wiem na co zwrócić uwagę. Auto ma założoną instalację gazową