Skocz do zawartości

Wojtas_7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojtas_7

  1. Panowie wracam do tematu. Dlaczego mówicie że to złom? Ok cofnięty licznik o 100.tys,jakaś szkoda i od razu złom? Dziś oglądałem program o tym że gość miał cofnięty licznik o 400tys i auto jeździło
  2. https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f11-2-0-d-184-km-mechanicznie-w-super-stanie-zrobiony-rozrzad-CID5-ID1211Kp.html
  3. Witajcie Mam do tego auta ponad 700km Czy warte zachodu? Nr Vin WBAMX11040C974187 I nr rej. OKL 51162
  4. Dziękuję. Widzicie sami jak się można naciąć na auto....
  5. Dziękuję Panowie za pomoc! Jesteście the best 🙂
  6. Gdy naciskam na te kable w przelotach i chce otworzyć klapę to nic się nie dzieje. Ale mogłoby to być i tylko zamek nie działa,? Wszystko inne działa tylko zamek nie
  7. Tak jak w temacie. Sprzedam swoją beemmkee. Silnik N46b20 z LPG Świeżo po opłatach. Coś mi się teraz zamek nie chce otwierać w bagażniku 🙈. Auto w moich rękach 3 lata. Wszystko wymieniane na czas. Cena 16 tys Jestem chętny na zamianę za f11,F10 z moją dopłatą oczywiście. Najlepiej podkarpackie Pozdrawiam
  8. Czyli panowie dać sobie spokój tak? Widać ewidentnie,że przebieg kręcony! A już się napaliłem na to auto.
  9. Już poprawiam. E91 2005r Silnik N46b20
  10. Panowie zakupiłem drugi zamek bo myślałem że jest walnięty,niestety po podpięciu zamek dalej się nie otwiera. Ani z pilota ani normalnie. Centralka działa normalnie,wszystko sprawne,tylko zamek w bagażniku nie działa. Gdzie szukać przyczyny? Jest od tego jakiś bezpiecznik?
  11. Mógłbyś coś więcej napisać jakie szkody i czy tj polift?
  12. Witajcie. Co sądzicie i takiej maszynie? Warta uwagi? Nie chodzi mi aż tak na osiągach ,bardziej na tym aby była mało awaryjna i oszczędna. Link : https://www.facebook.com/marketplace/item/1573710966696549/ Vin WBA5J31080D071925
  13. Witajcie Z panelu głównego od kierowcy nic nie działa.Ani lusterka ani otwieranie i zamykanie szyb,ani blokada szyb dla dzieci. Z pilota zasuwają się i odsuwają szyby,ale lusterka się nie składają. Tylne szyby i szyba pasażera otwierają się normalnie z przycisków z tyłu i z przycisku pasażera. Gdzie szukać przyczyny? Czy są jakieś bezpieczniki od tego? Podmieniłem ten panel od sterowania szybami i lusterkami na anglika bo mam i również zero reakcji.
  14. Witajcie Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem. Szukam co może być przyczyną że nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby. Lusterka grzeją (chociaż wyczytałem że to inna instalacja) a szyby nie grzeje.Bezpieczniki całe to czy to mogą być te kable z tyłu? Jeżeli tak to gdzie je szukać,z której strony i gdzie jest jakieś podłączenie na szybie bo nie wiem gdzie rozbierać
  15. Panowie sorry ze dopiero teraz odpisuje ale miałem problemy i dopiero teraz mogę. Mechanikowi mówiłem że na gazie chodzi auto lepiej a on nic ani słowa,ech.. U mnie ciężko z fachowcem od bmw. Dziś to już w ogóle tragedia.Nawet na gazie już nie jedzie. Check miga i wypadanie zapłonów,autem trzęsie. Podpiąłem Inpe i mam takie błędy 29CC,29D0,29CF,29CD,2C6E,2A59,2E26 Może ktoś coś o tym powiedzieć bo już mam dość tego wszystkiego. Coś tu jest o sondach i o wypadaniu zaplonu
  16. Witajcie Już mam tego dość.mechanicy nie wiedzą co robić (pewnie tacy mechanicy bo trzeba fachowca od tego silnika a u mnie nie ma takich) Mam powracający blad 2a59 czyli co to będzie? Czujnik mimosrodkowy czy valvetronic? Mechanik mówił abym przyjechał i będzie wymieniał ale znając go to wymieni to i to i nie wiadomo czy będzie dobrze nadal. Auto ma 275 tys nalotu,nowy rozrząd,cewki,świece Ma też LPG i na gazie chodzi lepiej niż na Pb bo na paliwie silnik się trzęsie i nie da się jechać,check miga i błąd właśnie 2a59. Dziś też podpiąłem Inpe i błędy od zamienionych sond lambda.kiedys już mechanik zamieniał kostki bo może ktoś je zamienił miejscami ale bez rezultatu.to samo,więc gdzie jeszcze z tym szukać przyczyny. W auto już władowane parę dobrych tysięcy i nadal nie jest tak jak ma być. Pomóżcie
  17. Witajcie podłączyłem dzis Inpe i takie błędy mi pokazało. Jestem laikiem co do tego programu ale co to oznacza, czy valvetronic do wymiany? https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/O8IvulYhsQe2cih2n17w06ThB0~8W4
  18. Witajcie Może Wy pomożecie bo nikt już nie wie co robić... Auto sprawdzone pod względem układu paliwowego całe Cewki i świece nowe. Rozrząd nowy, Na benzynie nierówno chodzi,jak dodaje gazu to miga check i błąd wyskakuje wypadanie zaworów i szarpie autem. Dzieje się tak na zimnym i ciepłym silniku. Na gazie wszystko działa super. Gdzie szukać przyczyny jeszcze?
  19. Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w E90, E91, E92, E93
    A czy polecacie jakiś specyfik do baku aby przeczyscic układ paliwowy? Macie coś sprawdzanego?
  20. Wojtas_7 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witajcie Chciałbym wymienić filtr paliwa bo poprzedni właściciel to nie wiem kiedy go wymieniał i mam pytanie gdzie on się znajduje? E91 2005 N46b20 Dzwonilem do sklepu to mi powiedzieli że ja nie mam filtra paliwa
  21. Dzięki za odpowiedź! Czyli coś musi być jeszcze nie tak,tylko co. Rozrząd zrobiony,cewki i świece nowe Ktoś ma jakiś pomysł co to może być??
  22. Zapomniałem dodać że silnik to n46b20

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.