Treść opublikowana przez Wojtas_7
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie wracam do tematu. Dlaczego mówicie że to złom? Ok cofnięty licznik o 100.tys,jakaś szkoda i od razu złom? Dziś oglądałem program o tym że gość miał cofnięty licznik o 400tys i auto jeździło
-
Proszę o opinie F11 WBAMX11040C974187
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa maszyna odpada. Dzięki za info.
-
Proszę o opinie F11 WBAMX11040C974187
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f11-2-0-d-184-km-mechanicznie-w-super-stanie-zrobiony-rozrzad-CID5-ID1211Kp.html
-
Proszę o opinie F11 WBAMX11040C974187
Wojtas_7 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitajcie Mam do tego auta ponad 700km Czy warte zachodu? Nr Vin WBAMX11040C974187 I nr rej. OKL 51162
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję. Widzicie sami jak się można naciąć na auto....
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego a skąd wziąłeś nr rej.?
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję Panowie za pomoc! Jesteście the best 🙂
-
Zamek klapy bagażnika.
Gdy naciskam na te kable w przelotach i chce otworzyć klapę to nic się nie dzieje. Ale mogłoby to być i tylko zamek nie działa,? Wszystko inne działa tylko zamek nie
-
Sprzedam BMW seria 5 f11 520d b47 xdrive Touring 2015
Zamiana za e91 z dopłatą?
-
Sprzedam BMW E91 z LPG lub zamienię za f11,10
Tak jak w temacie. Sprzedam swoją beemmkee. Silnik N46b20 z LPG Świeżo po opłatach. Coś mi się teraz zamek nie chce otwierać w bagażniku 🙈. Auto w moich rękach 3 lata. Wszystko wymieniane na czas. Cena 16 tys Jestem chętny na zamianę za f11,F10 z moją dopłatą oczywiście. Najlepiej podkarpackie Pozdrawiam
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli panowie dać sobie spokój tak? Widać ewidentnie,że przebieg kręcony! A już się napaliłem na to auto.
-
Zamek klapy bagażnika.
Już poprawiam. E91 2005r Silnik N46b20
-
Zamek klapy bagażnika.
Panowie zakupiłem drugi zamek bo myślałem że jest walnięty,niestety po podpięciu zamek dalej się nie otwiera. Ani z pilota ani normalnie. Centralka działa normalnie,wszystko sprawne,tylko zamek w bagażniku nie działa. Gdzie szukać przyczyny? Jest od tego jakiś bezpiecznik?
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 odpowiedział(a) na Wojtas_7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógłbyś coś więcej napisać jakie szkody i czy tj polift?
-
F11 2.0d WBA5J31080D071925
Wojtas_7 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitajcie. Co sądzicie i takiej maszynie? Warta uwagi? Nie chodzi mi aż tak na osiągach ,bardziej na tym aby była mało awaryjna i oszczędna. Link : https://www.facebook.com/marketplace/item/1573710966696549/ Vin WBA5J31080D071925
-
Nie działają szyby i lusterka
Witajcie Z panelu głównego od kierowcy nic nie działa.Ani lusterka ani otwieranie i zamykanie szyb,ani blokada szyb dla dzieci. Z pilota zasuwają się i odsuwają szyby,ale lusterka się nie składają. Tylne szyby i szyba pasażera otwierają się normalnie z przycisków z tyłu i z przycisku pasażera. Gdzie szukać przyczyny? Czy są jakieś bezpieczniki od tego? Podmieniłem ten panel od sterowania szybami i lusterkami na anglika bo mam i również zero reakcji.
-
Ogrzewanie tylnej szyby
Witajcie Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem. Szukam co może być przyczyną że nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby. Lusterka grzeją (chociaż wyczytałem że to inna instalacja) a szyby nie grzeje.Bezpieczniki całe to czy to mogą być te kable z tyłu? Jeżeli tak to gdzie je szukać,z której strony i gdzie jest jakieś podłączenie na szybie bo nie wiem gdzie rozbierać
-
Ręce opadają n46b20
Panowie sorry ze dopiero teraz odpisuje ale miałem problemy i dopiero teraz mogę. Mechanikowi mówiłem że na gazie chodzi auto lepiej a on nic ani słowa,ech.. U mnie ciężko z fachowcem od bmw. Dziś to już w ogóle tragedia.Nawet na gazie już nie jedzie. Check miga i wypadanie zapłonów,autem trzęsie. Podpiąłem Inpe i mam takie błędy 29CC,29D0,29CF,29CD,2C6E,2A59,2E26 Może ktoś coś o tym powiedzieć bo już mam dość tego wszystkiego. Coś tu jest o sondach i o wypadaniu zaplonu
-
Ręce opadają n46b20
Witajcie Już mam tego dość.mechanicy nie wiedzą co robić (pewnie tacy mechanicy bo trzeba fachowca od tego silnika a u mnie nie ma takich) Mam powracający blad 2a59 czyli co to będzie? Czujnik mimosrodkowy czy valvetronic? Mechanik mówił abym przyjechał i będzie wymieniał ale znając go to wymieni to i to i nie wiadomo czy będzie dobrze nadal. Auto ma 275 tys nalotu,nowy rozrząd,cewki,świece Ma też LPG i na gazie chodzi lepiej niż na Pb bo na paliwie silnik się trzęsie i nie da się jechać,check miga i błąd właśnie 2a59. Dziś też podpiąłem Inpe i błędy od zamienionych sond lambda.kiedys już mechanik zamieniał kostki bo może ktoś je zamienił miejscami ale bez rezultatu.to samo,więc gdzie jeszcze z tym szukać przyczyny. W auto już władowane parę dobrych tysięcy i nadal nie jest tak jak ma być. Pomóżcie
-
Cały valvetronic do wymiany?
Witajcie podłączyłem dzis Inpe i takie błędy mi pokazało. Jestem laikiem co do tego programu ale co to oznacza, czy valvetronic do wymiany? https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/O8IvulYhsQe2cih2n17w06ThB0~8W4
-
Przebiera na benzynie
Witajcie Może Wy pomożecie bo nikt już nie wie co robić... Auto sprawdzone pod względem układu paliwowego całe Cewki i świece nowe. Rozrząd nowy, Na benzynie nierówno chodzi,jak dodaje gazu to miga check i błąd wyskakuje wypadanie zaworów i szarpie autem. Dzieje się tak na zimnym i ciepłym silniku. Na gazie wszystko działa super. Gdzie szukać przyczyny jeszcze?
-
Filtr paliwa
A czy polecacie jakiś specyfik do baku aby przeczyscic układ paliwowy? Macie coś sprawdzanego?
-
Filtr paliwa
Witajcie Chciałbym wymienić filtr paliwa bo poprzedni właściciel to nie wiem kiedy go wymieniał i mam pytanie gdzie on się znajduje? E91 2005 N46b20 Dzwonilem do sklepu to mi powiedzieli że ja nie mam filtra paliwa
-
Wtryski kodować?
Dzięki za odpowiedź! Czyli coś musi być jeszcze nie tak,tylko co. Rozrząd zrobiony,cewki i świece nowe Ktoś ma jakiś pomysł co to może być??
-
Wtryski kodować?
Zapomniałem dodać że silnik to n46b20