Treść opublikowana przez bigdario
-
adblue
Zbiornik ma pojemność 20 litrów. BMW przewiduje dolewki 15 litrów co 25 tyś km. Po przejechaniu kilku tysięcy km, wskaźnik AdBlue nie powinien nawet drgnąć. Ja mam przejechane 34 tyś i wczoraj pierwszy raz dolałem 15 litrów. Przy okazji bardzo mocno zdziwiłem się ceny AdBlue, który jeszcze w 2020 roku kosztował mniej niż 2 zł, a dzisiaj przy zakupie 10 litrów trzeba zapłacić 100 zł !
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Niestety się nie zgadza! Produkcja 7 miesięcy, transport morski 2-3 tygodnie, transport lądowy do 4 tygodni (z Bremerhaven do Salonu).
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Aktualizacja z dzisiaj: Status 155 -> 08.11 (Assembly finish / quality check) Status 165 -> 09.11 (In Transit – Plant of Manufacture to Port of Departure) :cool2: Aktualizacja na 2 grudnia -> status 182 (Bremerhaven). :cool2: :D
-
Czas oczekiwania na nowe X4
.
-
Czas oczekiwania na nowe X4
No tak dobrze to nawet nie ma w Erze! Aktualnie czas oczekiwania na wersje benzynowe to 8 miesięcy, diesle mają wolne sloty dopiero na wrzesień 2023. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Niestety teoria ma sie nijak do praktyki. Ja zamawialem na koniec marca 2022, moj juz plynie i jest na srodku Atlantyku. W Bremerhaven bedzie 27.11.2022.
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Przypominam iż w USA i Kanadzie dostępne są tylko benzyny (BMW nie oferuje diesla na tamtych rynkach). Silniki benzynowe produkowane są w USA, natomiast diesle płyną z Europy.
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Marzec 2022, M-Pakiet 2.0i, kilka dodatków (felgi 20", hamulce M - czerwone, hak, ogrzewanie foteli i kierownicy, szyby przeciemniane...)
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Może być tak jak napisałeś. Zamówienia z USA realizują się wolniej bo tak jak napisałem wcześniej, rynek USA i Kanady ma pierwszeństwo. Do Polski X3 płynie głównie w RPA. Transporty z USA to wyjątki. W przypadku X4 oraz X6 produkcja tylko w USA. PS. Mój już jest na statku :cool2: :cool2: :cool2:
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Może nie x4 ale x3. M40D, zamówione 2 grudnia i nic. Cisza:-) Miało być w maju.Mój błąd nie spytałem którego roku... X3 ma się nijak do zamówień X4. X3 produkowane jest w dwóch lokalizacjach : USA oraz RPA. Do Polski płyną głównie z RPA (ostatnio). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czas oczekiwania na nowe X4
X4 produkowane jest tylko w jednej lokalizacji -> Karolina Poludniowa : Spartanburg. Jest duże ssanie z rynku USA oraz Kanady na ten model. Zamówienia z innych kontynentów nie mają priorytetu tak jak rynek lokalny.
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Aktualizacja z dzisiaj: Status 155 -> 08.11 (Assembly finish / quality check) Status 165 -> 09.11 (In Transit – Plant of Manufacture to Port of Departure) :cool2:
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Zamówienie -> 20.03, Status 112 -> 20.10 (przyznany slot produkcyjny), Status 150 -> 02.11 (zamówienie przyjętę do realizacji). Czekam na status 152 (produkcja rozpoczęta). Produkcja : 45 tydzień 2022.
-
Czas oczekiwania na nowe X4
Polecam poczytać osobny watek na forum G20. Nie ma znaczenia czy wrócisz do wcześniejszych ustawień czy nie. Jeżeli będziesz musiał skorzystać z warunków gwarancji to zanim usterka/awaria zostanie naprawiona to serwis musi zrobić kopie twojego softu i wysłać ja do BMW GmbH. Oni weryfikują dane czy nikt się nie podłączał i nie zmieniał ustawień. Jeżeli były wykonywane jakiekolwiek zmiany, twoja gwarancja zostaje anulowana na cały samochód. Życzę abyś nie musiał korzystać z uprawnień gwarancyjny bo wtedy może zaboleć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zamówienie nowego auta
Dokladnie, to brzmi tak: - brak gwarancji ceny, jednak cena nie wzrośnie powyżej 3% wartości zamówienia i zostanie ustalona przed odbiorem auta W jakim mieście szukasz oferty? Mogę polecić słownych hadlowców. Więcej na PW.
-
nowe ceny na modele serii X od 26.09
Czołem, Podstawowa wersja X3 z silnikiem 2.0i podrożała o 10 tyś. M-pakiet oraz inne elementy wyposażenia (nie wszystkie) również podrożały o kilka tysięcy złotych. To już 3-cia podwyżka cen od początku tego roku. Najbardziej wzrosła cena 5-letniego pakietu Repair Inclusive z 6800 zł do 13100 zł !
-
nowe ceny BMW X4
Nowe ceny są już widoczne w konfiguratorze. Roznice w podstawowych wersjach widać na głównej stronie z której dopiero wybiera się konkretny model. Ceny dodatków również wzrosły, w szczególności pakietów Repair Inclusive. Wersja 5lat/200tys wzrosła z 6800 zl do 13100 zł ! W ten sposob powstała ogromna różnica między pakietem 4 letnim a 5 letnim - blisko 10 tyś różnicy !
-
nowe ceny BMW X4
Ja zamawiałem o kwartał wcześniej. Dealer Ciebie nie oszukał. W lipcu było tak jak napisałeś, bez gwarancji ceny z max. 3% dopłaty.
-
nowe ceny BMW X4
Jednym słowem, twoja oferta to był SZTOS :dance: Ja zamówiłem X4, mając info że od północy cena idzie w górę (dealerzy dostali nowe cenniki) oraz BMW rezygnuje z gwarancji ceny. Dodatkowo dealer zgodził się na ZADATEK który był dla mnie warunkiem koniecznym przy składaniu zamówienia.
-
nowe ceny BMW X4
Aaaa…. to zmienia całkowicie obraz rzeczy. Ateca to VW Tiguan czyli mały SUV. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe ceny BMW X4
Aaaa no to ciekawych czasów dożylismy, kiedy z placu jest drożej niż w oficjalnym cenniku... UOKiK powinien się temu przyjrzeć
-
nowe ceny BMW X4
Musiałeś się coś mocno przesłyszeć, ponieważ najbogatsza wersja wyposażenia - FR, cennikowo kosztuje 119 tysięcy. Nawet hipotetycznie dodając full opcji dodatkowych, nie wyjdziesz poza 130 tysiecy....
-
nowe ceny BMW X4
Hehehe. Pamiętam jak dziś, kiedy w końcówce 2016 roku kupowaliśmy Ople Insignie (zamówienie korporacyjne powyżej 10 szt.) w wersji z silnikiem 1.6 CDTi i automatyczną skrzynią biegów, płaciliśmy za nie po 80.000 zł brutto !!! Tak atrakcyjna cena była efektem końca produkcji modelu A i rozpoczęciem produkcji modelu B. Jak to mawiał klasyk : TOTO SE NEVRÁTÍ...
-
nowe ceny BMW X4
Czołem, Niestety od dzisiaj obowiązuje nowy cennik X4 (konfigurator będzie na dniach zaktualizowany). Podstawowa wersja X4 z silnikiem 2.0i zaczyna się od 245,5 tyś PLN. Warto przypomnieć ile kosztowała ta sama wersja (LCI) w sierpniu 2021 - było to 209 tyś PLN. Pierwsza zmiana ceny przyszła wraz z końcem 2021 roku i wyniosła 228 tyś PLN, następnie pod koniec marca 2022 cena ponownie urosła, tym razem do 236 tyś PLN. Mowa jest cały czas o tej samej wersji i tym samym silniku. Podsumowując, na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy bazowy model zdrożał o 36 tyś PLN przy jednoczesnym spadku maksymalnej wartości rabatów o połowę z 15% do 8%, suma summarum podwyżka wyniosła ok. 55 tyś PLN co stanowi wzrost ceny o ponad 25%! Pozdrawiam
-
X4 G02 LCI Zegary
Przyjdzie z pełnymi, cyfrowymi zegarami - tymi samymi co są w LC Pro. Innych już nie montują. Dopłacając 4800 można dostać wyświetlacz centralny LCD większy raptem o 2% od tego co jest w standardzie - BTW, nie wiem czy ktokolwiek teraz zamawia LC Pro tylko dla tych 2 cali. Reszta jest ta sama.