Treść opublikowana przez motyka8
-
Wymiana nawigacji
Taka kasa nie wchodzi w grę. Niemyślałem za aż tak drogo
-
Wymiana nawigacji
Bardzo się nieznam ale napewno mniejszy ekran. Gdzie to sprawdzić jaki mam model?
-
Wymiana nawigacji
Co trzeba zmienić aby założyć taką nawi do bmw f31 Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/nawigacja-bmw-usa-eu-g11-g30-f25-f30-x3-x5-x6-f15-8752586542
-
Kodowanie BMW F30
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=347003
-
Kodowanie BMW F30
Może trochę checi
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Prac manualnych się nie boję. Narazie to cena takich lamp jest za duża, więc temat idzie na drugi plan.
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Mógłby ktoś podsumować co to trzeba dokupić do f31 aby założyć lampy poliftowe? Mam nadzieję że lampy pasują bez problemu, bez żadnej rzeźby. Może ma ktoś jakieś foto jak to wygląda?
-
F10/11 Oświetlenie ambientowe
Może ktoś ma namiar gdzie w pl kupic takie coś? Ma ta dioda jakiś numer czy jakieś symbole?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Wszystko co chciałem zrobić do tej pory w bimmercode znalazłem w necie. Została tylko jedna z którą nie mogę sobie poradzić, a ekspert Mode też jest ciężko rozszyfrować po kilku literkach i znakach o co tu chodzi.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Własnie poto. Na bimmercoda nie znalazłem odpowiedniej komendy. Więc pora na esys
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Czy taki kabel nadaje się do esysa Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/interfejs-bmw-e-sys-enet-seria-f-g-ista-kabel-f30-9931478289
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Może posiada ktoś sprawdzoną instalkę esysa?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Jaki jest najlepszy program do kodowania i diagnostyki f31?
-
Re: ciekaw funkcje e60
Właśnie muszę zainstalować.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Wpisuje to w bimmercode i nic. Chyba że tam jakoś inaczej się to nazywa.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Stałe podświetlenie zegarów Moduł: KOMBI M_TAG_SKALENBELEUCHTUNG aktiv Czy to jest dobrze napisane bo nie mogę takiego czegoś odszukać.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Pomoże ktoś?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/elm327-icar2-vgate-obd2-interfejs-bluetooth-polski-11066797805 Ja mam to i działa
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Jak zakodować podświetlenie licznika a by działało podczas działania swiateł dziennych?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
A co przycisnąć aby powitalne światła działały dopiero po zmierzchu?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Można zakodować domykanie szyb tak aby zamykały się razem z ryglami drzwi, aby nie trzeba było trzymać przycisk zamknięcia?
-
Oświetlenie ambientowe dla F30 zrób to sam :)
https://www.olx.pl/d/oferta/listewki-do-oswietlenia-ambient-bmw-f30-31-34-36-CID5-IDAFJpw.html tu kupiłem i działa super
-
Dojazdówka
Może i 16 cali bedzie mało. Więc ktoś kto się zna mógłby rozmiarem rzucić. Było trochę łatwiej
-
Dojazdówka
Narazie nic się w temacie nie zmieniło. Nie wierzę że nikt na forum niema dokupionej dojazdowki.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Dzięki. Super ściągawka.