Treść opublikowana przez CICHY23
-
czy w 750 da sie dobrze założyć LPG
Bzdura... W v12 gaz jest montowany bez kłopotu...
-
Remont silnika V12
Kumam ze mechanik troche grosza pociagnie za v12 ale tu nie ma logiki.Jeszcze taki co ma przebieg 303tys km ;| Na 100%bym kupił nowy silnik a nawet nie 5l tylko 5,4 od e38 jest taki na allegro z 2000 roku za 4500zł... i połaczyc to z nowym automatem tiptronic
-
Remont silnika V12
Nie było prosciej kupic inny silnik z małym przebiegiem za jakies 2000zł tylko bawic sie w remonty za taka cene-12000zł :jawdrop: Nie kumam gdzie tu sens :?:
-
Kupię, sprzedam, zamienię.
Kupie części do bmw 850. kilka elementów wnetrza,obudowe na chłodnice,nadkola tylne,raczke do otwierania maski,uszczelke pod szyber,dzwignie zmiany biegów,tapicerke bagażnika itd...
- KłOPOT
-
KłOPOT
Marcin 850i wiec mówisz ze bez problemu odbedzie sie montaz takiej skrzyni z e32 ?? Czytałem wiele stron o BMW i było napisane ze skrzynie i silniki maja oba auta takie same e31 i e32. Troche lipa zeby holowac 850 na holu.Bede musiał dostarczyc ja do mechanika rano zeby było jeszcze ciemno zeby nie robic sobie obciachu... Ale jak trzeba to trzeba :mad2: Duzo bedzie trzeba tam przerabiac w nim??
-
KłOPOT
Jak tylko bede cos wiecej wiedział to napewno napisze. A co do mechanika to juz mam nowego,poprzedni był tylko od polonezów i duzych fiat'ów. Sterowniki mozna kupic za około 200zł ale to w ostatecznosci jesli skrzynia bedzie głupiała i bedzie tryb awaryjny. Jak do tej pory to jezdzi tylko na wstecznym,wszystkie biegi do przodu padły na dobre.Manuale chyba sa mniej kłopotliwe...
-
KłOPOT
W piątek oddaje auto do warsztatu i bede pisał na forum jak postepuje wkładanie skrzyni od e32... Jesli chodzi o koszt remontu skrzyni to sa kosmiczne... od 3000 do 5000tyś...lecz sadzac po tym ze auto jest rzadkie to koszt od 5000 w góre(zdanie mechanika)... powodzenia. Kupiłem skrzynie biegów+sprzegło hydrokinetyczne za smieszne pieniadze od 750 e32 i mam na to gwrancje. Koszt wymiany skrzyni od 300-500zł + olej do misy+ filtr oleju olej mobil specjalistyczny do automatów koszt za 1 litr 23zł uszczelka od 100zł sa dwa rodzaje i bedzie smigac :D
- KłOPOT
- KłOPOT
- KłOPOT
- KłOPOT
- KłOPOT
- KłOPOT
-
kłopoty z e31
Jaki jest rozstaw śrub w bmw e31 ??
-
kłopoty z e31
W jaki sposob odpowietrzyc prawidłowo układ chłodzenia ?? kłopot tez mam dotyczacy ilosci chłodnic,ja w aucie mam zamontowane tylko 2 taka mała na samym przodzie i od wody a nie mam tej srodkowej;/ czy to moze byc jakas przyczyna grzania sie?? Poprostu kupiłem go z zamontowanymi 2 chlodnicamia 3 byla w bagazniku... Poprzedni "własciciel" to jakis glen ze tak zaniedbał takie wspaniałe auto;/ A teraz ja musze je doprowdzic do stanu pierwotnego. Co do uszkodzonej głowicy to chyba mało prawdopodobne,poniewaz auto swietnie wkreca sie na obroty i pracuje idealnie.
-
kłopoty z e31
Piotr e38 moze poklikamy na gadu,wyjasnie dokładniej jakie sa przyczyny,poza tym mam jeszcze kilka pytan... gadu 7400752
-
kłopoty z e31
Moze pogadamy na gadu poniewaz mam wiele pytan co do tego auta a ja jestem goły w temacie...;/ Mój numer 7400752 czekam
-
kłopoty z e31
Po uruchomieniu silnika temperatura wzrasta w bardzo szybkim czasie.Tak szybko ze wyjade z garazu i zaraz jest full;/ nie mam pojecia co moze byc ale wiele osób stawia ze to termostat. Mam tez pytanko odnosnie chlodnic.Ile e31 powinna miec chłodnic i ile do niej wchodzi płynu oraz gdzie mozna dostac jakies czesci do ósemki typu obudowa chłodnicy wygłuszenie maski oraz kilka elemetów wnetrza... Pozdrawiam:)
-
Pobor pradu w e31
tez mam ten sam kłopot,jesli zostawie auto na noc to na 2 dzien nie moge go otworzyc bo jest duzy pobur pradu i centralny nie chodzi;|
-
kłopoty z e31
Witam od 3 miechów jestem posiadaczem ósemki,jednak mam z nia kilka kłopotów.Pierwszy z nich to taki ze zaraz po uruchomieniu silnika gotuje wode co uniemozliwia jazde;\Co moze byc przyczyna?Oraz kilka innych drobiazgów Gdzie mozna dostac jakies książki serwisowe do tego auta? Prosze o kontakt najlepiej na gg Pozdrawiam