Treść opublikowana przez SajmonMT
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Omg, no to ja przepłaciłem.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wygląda na to, że strona źle dekoduje :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dzięki, bo właśnie nie wiedziałem czy kupić 7 czy 8l.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A ile litrów oleju wchodzi do m340i?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A poleci może ktoś fajny poręczny odkurzacz z dużą ilością końcówek, tak żeby sięgał do każdej szczelinki?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dzięki, czyli taki bedzię ok? https://automator.pl/olej-shell-helix-0w30-ultra-ect-1l-bmw-ll-04-mb-229-51--608161s
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A jaki olej lejecie do m340i i przy jakim przebiegu robiliście pierwszą wymianę? Mi stuknęło 1000km. Zastanawiam się kiedy się umówić.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Przyglądnąłem się dokładnie i felgi są schowane tak ( na oko) na pół centymetra. Głównym problemem jest profil opony, każdy krawężnik to niebezpieczeństwo, więc tak jak koledzy wcześniej pisali muszę się przyzwyczaić, bo opony w poprzednim aucie pozwalały na bardzo dużo :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tak wcześniej jeździłem Mazdą. Ma spore 16 calowe opony i naprawde trzeba by zrobić coś głupiego, żeby uszkodzić felgi. Wtedy nawet dziwiłem się jakim cudem ktoś je może uszkodzić. A teraz sam tego doświadczyłem. Najgorzej, że nowe auto i serce boli.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Mam takie felgi: 19" aluminiowe obręcze M Double-spoke 792 Bicolor z oponą pirelli P-zero, ogumienie mieszane. Niestety po raz drugi zarysowałem felgę o krawężnik (zostały 2 bez skazy), wiec czy to normalne, że felga wystaje poza oponę? Auto odebrane fabrycznie na tym zestawie. W poprzednim aucie miałem balonowe 16, felga mocno schowana, więc nigdy nie miałem takiego problemu. Przy okazji poleci może ktoś jakiegoś speca od napraw felg. Bo jak tak dalej pójdzie to na wiosnę albo muszę znaleźć eksperta albo szukać dobrych rabatów na te felgi, bo mi wyjątkowo się podobają.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy jest możliwość odpisywania na smsy z poziomu iDrive?
-
G20 LCI
Mnie boli to, że jak pierwszy raz chce skorzystać z jakiejś ulgi to oczywiście muszą coś zmieniać, gdzie do tej pory kazdy z tego korzystał. Czy jest fair czy nie to inna kwestia.ale nawet jeśli coś zmieniają to nie powinno działać wstecz. No ale przy tym nierządzie to wszystkiego można się spodziewać. Orientuje się ktoś może jak wygląda kwestia wykupu na firmę? Do tej pory było płaciło się VAT od kwoty wykupu jak to zostało ustalone w harmonogramie. A teraz coś czytałem że VAT ma być nie wg kwoty wykupu ustalonej w leasingu tylko od wartości auta na dzień wykupu, czy dobrze to rozumiem?
-
PAKIET DODATKOWYCH FUNKCJI LUSTEREK
A nie wystarczy zmienić pozycji przełącznika do sterowania lusterkami? Zauważyłem, że u mnie prawie lusterko zmienia swoje położenie przy wstecznym tylko wtedy gdy przełącznik do regulacji lusterek jest ustawiony na prawe lusterko.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dzięki, a nie ma możliwości kontrolerem iDrive? Bo tak palcem w czasie jazdy to słabo.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A wiecie czy jest możliwość przewijania piosenek granych z pendrive? Jak to zrobić?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Bardziej chodzi mi o to czy może być jakaś różnica w lakierowaniu pomiędzy lakierem położonym w fabryce a w serwisie? Plus nowa część byłaby lakierowana raz, a tutaj to nie wiem jak oni to będą robić
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy moglibyście mi doradzić drodzy forumowicze, bo pisałem wcześniej o schodzącym lakierze z lotki w touringu. Auto odebrane na początku września. Lakier Blue Tanzanite. Umówiony jestem na lakierowanie. Zaczynam się jednak zastanawiać czy to najlepsza opcja. Jest to element plastikowy. Jak uważacie czy byłoby lepiej to wymienić? Czy w salonie zrobią to tak żeby nie było więcej problemu? I czy może się okazać, że ten lakierowany element będzie się odróżniać od pozostałych części? Jakieś doświadczenia w tym zakresie?
-
BMW 330i- dziwnie działający AUTOHOLD- jak u was działa?
Tez mam wrażenie, że trzeba po prostu trochę dłużej hamulec przytrzymać. Nie ma znaczenia z jaką siłą naciskam pedal hamulca. Zwrócę na to uwagę przy kolejnej jeździe.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jak użytkujecie swoje nowe auta na dotarciu? W instrukcji są w sumie 2 rzeczy, żeby nie przekraczać 160km/h oraz nie wciskać pedału gazu do podłogi. Dużo jeździcie w trybie sport? Głównie pytam o m340i :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
BMW Inchcape Wrocław ( mieli sporo tego na stanie, przy odbiorze samochodu w lipcu cena była za komplet 8,5 tys. ) . Dzwoń i pytaj. Ciężko coś znaleźć nowego w rozsądnej cenie. Ja akurat czarnych nie chciałem i kupiłem na allegro. Gość jeździ 1xtydz. do Niemiec i przywozi z salonu nowe komplety. Dzięki :) Czy spotkał się ktoś z problem pofałdowania lakieru na lotce bagażnika w kombiaku? M340i jest właśnie oklejane i taka rzecz mi detailer zgłosił, na zdjęciu wygląda paskudnie. Auto odebrane w sobotę, jezdzone przez weekend, od poniedziałku u detailera. Nie spodziewałem się takich rzeczy w aucie za ponad 300k...- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy jest może tutaj sprzedawca który zaoferuje koła na zimę w dobrej cenie? Chodzi mi o koła 18" Double-spoke 796M, czarny mat, mieszane 225/45R18 95V XL 255/40R18 99V XL z oponą Pirelli Winter Sottozero 3.- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Automatyczny limit na podstawie prędkości to dopiero w Systemach asystujących Professional jest. Jak tego nie masz to chyba nie da rady. Dostęp komfortowy na pewno w ustawieniach drzwi można: włączyć/wyłączyć automatyczne otwieranie drzwi jak się zbliżasz do samochodu, włączyć/wyłączyć auto zamykanie drzwi jak się od niego oddalasz, no i otwieranie bagażnika nogą (w G21 wybrać można do jakiego stopnia ma się otwierać) :) No właśnie mam System Professional, ale pisze mi, że niedostępne w moim kraju, więc nie wiem o co chodzi. Co do dostępu komfortowego, to chodzi mi o całkowicie wyłączenie tej opcji, że tylko z kluczyka jesteś w stanie otworzyć drzwi. Bo w tym momencie jak złapię za klamkę to się otwierają i zamykają.- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy jest możliwość automatycznego ustawiania limitu prędkości na podstawie napotkanych znaków? Wygląda, że ta opcja u mnie nie działa, muszę ręcznie zatwierdzać prędkość. W jaki sposób można włączyć opcję wyłączania dostępu komfortowego? W momencie jak zamawiałem auto to zostałem poinformowany, że dostęp komfortowy można wyłączyć z iDrive, a po odbiorze okazało się, że nie ma takiej opcji.- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Otrzymałem informację, że zbieżność kół można zrobić w serwisie tuż przed odbiorem nowego auta, ale jest to usługa odpłatna. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją? - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.