Treść opublikowana przez vinci72
-
opóźnienie w odbiorze.
Ja dzwonie i sie dopytuje jak potrzebuje auta szybko, ale czasami sprzedawca sam zadzwoni albo napisze. u mnie auto niby w produkcji, ale numeru vin jeszcze nie znam. Już mi powoli cycki opadają ...
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy w G20 w schowku przed pasażerem jest może gniazdo zapalniczki lub USB ?
-
Ładowanie indukcyjne grzeje telefon i przestaje działać
to jest opcja, nie ma tego w każdym egzemplarzu
-
opóźnienie w odbiorze.
u mnie to samo - auto niby na produkcji - ale ten status trwa już 3 tygodnie Może nie potrafią złożyć, albo części nie pasują do siebie :mrgreen:
-
opóźnienie w odbiorze.
Moje ma niby status "w produkcji", a numeru VIN jeszcze podobno nie ma. Ja zamawiałam moje w połowie lutego, wiec nawet szybko sie uwinęli. Obiecali ci dużą nawigację chociaż? Ty juz chyba dość długo czekasz na swoje auto? Zamawiałem 31.12.2020. Termin w umowie 28.03.2021. Podobno obostrzenia mnie nie dotyczą i ma się wyprodukować zgodnie z zamówieniem. A jak będzie to się pewnie wkrótce przekonam.
-
opóźnienie w odbiorze.
Moje ma niby status "w produkcji", a numeru VIN jeszcze podobno nie ma.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Po odebraniu auta miałem tak kilka razy przy przejeżdżaniu przez większe progi zwalniające. Dźwięk ewidentnie dobiegał z przedniego zawieszenia (ja stawiałem na plastikowe osłony przy amortyzatorach). Nawet miałem to zgłosić w serwisie, ale problem już nie występował, więc dałem sobie spokój. Mam adaptacyjne zawieszenie M. Jakby Ci się udało ustalić przyczynę to podziel sie proszę tutaj tą wiedzą. Kiedyś miałem identyczny problem w Octavi I. Występował on tylko przy temp < 0. Problemem były gumy przy stabilizatorze, które po wymianie i małym nalocie znów zaczynały skrzypieć. Może tu też problem zależy od temperatury zewnętrznej.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
mądre słowa kolego :) :cool2:
-
opóźnienie w odbiorze.
zaproponowali Ci coś w zamian?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Moim zdaniem rabat ok, ale ja miałem niższą kwotę.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Napisz jaka kwota wyszła w konfiguratorze i jaką masz cenę finalną - bo tu już była dyskusja, że same procenty niewiele mówią.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ale konsultowali to z Tobą?
-
opóźnienie w odbiorze.
Może te obostrzenia dotyczącej małej Navi spowodowane były tym, że w styczniu-lutym cena auta poszła w górę + pakiety także poszły w górę. A w marcu ceny pakietów spadły i do tego mała navi została włączona w cenę auta. Więc ktoś zamawiając akurat taki zestaw w styczniu zapłacił dodatkowo za coś, co teraz dostałby w cenie podstawowej. Mogłoby to zrodzić pewnego rodzaju "niezadowolenie klientów". Swoją drogą w związku z tymi zmianami moja konfiguracja z grudnia potaniała w marcu i teraz mógłbym jeszcze sobie coś dołożyć w moim budżecie (o ile poziom rabatowania utrzymany miałbym na tym samym poziomie). Mój handlowiec z kolei nie zgłasza żadnych problemów z dostępnością, opóźnieniami, obostrzeniami. Niektórzy pisali, że zamiast małej navi będą mieli w tej samej cenie dużą. Ja nie dostałem takiej propozycji, bo wszystko idzie zgodnie z planem i nie ma opóźnień ani problemów z dostępnością (w/g dealera). Zobaczymy co będzie dalej. Ale robi się to coraz bardziej tajemniczo :lol:
-
Pierwsza wymiana oleju
Ile najechałeś na tym oleju ?
-
G20 - Reflekory laserowe
Z opisu w konfiguratorze: "Adaptacyjne światła laserowe BMW oferują (...) funkcję BMW Selective Beam (nieoślepiającego asystenta świateł drogowych)". Czyli chyba jednak laserowe wycinają.
-
G20 - Reflekory laserowe
Nie są. LEDy do jazdy dziennej są inne w każdej opcji.
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie wiem, czy to nie błąd. BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym jest za 0 zł do każdej wersji (nawet do linii podstawowej). Nie zaznacza się on jednak z automatu, tak jak inne wersje domyślne zawarte cenie.
-
opóźnienie w odbiorze.
Mały Update dla oczekujących tak ja ja :mrgreen: Zamawiałem 31 grudnia 2020, mam podparcie lędźwiowe, MeshEffect, małe Navi. Waśnie dostałem info, że auto w piątek zmieniło status i jest zaplanowane do produkcji na przyszły tydzień. W ostatnim tygodniu marca ma być u dealera. :D :D :D
-
opóźnienie w odbiorze.
No to jak bym czytał o swojej konfiguracji (oprócz HK) :duh:
-
opóźnienie w odbiorze.
Zamawiałem w ten sam dzień :) W umowie odbiór mam na koniec marca. Na razie żadnego info o opóźnieniu. Miałem dostać wiadomość, gdy będzie wiadomo kiedy auto się wyprodukuje, ale na razie cisza.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Da się i to bez kodowania. Koło przycisku świateł awaryjnych masz przycisk z autem w kółeczku. Standardowo kółeczko świeci na zielono co oznacza, że wszystkie asystenty są włączone. Jak naciśniesz ten przycisk to kolor kółeczka zmienia się na pomarańczowy co oznacza indywidualne ustawienie wszystkich asystentów jakie masz. Ustawiasz sobie, które mają być włączone a które nie. O dziwo auto pamięta ostatnie ustawienie, więc nie trzeba za każdym razem po uruchomieniu auta go naciskać. Jak przytrzymasz ten przycisk 3 sekundy to wszystkie asystenty będą wyłączne. U siebie mam wyłączony asystent pasa ruchu i faktycznie jest wyłączony na stałe a kółeczko cały czas świeci na pomarańczowo. No to super. Dziękuję Ci kolego za odpowiedź. :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
No właśnie, mam podobnie. Teraz każda modyfikacja konfigu czekającego na produkcję powoduje przeliczenie całości po dużo gorszych rabatach :( W poprzednim tygodniu dołożyłem sobie ogrzewanie kierownicy- cena całości się nie zmieniła, jest po starych cenach. Jedynie dołożona kierownica jest po nowej cenie 1130 zł. Także to chyba zależy od handlowca :) No to mamy porównanie. U mnie po dołożeniu ogrzewania kierownicy cena wzrosła o 1200zł, więc "rabat" na to był +70zł :mrgreen: :duh:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
No właśnie, mam podobnie. Teraz każda modyfikacja konfigu czekającego na produkcję powoduje przeliczenie całości po dużo gorszych rabatach :(
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Oj kusisz, kusisz, Efekt jest - trzeb przyznać - zacny! Jaki koszt takiej ceramiki?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
skoro masz podstawowy to będę miał taki sam :)