Skocz do zawartości

mr.extreme

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mr.extreme

  1. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E39
    czyli lepiej kupic te czy bilsteiny bo cena prawie ta sama a bilsteiny mam juz z przodu i nawet sa ok tyle ze zawieszenie mam niskie a amory zwykle wiec myslalem zeby chociaz do tylu takie krotsze wlozyc,jak radzicie :?: :?:
  2. mr.extreme opublikował(a) temat w E39
    witam mam takie pytanie,czy ktoś z was kupowal takie amortyzatory,bo musze cos nabyc a mam obnizone zawiesznie i chce miec sztywne auto :)ewentualnie czekam na propozycje co najlepiej kupić http://moto.allegro.pl/item537697409_amortyzatory_sportowe_bmw_e36_e46_od_mts_technik.html
  3. no wlasnie podlacze sie do tematu,to seria czy dodatek,mam w auciepelna elektryke klime szyber podgrzewane dysze spryskiwaczy a lustreka mi nei grzeja,jak sprawdzic czy sa podgrzewane czy nie czy sie zepsuly poprostu :?: :?:
  4. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    zbieznosc byla robiona we wrzesniu na wszystkich czterech kolach i bylo wporzadku a to noszenie tez nie jest zawsze najbardziej odczuwalne na sliskim
  5. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    mam taki problem i dzieje sie to nie zawsze,najbardziej czuc na nierownosciach i sliskim,mam wrazenie jakby mnie tyl wyprzedzal w luku a wcale go nie zarzuca,sprawdzilem ty gumy od wachaczy w progach bo wiem ze jak byly wybite to bylo podobne wrazenie,stabilizator i wszytsko jest ok,jedno co jeszcze podejrzewam to tylne amortyzatory ale nie sa mokre nie widac zeby sie wylaly auto jest sztywne ale to moze byc przez tylne sprezyny bo sa zalozone sportowe,doradzcie cos :?: :?:
  6. mr.extreme odpowiedział(a) na młudzik temat w E36
    dokladnie ja tez mam bilsteiny i nie zamienilbym ich i wlasnie mam zamiar kupic do tylu, a co do tamtych to ewentualnie sachs bo monroe to szmelc jakich malo bylo dobre jakies 10 lat temu a teraz sie okropnie popsuli
  7. mr.extreme opublikował(a) temat w E39
    witam jeżdże e36 320i i chciałbym kupić jakiegoś diesla ze stajni BMW a że na e46 320d albo 330d mnie nie stać to myśle nad e39 525tds i chciałbym zaczerpnąć jakiś opini posiadaczy na temat tego auta a najbardziej tego silnika bo słyszałem o nim różne opinie,z góry dziekuje :)
  8. nikt nie pomoże :?: :?:
  9. ale ja mam m50 2,0 a chcialbym kolektor tez od m50 ale 2,5 i dlatego moje pytanie czy jakos na pierwszy rzut oka mozna je rozroznic nie majac obu do porownania,bo nie chce kupic takiego samego jak mam :)
  10. a jak odroznic kolektor m50 2,0 od 2,5 tak na pierwszy rzut oka nie majac do porownania obu :?: :?:
  11. a w takim razie czy da cos wrzucenie do 2,0 m50 kolektora od 2,5 m50??
  12. VIN

    mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    ja w niedziele wyslalem do m-carsu w Krakowie i w poniedzialek z samego rana tez dostalem odpowiedz calkiem za darmo i jeszcze z pozdrowieniami :)
  13. VIN

    mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    witam chcialem rozkodowac swoj numer vin w aucie tyle ze znalazlem tylko taka sr\torne ktora rozkodowuje ostatnie 7 liter a chodzi mi o calosc zeby dowiedziec sie o wyposazeniu auta,z gory dzieki :)
  14. mr.extreme odpowiedział(a) na supersey temat w E36
    ja wlasnie wymienilem sonde,kupilem uniwesalna ale sa na niej bite znaczki mercedesa,zaplacilem okolo 140 zl zalozylem bo kolory kabli byly takie same (dwa biale szaryi czarny) auto niby chodzi wporzadku ale zaczelo duzo wiecej palic i nie wiem co sie dzieje :(
  15. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :(
  16. jak w temacie podczas jazdy slychac w srodku auta takie delikatne pukanie wydaje mi sie ze moze to dochodzic od skrzyni biegow albo skas pod spodem auta,dzieje sie tak tylko gdy auto jest na biegu gdy wyrzuce na luz przestaje stukac i glownie na wyzszych biegach od trzeciego w gore
  17. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    bylem miesiac czy dwa temu i stwierdzil ze sonda jeszcze zyje ale jest umierajaca wiec moze faktycznie juz umarla :)
  18. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    z takim zamuleniem przy pelnym depnieciu nie mam problemu bo idzie normalnie tyle ze jakos slabiej niz dawniej :( tak jak mowie jak odpialem sonde to zaczal ladnie chodzic ale spalanie mnie przerazilo
  19. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    odpiac zasilanie czyli odlaczyc ta wtyczke okragla :?: :?: a co do sondy to orginalna nie kosztuje 260 bo bym kupil tylko 760 dowiadywalem sie w m-carsie a za uniwersalna zaplacilem jedyne 140 zobaczymy jak zda egzamin,jak stara odpialem calkiem to auto zaczelo lepiej chodzic ale znowu spalanie mnie juz wogole zmiazdzyl bo w korkach krakowskich potrafilo dochodzic do 18 litrow :(
  20. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    nikt nie pomoze :?: :?: :(
  21. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    jak sprawdzic przeplywke :?: :?: a sonda lambda jest slaba bo jak bylem ze dwa misiace temu na komputerze to gosc mi powiedzial zebym sie przygotowal do wymiany i nowa juz jezdzi w bagazniku tylko sie biore do wymiany jak pies do jeża bo wiem jaki jest problem z jej wykreceniem :) a kupilem nowa uniwersalna z czterema przewodami tak jak jest w orginale :)
  22. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    witam tak jak w temacie,cos dziwnego podzialo sie z moja bawarka m50 2,0 ostatnimi czasy jak dodaje stopniowo gazu przy rozpedzniu to mam czasem wrazenie jakby ja cos trzymalo a nagle ja puszcza i zaczyna jechac,slabo wkreca sie w obroty no i zaczela palic tyle co nigdy :( pomoze ktos z gory dzieki
  23. mr.extreme odpowiedział(a) na PiotrBMW3 temat w E36
    a jak ja zmienialem tylko sworznie gumowo aluminiowe te ogragle to tez musze ustawiac zbieznosc :?: dodam ze nie wyciagalem do tego wachacza tylko wszytsko zrobilem pod autem a zbieznosc bla ustawiana pare miesiecy temu
  24. ja mam 2.0,wypalilem duza dziure z tylu tlumika kupilem rure nierdzewke 80mm srednica pocialem na dwie rowne i wspawalem do tamtego tlumika,tylko trzeba zatkac to dziure z ktorej wychodza spaliny do puszki bo inaczej strasznie glosno chodzi a wyglada to tak http://images32.fotosik.pl/365/44e49ccfe90bf772med.jpg
  25. mr.extreme odpowiedział(a) na PANEUROPAN temat w E36
    nigdy auto gdy chodzi na wolnych obrotach nie bedzie mialo takiego ogrzewania jakpodczas jazdy bo wtedy plyn cyrkuluje lepiej ale znowu nie powinno dochodzic do takiej sytuacji zeby lecialo zimne powietrze,u mnie leci troche mniej cieple niz podczas jazdy ale napewno nie zimne,sprawdz poziom plynu albo faktycznie uklad przy powietrzony chociaz najbardziej obstawialbym na to pierwsze

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.