Treść opublikowana przez mr.extreme
-
amortyzatory tylne-jakie??
czyli lepiej kupic te czy bilsteiny bo cena prawie ta sama a bilsteiny mam juz z przodu i nawet sa ok tyle ze zawieszenie mam niskie a amory zwykle wiec myslalem zeby chociaz do tylu takie krotsze wlozyc,jak radzicie :?: :?:
-
amortyzatory tylne-jakie??
witam mam takie pytanie,czy ktoś z was kupowal takie amortyzatory,bo musze cos nabyc a mam obnizone zawiesznie i chce miec sztywne auto :)ewentualnie czekam na propozycje co najlepiej kupić http://moto.allegro.pl/item537697409_amortyzatory_sportowe_bmw_e36_e46_od_mts_technik.html
-
Pytanie o podgrzewane lusterka!!
no wlasnie podlacze sie do tematu,to seria czy dodatek,mam w auciepelna elektryke klime szyber podgrzewane dysze spryskiwaczy a lustreka mi nei grzeja,jak sprawdzic czy sa podgrzewane czy nie czy sie zepsuly poprostu :?: :?:
-
dziwnie nosi tył auta
zbieznosc byla robiona we wrzesniu na wszystkich czterech kolach i bylo wporzadku a to noszenie tez nie jest zawsze najbardziej odczuwalne na sliskim
-
dziwnie nosi tył auta
mam taki problem i dzieje sie to nie zawsze,najbardziej czuc na nierownosciach i sliskim,mam wrazenie jakby mnie tyl wyprzedzal w luku a wcale go nie zarzuca,sprawdzilem ty gumy od wachaczy w progach bo wiem ze jak byly wybite to bylo podobne wrazenie,stabilizator i wszytsko jest ok,jedno co jeszcze podejrzewam to tylne amortyzatory ale nie sa mokre nie widac zeby sie wylaly auto jest sztywne ale to moze byc przez tylne sprezyny bo sa zalozone sportowe,doradzcie cos :?: :?:
-
porównanie amorków
dokladnie ja tez mam bilsteiny i nie zamienilbym ich i wlasnie mam zamiar kupic do tylu, a co do tamtych to ewentualnie sachs bo monroe to szmelc jakich malo bylo dobre jakies 10 lat temu a teraz sie okropnie popsuli
-
525tds chce kupić-opinie
witam jeżdże e36 320i i chciałbym kupić jakiegoś diesla ze stajni BMW a że na e46 320d albo 330d mnie nie stać to myśle nad e39 525tds i chciałbym zaczerpnąć jakiś opini posiadaczy na temat tego auta a najbardziej tego silnika bo słyszałem o nim różne opinie,z góry dziekuje :)
-
2,8 i koletory od 2,5? zwiekszenie mocy???
nikt nie pomoże :?: :?:
-
2,8 i koletory od 2,5? zwiekszenie mocy???
ale ja mam m50 2,0 a chcialbym kolektor tez od m50 ale 2,5 i dlatego moje pytanie czy jakos na pierwszy rzut oka mozna je rozroznic nie majac obu do porownania,bo nie chce kupic takiego samego jak mam :)
-
2,8 i koletory od 2,5? zwiekszenie mocy???
a jak odroznic kolektor m50 2,0 od 2,5 tak na pierwszy rzut oka nie majac do porownania obu :?: :?:
-
2,8 i koletory od 2,5? zwiekszenie mocy???
a w takim razie czy da cos wrzucenie do 2,0 m50 kolektora od 2,5 m50??
-
VIN
ja w niedziele wyslalem do m-carsu w Krakowie i w poniedzialek z samego rana tez dostalem odpowiedz calkiem za darmo i jeszcze z pozdrowieniami :)
-
VIN
witam chcialem rozkodowac swoj numer vin w aucie tyle ze znalazlem tylko taka sr\torne ktora rozkodowuje ostatnie 7 liter a chodzi mi o calosc zeby dowiedziec sie o wyposazeniu auta,z gory dzieki :)
-
E36 Sonda lambda
ja wlasnie wymienilem sonde,kupilem uniwesalna ale sa na niej bite znaczki mercedesa,zaplacilem okolo 140 zl zalozylem bo kolory kabli byly takie same (dwa biale szaryi czarny) auto niby chodzi wporzadku ale zaczelo duzo wiecej palic i nie wiem co sie dzieje :(
-
pukanie z okolic skrzyni biegów
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :(
-
pukanie z okolic skrzyni biegów
jak w temacie podczas jazdy slychac w srodku auta takie delikatne pukanie wydaje mi sie ze moze to dochodzic od skrzyni biegow albo skas pod spodem auta,dzieje sie tak tylko gdy auto jest na biegu gdy wyrzuce na luz przestaje stukac i glownie na wyzszych biegach od trzeciego w gore
-
zamula i dużo pali
bylem miesiac czy dwa temu i stwierdzil ze sonda jeszcze zyje ale jest umierajaca wiec moze faktycznie juz umarla :)
-
zamula i dużo pali
z takim zamuleniem przy pelnym depnieciu nie mam problemu bo idzie normalnie tyle ze jakos slabiej niz dawniej :( tak jak mowie jak odpialem sonde to zaczal ladnie chodzic ale spalanie mnie przerazilo
-
zamula i dużo pali
odpiac zasilanie czyli odlaczyc ta wtyczke okragla :?: :?: a co do sondy to orginalna nie kosztuje 260 bo bym kupil tylko 760 dowiadywalem sie w m-carsie a za uniwersalna zaplacilem jedyne 140 zobaczymy jak zda egzamin,jak stara odpialem calkiem to auto zaczelo lepiej chodzic ale znowu spalanie mnie juz wogole zmiazdzyl bo w korkach krakowskich potrafilo dochodzic do 18 litrow :(
-
zamula i dużo pali
nikt nie pomoze :?: :?: :(
-
zamula i dużo pali
jak sprawdzic przeplywke :?: :?: a sonda lambda jest slaba bo jak bylem ze dwa misiace temu na komputerze to gosc mi powiedzial zebym sie przygotowal do wymiany i nowa juz jezdzi w bagazniku tylko sie biore do wymiany jak pies do jeża bo wiem jaki jest problem z jej wykreceniem :) a kupilem nowa uniwersalna z czterema przewodami tak jak jest w orginale :)
-
zamula i dużo pali
witam tak jak w temacie,cos dziwnego podzialo sie z moja bawarka m50 2,0 ostatnimi czasy jak dodaje stopniowo gazu przy rozpedzniu to mam czasem wrazenie jakby ja cos trzymalo a nagle ja puszcza i zaczyna jechac,slabo wkreca sie w obroty no i zaczela palic tyle co nigdy :( pomoze ktos z gory dzieki
-
czy ustawiac zbieznosc??
a jak ja zmienialem tylko sworznie gumowo aluminiowe te ogragle to tez musze ustawiac zbieznosc :?: dodam ze nie wyciagalem do tego wachacza tylko wszytsko zrobilem pod autem a zbieznosc bla ustawiana pare miesiecy temu
-
JAKA KONCOWKA WYDECHU DO 2.0 STYLIZACJA NA 2.5 POMOCY
ja mam 2.0,wypalilem duza dziure z tylu tlumika kupilem rure nierdzewke 80mm srednica pocialem na dwie rowne i wspawalem do tamtego tlumika,tylko trzeba zatkac to dziure z ktorej wychodza spaliny do puszki bo inaczej strasznie glosno chodzi a wyglada to tak http://images32.fotosik.pl/365/44e49ccfe90bf772med.jpg
-
Problem z ogrzewaniem
nigdy auto gdy chodzi na wolnych obrotach nie bedzie mialo takiego ogrzewania jakpodczas jazdy bo wtedy plyn cyrkuluje lepiej ale znowu nie powinno dochodzic do takiej sytuacji zeby lecialo zimne powietrze,u mnie leci troche mniej cieple niz podczas jazdy ale napewno nie zimne,sprawdz poziom plynu albo faktycznie uklad przy powietrzony chociaz najbardziej obstawialbym na to pierwsze