Skocz do zawartości

mr.extreme

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mr.extreme

  1. szukam i szukam i znaleźć nie mogę instrukcji do dużego komputera w bambejce, może ktoś ma i mi podrzuci :) z góry dzięki
  2. mr.extreme odpowiedział(a) na Kylo WR temat w E36
    bo u mnie jak latac to latac :lol: a to tylko takie glupstwo,ja bym radzil kupic ladne dywaniki polozyc i dziurze zapomniec :)
  3. mr.extreme odpowiedział(a) na farmus temat w E36
    a tak z ciekawosci te bilsteiny to gazowki oczywiscie :?: :?: :)
  4. mr.extreme odpowiedział(a) na Kylo WR temat w E36
    kawalek blachy,spawarka potem ladnie zaszlifowac zaciagnac konserwacja i po klopocie :) jedyne dobre wyjscie jak robisz to dla siebie,wiem bo sprawdzilem w innych autach,na szczescie w moje bambejce dziur nie ma :P
  5. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    dokaldnie jezdze bez i przez zime tak przejezdze a na wiosne sie kupi pylkowy bo wtedy sie kurzyc bardziej zaczyna niz w zimie :D
  6. a moze jakas konkretna nazwa?? :) moja jest brudna a przy okazji jeszcze troche przytarta takze pasuje ja jakos zregenerowac dlatego myslalem ze ktos ma jakis zloty srodek :)
  7. witam,ma ktos albo mial z was jasna skore??ja mam biala i chcialbym ja wyczyscic bo juz troche nie za fajnie wyglada,chcialem sie dowiedziec czym najlepiej moze ktos zna jakis dobry preparat do czyszczenia zabrudzonej i przyniszczonej skory :?: :?: :?:
  8. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    stoi w pionie idealnie :) ale juz jest wporzadku dolalem troszkeplynu do chlodnicy bo minimalnie brakowalo a co najwazniejsze wyrzucilem filtr pylkowy i teraz jest w aucie sauna :D
  9. a jak z moca czuc roznice??bo jak mialem mazde 323 gt to po wywaleniu kata czulem roznice i w spalaniu i w mocy wiadomo ze nie porazajaca ale bylo czuc i spalanie si eminimalneitez zmniejszylo :) a z kanapa nie mam problemu bo ja mam sciane grodziowa nei wiedziec czemu :D
  10. wlasnie taki mam zamiar,rozciac puszke z katalizatorem wywalic wszytsko ze srodka i zaspawac spowrotem :) dobrze mysle?? :D czy moze ktos ma jakis lepszy pomysl??a wogole sa jakis efekty bez katalizatora??
  11. witam mam e36 2.0 z 91 roku i chcialem wyrzucic katalizator tylko nie wiem ktrory to :D idac od tylu - ostani wydech duza pucha a potem na srodku dwie puszki kolo siebie jedna mala a druga duza ktora z nich to katalizator?? :?: :roll:
  12. mr.extreme odpowiedział(a) na sGARY temat w E36
    apropos odkrecania korka,mozna to smialo robic i nawet nalezy,w dobrym bmw ani kropla nie powinna kapnac ani wylatywac zadne spaliny,a zeby sprawdzic czy ma dobre cisnienie nalezy trzymac korek delikatnie nad samym wlewem i powinnismy wyczuc jak nam go wciaga do srodka bo jak zaczyna nam go wypychac to mozna zapomniec o takim aucie
  13. mr.extreme odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    ja kupilem 2,0 tydzien temu i przy mojej jezdzie po miescie pali w granicach 13 do 15 ale wydaje mi sie ze to troche duzo,silnik jest w bardzo dobrym stanie takze o wyeksplaatowaniu nie ma mowy,chyba podjade do boscha podpiac go pod komputer moze cos jest nie tak bo slyszaqlem ze to mneij powinno palic
  14. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    witam,mam takie pytanie,gdzie moze lezec przyczyna slabego podswietlenia licznika kilometrow??bo cala inspekcja do olejuz ladnie jasno swieci a licznika kilometerow prawie nie widac??pomoze ktos?? :)
  15. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    ale ja w zwyklym 2,0 24v tez mam ten zastrzyk tylko tak gdzies kolo 4 tysi :)
  16. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    zobacze pobawie sie tym,jak bedzie roznica w ogrzewaniu bez filtra to bedzie bez a jak nei bedzie wielkiej roznicy to zrujnuje sie i kupie nowy :D
  17. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    czyli jednym slowem zwykle 2,0 24v jest tez wporzadku i wielkiej roznicy nie ma oprocz tego "podobno" mniejszego spalania i "podobno" troche lepszego dolu :)
  18. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    to zwykle 2,0 w e36 nie jest na zmiennej fazie rozrzadu??myslalem wlasnie ze vanos to tylko o ten moment obrotowy chodzi i tyle. a co do spalania tospokojnie raczej nie jezdze wiec mam nadzieje sie zmiescic w 12:)
  19. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    a jakby tak calkiem wyrzucic ten filtr pylkowy to co sie stanie?? :D
  20. mr.extreme odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    no wlasnie a ile tak mneij wiecej pali w miescie??bo wczesniej mialem merca w124 coupe 2,3 i sprzedalem bo nei dosc ze jezdzic to nei chcial,wielka krowa to jeszcze po 15 palil bez zadnych szalenstw w naszym pieknym krakowie :D
  21. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    jeszcze mamjedno pytanie,jaka moze byc przyczyna bo wydaje mi sie ze mam slabe ogrzewanie w mojej bambejce,mam dwustrefowa klime i jak ustawiam na maksa oczywiscie nie wlaczajac klimy bo po co w zimie to wydaje mi sie ze jakos starsznie cieplo sie w aucie nie robi a poza tym jakos szyby paruja i nie wiem czy to normalne
  22. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    jeszcze mamjedno pytanie,jaka moze byc przyczyna bo wydaje mi sie ze mam slabe ogrzewanie w mojej bambejce,mam dwustrefowa klime i jak ustawiam na maksa oczywiscie nie wlaczajac klimy bo po co w zimie to wydaje mi sie ze jakos starsznie cieplo sie w aucie nie robi a poza tym jakos szyby paruja i nie wiem czy to normalne
  23. mr.extreme opublikował(a) temat w E36
    kupilem wlasnie 320 i chcialem sie dowiedziec jaka jest fachowa roznica miedzy zwykla 320 a 320 z vanosem??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.