Jak ją kupiłem to stała krzywo bo sprężyna z tyłu była pęknięta. Po wyminie stoi równo. Kalibrację też robiłem ale u mnie to nie pomogło. Tzn. ostatnio zamieniłem czujniki ciśnienia miejscami. Ten FA który pojawia się w tym błędzie 6271 (jest odpowiedzialny za przednią oś) zamieniłem z tym co odpowiada za tylną oś. Są takie same. Czekam czy błąd przeniesie się na tylną oś czy dalej będzie pokazywała błąd FA. Jeżdżę już ponad tydzień i na razie wszystko działa jak należy.