Cześć Mam problem Po wymianie dolu silnika kpl nie mogę ustawić rozrzadu. Mój stary to n52 25 A dół to n52 30 . Czy to jest przyczyną przestawiania się rozrządu. W między czasie błędy valvetronica wymieniony na używany 3 krotnie, błędy solidonidow wymienione oba na nowe. Nowy olej. Po odpaleniu po wymianie nowego rozrzadu auto chodzlo przez chwilę ok. Potem blad nie pokrywanie się wałków. Czy winą jest ten dół?