Skocz do zawartości

FelcestPl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FelcestPl

  1. FelcestPl odpowiedział(a) na FelcestPl temat w E60, E61
    Okej Panowie ... proszę o skupienie ... Turbo wróciło z naprawy .. zapłaciłem 1479 zł .. ale poszło dosłownie wszystko nówka sztuka z górnych półek, nawet nastawnik który był sprawny kazałem wymienić. Gość od regeneracji powiedział mi jeszcze coś takiego .. że ta turbina którą oddałem mu do naprawy jest po modyfikacjach .. coś tam rozfrezowane , wiekszy wirnik itp .. czyli hybryda i mozliwe ze ktos zrobil to do chip tuningu ale ja chcialem miec po prostu fabrycznie wszystko. Założylem turbo .. odpalam wszystko super , nic nie leci .. okej jadę przejechać się a tu zong ... samochód juz nie ogranicza mocy , błedu nie wywala od regulacji cisnienia doładowania itp ale jest duzo duzo słabsze , nie ma tego tkz " wcisnania w fotel po prostu przyśpiesza i bez problemow idzie do 140km/h itp ale nie tak jak przez wymiana gdzie czuć było to przyśpieszenie i ze pod maską 6 cyl siedzi :) Może ktoś sie wypowiedzieć co uważa na ten temat ? EGR Ograniczylem kompem nic nie dalo , odpiąlem wezyk i tez bez zmian
  2. FelcestPl odpowiedział(a) na FelcestPl temat w E60, E61
    Castrola unikam po tym jak zarżnąłem dwa silniki. Ten, ktory wysłales jest do diesla z normą 505.01 czyli do diesla na pompowtryskach. Dobrze kojarze ten olej .. lałem go do TDI. A teraz w bmw leje ciagle Motula i jest dobrze. I jeszcze dziwna sprawa .. xd na Castrolu dosyć czesto mialem komunikat o zbyt niskim cisnieniu oleju.. dlatego przeszedlem na motula .. i problem zniknal
  3. FelcestPl odpowiedział(a) na FelcestPl temat w E60, E61
    Dobra Panowie turbinka zdjęta .. luz na wirniku praktycznie nie jest wyczuwalny .. a oleju w dolocie pełno .. po zdjęciu rurki od odmy wyleciało trochę oleju .. być może to jest również przyczyną.. zobaczymy .. teraz pytanko sama wymiana wymiana separatora pomoże pozbyć się oleju i ew naprawa turbiny czy np zastąpić to olil tank catch ? Zakładał ktos coś takiego ? I ostatnie pytanie .. wcześniej zalewałem silnik Motulem 5w30 .. buni stukneło właśnie 300tyś książkowe .. jeździć dalej na 5w30 czy zastąpić go przy tym przebiegu 10w40 ? Czy jeszcze jakimś innym. Pozdrawiam
  4. FelcestPl opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Niestety w mojej e61 525d padł magiel .. stuki , puki , trzeszczenie na lekko nierównej drodze występują. Moje pytanie teraz do was .. macie sprawdzony warsztat zajmujący się naprawą takich maglownic i jakiś zbliżoa kwota regeneracji ? Pozdrawiam
  5. FelcestPl odpowiedział(a) na FelcestPl temat w E60, E61
    To akurat wiem, zawsze daje nowe , bardziej mnie interesuje czy od góry też mam coś odkręcać czy wszystko z dołu itp
  6. FelcestPl odpowiedział(a) na FelcestPl temat w E60, E61
    Panowie Panowie .. spokojnie .. źle napisałem może.. chce ją zdemontować i wysłać na regeneracje do Torunia.. Firma ta ma najlepsze opinie jak i z firmy rowniez wysylamy im i chlopaki robia konkretną robotę , w pakiecie wysyłają zregenerowana turbinke , state wymienione czesci i kpl uszczelek. Cena to +- 1200zł i jeszcze sprawdza nastawnik elektryczny. Moje zapytanie dotyczyło tylko tego czy macie jakies doswiadczenie z wymiana turbiny w 525d e61 i jakieś ew wskazówki i porady. Pozdrawiam
  7. FelcestPl opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam, na dniach będę zabierał się za wymianę turbiny ponieważ ta obecna poddaje się .. pluje olejem wszedzie już i co jakiś czas brak mocy jest .. ktoś to już wymieniał mógłby dać jakiś kilka istotnych wskazówek, porad ? Na co zwrócic uwage itp itd :) Kanał mam , narzędzia również .. wiedza jakaś tam jest , od 9 lat pracuje w serwisie napraw ciężarówek wiec wiedza jakas tam jest :) pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.