Skocz do zawartości

Michalos7

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michalos7

  1. Mam problem z wyborem portu w ustawieniach. Nie ma tam tej opcji portu szeregowych do wyboru.
  2. Ok, może ja źle napisałem, nie widzi żadnych błędów na DPF, jak kinsor zapali kontrolka podjade do niego. Mam kabel OBD, tylko nie działają poprawie INPA.
  3. Wcześniej ten sam mechanik kilkadziesiąt tysięcy kilometrów temu wypalał mi DPF poprzez komputer, wiec zakładam iż wie jak to się robi. Mam problem z instalacja INPA itd. U siebie na Windows 10 wiec jestem zdany na mechaników. Gdzieś na forum było napisane i serwisowo po ok 260 tys km należy wymienić DPF bez możliwości wypalania itd, może to ten przypadek?jakiego dongle polecasz , może być taki za 20-30 zł?
  4. Wyskoczył mi błąd „particle filter. Possible to continue journey. Possible reduction in engine power” Na polski: filtr cząstek stałych. Możliwa kontynuacja podróży. Możliwe zmiejszenie mocy silnika. Komunikat wyświetla się po ok 10 min. Od odpalenia silnika. Mechanik nie widzi DPF w komputerze, sprawdzał ponoć na 3 różnych, tak jakby system go usunął. Jakie porady poza wymianą na nowy, lub wydmuszką? Dodam tylko iż przejechałem nim już prawie 100 tys i nigdy takiego komunikatu nie było, jakies 40-50 tys temu był czyszczony chemicznie DPF, przebieg 270 tys.
  5. Ledy w klapie naprawione. Przyczyna blacha i wcześniej zlekceważona, przetarty był kabel od masy w gumowym przewodzie pomiędzy klapą a karoserią. Ciężko ściągnąć tę gumową osłonę stąd wcześniej było to źle sprawdzone. Poza tym były jeszcze dwa przewody uszkodzone, które przy okazji zaizolowałem. Mechanik poradził wymienić lampę :duh: Dzieki za poprzednie porady. P.S. Napięcie na kablu zasilającym przed i po naprawie ok 25 volt.
  6. Dzieki za porady, posprawdzam te masy i napisze czy pomogło. Zrobię zdjęcie z miernika tych 24V:-)
  7. Kable sprawdzałem podpinając miernik do poszczególnych kabli, było napięcie ok. 24V poza jednym. Sprawdzę masę na tej kostce i dam znać.
  8. Znalazłem masę po podłączeniu do drugiej lampy świecą obie żarówki ale słabo, jakby z dużo niższym napięciem. Przełożenie kostki do lewej dobrej lampy tez daje efekt świecących dwóch żarówek ale słabo. Po podpięcie dobrej kostki do prawej wtyczki nic nie swieci.
  9. Witam, nie działa tylna lampa led i światło cofania w klapie bagażnika e90 sedan. Żarówki sprawdzone, przewody też są ok. Oczywiście wyskakuje błąd fog light right failure oraz reversing right light failure. Próbowałem znaleźć masę aby podpiąć na krótko z druga lampa ale na każdym pinie w tej nie działającej jest napięcie ok.24V( w tej sprawnej wychodzi iż masa jest na żółto zielonej). Nie chcę nic robić na krótko aby nie popalić układów scalonych, macie jakies propozycje rozwiązanie awarii?:-)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.