Wyskoczył mi błąd „particle filter. Possible to continue journey. Possible reduction in engine power” Na polski: filtr cząstek stałych. Możliwa kontynuacja podróży. Możliwe zmiejszenie mocy silnika. Komunikat wyświetla się po ok 10 min. Od odpalenia silnika. Mechanik nie widzi DPF w komputerze, sprawdzał ponoć na 3 różnych, tak jakby system go usunął. Jakie porady poza wymianą na nowy, lub wydmuszką? Dodam tylko iż przejechałem nim już prawie 100 tys i nigdy takiego komunikatu nie było, jakies 40-50 tys temu był czyszczony chemicznie DPF, przebieg 270 tys.