Treść opublikowana przez meister2
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
kamera nawet brudna może być przydatna [bo z dokładnością do 5-10 cm nawet wtedy widać może nie super wyraźnie ale widać], tak na prawdę najgorzej jest jak jest zalana wodą wtedy zniekształcenie obrazu bardziej utrudnia ocenę - niemniej mogłaby być chowana i to w miejscu w którym jest, a nie w znaczku [albo mieć chociaż spryskiwacz]
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
a już myślałem ze to zagadka:)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
kolor wiadomo - tylko Twoja decyzja zamieniłbym listwy tetragon na mesheffect - tetragon są na dłuższą metę "męczące" poza tym dla mnie, powyższe elementy, są wszystkie "must have" + HK [ja dołożył bym jeszcze pasy bezp. M] i wspomniany BMW Drive Recorder [opcja od niedawna]
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
na razie tylko na etapie nowej konfiguracji "do produkcji' - taki paradoks
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
jak są kamery 360 to najlepsze rozwiązanie to BMW Drive Recorder jako apka w iDrive [może nagrywać z 4 kamer]
-
Spotify w iDrive 7
trzeba wypróbować ale jak znam życie do będzie spora obsuwa w PL edit: na razie [BAD]
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
no właśnie, szkoda że nie ma pozycji 0 z "dziennymi", bo teraz i przez lato jak znalazł, a tak to nawet w południe człowiek wjeżdża do garażu i odpalają się mijania
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy da się wyłączyć czujnik zmierzchu i po prostu włączyć podczas jazdy światła dzienne ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
różnice: zderzaki, hamulce, felgi, emblematy, zmienia się wysokość [wyższe/niższe zawieszenie]
-
unlock Lane Change Assist
może ktoś przecierał szlaki [np. przez expert bimmercode] i chce się podzielić spostrzeżeniami?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
najlepsze ze "do nowego", w konfiguratorze na etapie produkcji jest taka możliwość
-
Felgi 19” czy 20” do bmw m340i
miałem okazje jechać na 20 Mpakiet i jak dla mnie taczka obecnie mam zimowe 18RF i jest dobrze [na "komforcie" nawet miękko] na lato czekają 19RF i sie okaże ale jak pamiętam z przed kilku miesięcy to było ok IMO 20 do serii 3 wyglądają na za duże [chociaż zmienia się to w zależności od wzoru felgi]
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy jest sposób żeby to ograniczenie ominąć/uruchomić?
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
na pewno trakcja i dynamika przy mniejszych prędkościach jest po stronie xDrive, szczególnie w gorszych warunkach [dla mnie śmieszne są pojazdu RWD które na śniegu/lodzie poruszają się zwykle najwolniej, nawet ostrożniej niż FWD] jeżeli np. planujesz zrobić program >300ps to wg mnie xD do mus i jeszcze, pewnie ekstremum ale zapadało w pamięci - test w TopGear GTI vs seria1 M RWD i to jak Clarksona przy "bucie" obróciło nagle przy 160-200km/h na mokrym asfalcie - ja to niestety ciągle pamiętam i na koniec najważniejsza prawda: każdy wybór można uzasadnić :) - ważne żebyś się czuł później "komfortowo"
-
kodowanie przez apke - carly, bimmer?
może macie jakieś doświadczenia związane z używaniem aplikacji z adapterem na obd - "carly" i "bimmer, a może coś jeszcze? jaki interfejs warto zakupić ?
-
330i mineralweiss
Spojler [jak dla mnie: must have] właśnie ten, a nie montowany fabrycznie lakierowany w kolorze nadwozia i na górnej powierzchni jak masz zamontowany spojler? [klej czy taśma dwustronna?] [nie chciałeś lakierować spojlera na czarny połysk?]
-
Zimówki do G20
Homologowana opona jest zalecana [ale nie bezwzględnie wymagana] i nie może być wytrychem/powodem nieuznania gwarancji jeżeli używamy opon o rozmiarze określonym w instrukcji
-
Problem z Apple CarPlay
screen mirroring - tylko android
-
Rabaty na nową serię 3 g20
u mnie 2 niezależne oferty na produkcje 2019 wg własnej specyfikacji, 19 i 18,5%