Treść opublikowana przez bmw-x5
-
BMW E 53 woda w bagażniku
Leci ci woda odpowietrznikiem co jest w schowku tam gdzie zmieniarka bo u mnie dostaje się tam tedy woda przy myciu auta.
-
Kratki wentylacyjne
Ja miałem zdejmowany zderzak bo miałem spawane schowki już bo rdza przezarla spod już i wyleciało by mi wszystko z nich więc po tej robocie mogli mi coś źle zmontować tam i dlatego woda może teraz wlatuje
-
Kratki wentylacyjne
Moim zdaniem nie powinno wlatywac nie ważne jak się myje auto więc chyba coś nie tak jest trzeba chyba zdjąć zderzak bo może jakiejś uszczelki brak lub coś źle jest zamontowane.
-
Kratki wentylacyjne
Witam mam pytanie do Was może banalne, ale wolę się zapytać jak tam w waszych autach jest. Jak są kratki powietrza z gumowymi nakładkami w obu schowkach po bokach w bagażniku, to czy wam po myciu auta leci nimi woda do środka schowka? Bo u mnie były mokre te gumowe nasadki przez które wlatuje woda i przedostaje się jeszcze między wejściem plastiku kratki a blachą dodatkowo po krawędziach.
-
Cześci wspólne e53 i e70
No taki pasek trochę zostawia na środku i leci takie ramię trochę w dół jeszcze jakby do karoserii gdzie nie zgarnia wody dobrze. Takiej łezki ksztalt zostawia pióro jakieś badziewne też dali w komplecie jak zmienię na innej firmy to rozruszam trochę i zobaczę jak bedzie zbierać wtedy.
-
Blacharz ze Skierniewic
Witam. Zna ktoś jakiegoś dobrego blacharza co zrobi szybko i fachowo ze Skierniewic lub bliskich okolic?
-
Wymiana tylnego zawieszenia
Ja robiłem tyl cały praktycznie bez amorow to do 2 dni mi trzymali ż robota gotowa na tip top
-
COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW
Jakie radio dodykowe zamontować w swojej bawarce e53 aby dobrze pasowało w otworze po fabrycznym radiu?
-
Cześci wspólne e53 i e70
A mi zgarnia niedokładnie w jednym punkcie niestety jakby nie przylegala dokładnie do szyby
-
E53 mokro pod dywanikiem pasazera tyl strona prawa
Mam ten sam problem z wodą z tylu pod dywanikiem. Przyłożyłem dłoń i wykładzina nasączona wodą po intensywnym deszczu. Podkleilem wszystkie maty w drzwiach wcześniej ale nadal z tyły z prawej strony jest mokro. Zdjąłem boczek jeszcze raz i plastik z progu bo pod nim uszczelka była mokra. Zauważyłem jeszcze ślady po wodzie jakby spływała po słupku szyby z górnego lewego rogu gdzie leci kabel pod tym plastikiem wokół szyby ale tam zbytnio nie da się zakleić niczym bo szyba idzie w prowadnice uszczelki. Jedynie rozebrałem plastik wokół szyby u góry i poprawiłem i zobaczymy jeszcze raz mate podkleiłem z jednej strony i czekam aż wyschnie mi masa. Czy jeszcze przez coś może się dostawać z tylu woda pod dywanik? Szyberdachu nie posiadam w aucie a gdzie wszystkie odpływy wody mam nawet nie wiem bo nie sprawdzałem jeszcze.
-
Stukanie przy kreceniu kierownica
Mam problem od jakiegoś czasu A mianowicie na postoju jak pokrece kierownica w lewo lub prawo slysze spod maski lub spodu auta nie wiem dokładnie jeszcze gdzie takie stukniecia lub pykniecia sie wydobywaja i nie wiem czy mogą to powodowac końcówki drążka kierowniczego czy może coś z maglem lub krzyżykiem się dzieje?
-
BMW E 53 woda w bagażniku
Musisz rozebrać wszystko i najlepiej pod kerscherem łac wodę i sprawdzić gdzie Ci cieknie. Bo to różnie może być.
-
Klocki i tarcze hamulcowe
Tarcze ATE zwykle czy są jeszcze jakieś wzmacniane dodatkowo do wyboru?
-
Klocki i tarcze hamulcowe
Tarcze mi pozostają jedynie do zrobienia bo bija mi przy hamowaniu z wyższych prędkości a zawieszenie mam porobione już wiec tylko muszę wybrać odpowiednie tarcze i klocki aby bicia nie było i były dobre.
-
Klocki i tarcze hamulcowe
No i już sam nie wiem jakie kupić czy przód faktycznie oryginał tylko i tyl jakiś inny już czy obie tarcze takie same ale z zamiennika.
-
E53 2003 - Zatrzaśnięty klucz
Osoba dorabiajaca klucze również dorabia kluczyki samochodowe i ma sprzęt do otwierania drzwi w samochodzie jeśli zostały w środku A auto zatrzasniete zostało. Kiedyś płacił mój brat 150zl za otwarcie drzwi A teraz jaka cena byłaby nie wiem.
-
Klocki i tarcze hamulcowe
No też właśnie myślałem o tych tarczach ale nie byłem pewien bo jeszcze myślałem o tarczach Bosch i klockach Bosch lub Ferrodo
-
Klocki i tarcze hamulcowe
Witam. Jakie tarcze i klocki hamulcowe polecacie do założenia w bawarce aby dawały radę i nie było żadnego bicia przy hamowaniu?
-
Łódzkie
Poleci ktoś jakiegoś mechanika w Skierniewicach lub gdzieś blisko w okolicy? Mam do wymiany przegub zewnętrzny przedni i szukam kogoś dobrego